FAQ

Kto może założyć konto Trenera na LepszyTrener.pl?

Konto Trenera może założyć osoba fizyczna będąca trenerem lub instruktorem sportowym.

Trener rejestrując się wybiera swoją specjalizację główną oraz specjalizacje dodatkowe pod którymi będzie wyświetlany w serwisie LepszyTrener.pl

Czy mogę dodać kilka miejsc prowadzenia treningów?

Tak.

W ramach jednego konta Trenera i Firmy można dodać kilka miejsc prowadzenia treningów. Nie ma limitu możliwych do dodania miejsc prowadzenia treningów.

Jednak dla zachowania poprawnego działania wyszukiwarki najlepiej jest dodawać miejsca prowadzenia zajęć sportowych lub szkoleniowych w ramach jednego województwa lub w promieniu 20 km od miasta oznaczonego jako główne (miasto w dziale informacje w panelu Trenera/Firmy). Miejsca powinny mieć dokładnie określony adres, niepoprawne jest określenie miejsca jak np. Cała Polska.

Czy konto na LepszyTrener.pl jest płatne?

Konto Użytkownika poszukującego trenera lub zajęć sportowych jest i zawsze będzie bezpłatne. Konta reklamowe Trenera i Konto Firmy są płatne. Szczegóły oferty do tych typów kont znajdziesz w cenniku.

Kto może założyć konto Firmy na LepszyTrener.pl?

Konto Firmy może założyć firma prowadząca działalność w branży sportowo-rekreacyjnej. Firma rejestrując się jest zobowiązana do podania swojego numeru NIP w celu identyfikacji. Jeden numer nip może być używany tyko przez jedną firmę w serwisie LepszyTrener.pl

Dla kogo jest portal LepszyTrener.pl?

Portal LepszyTrener.pl to miejsce zrzeszające osoby zainteresowane zdrowym, aktywnym trybem życia, sportem oraz rekreacją.

Serwis jest skierowany zarówno do amatorów jak i profesjonalnych, zawodowych sportowców.

LepszyTrener jest największą bazą trenerów i instruktorów sportowych w Polsce. Za pośrednictwem portalu można znaleźć trenera każdej dyscypliny sportu. Wygodna wyszukiwarka umożliwia wyszukiwanie trenerów, firm i obiektów sportowych we wszystkich miastach w Polsce.

Jakie rodzaje kont można utworzyć na LepszyTrener.pl?

W ramach serwisu LepszyTrener.pl można utworzyć 4 rodzaje kont. Konto Użytkownika, Konto Trenera, Konto Firmy i Obiektu Sportowego.

 

Konto Użytkownika – ten rodzaj konta jest przeznaczony dla osób poszukujących trenera/instruktora. Konto użytkownika jest bezpłatne. W ramach tego rodzaju konta można zapisywać się do poszczególnych trenerów na zajęcia i treningi sportowe, wymieniać wiadomości z innymi użytkownikami w tym trenerami/firmami/obiektami sportowymi oraz wystawiać oceny i komentarze.

 

Konto Trenera – ten rodzaj konta jest przeznaczony dla Trenerów lub Instruktorów sportowych zajmujących się zawodowo prowadzeniem treningów, szkoleń, rehabilitacją lub innymi usługami związanymi ze sportem, zdrowym stylem życia lub rekreacją i posiadających stosowne uprawnienia do wykonywania zawodu.

 

Konto Firmy – ten rodzaj konta jest przeznaczony dla Firm z branży sportowo-rekreacyjnej chcących reklamować swoje usługi, markę lub budować pozytywny wizerunek w internecie.

W ramach konta Firmy można tworzyć konta podległe – Konto Obiektu Sportowego np. siłowni oraz Konto Trenera np. pracującego w danej firmie.

Jak stworzyć w pełni funkcjonalne konto trenera?

Konto trenera możesz założyć rejestrując się w serwisie i wypełniając poprawnie wszystkie wymagane pola.

Na Twojego maila przyjdzie link aktywacyjny konta trenera.

Po kliknięciu w link użytkownik zostaje przeniesiony do panelu trenera gdzie należy wprowadzić wszystkie pozostałe dane takie jak:

  • opis trenera/instruktora,
  • ukończone szkolenia i kursy
  • miejsca prowadzenia treningów

W panelu trenera jest dodatkowo informacja o mocy profilu. Im wyższa moc, tym lepiej profil będzie się pozycjonował w serwisie i wyszukiwarkach.

Czy jako trener mogę zarejestrować się w kilku specjalizacjach głównych?

W ramach konta Trenera można wybrać jedną secjalizację głowną i kilka specjalizacji pobocznych. 

Co mogę zrobić by znaleźć się w zakładce polecani trenerzy?

Zakładka polecani trenerzy jest dostępna dla zarejestrowanych w bazie trenerów których konta mają najwyższą moc.

Czytaj więcej: Jak zwiększyć moc swojego profilu?