facebook

instagram

user photo
Główna specjalizacja: Sporty siłowe
Miasto: Tarnów
brak
brak
Trener

Eliasz Gralak

0 ocen

Informacje o trenerze Eliasz Gralak

Bardzo się cieszę, że tutaj dotarłeś. Jeżeli już tutaj jesteś to planujesz zmienić swoją sylwetkę, poczuć się lepiej i zmienić nawyki dnia codziennego. Pewnie się zastanawiasz, dlaczego miałbyś podjąć współpracę właśnie, że mną i dlaczego tak bardzo wyróżniam się na tle innych osób. Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta: NIE MA NA RYNKU TAKIEGO PROGRAMU JAK TEN. ​

Jako, że zdrowie oraz sport to dwie największe pasje mojego życia, postanowiłem je połączyć i tym samym powstał program, który nie tylko jest oparty o najnowsze doniesienia kształtowania sylwetki, ale również jest bardzo ergonomicznym programem Twojej metamorfozy. Jestem naturopatą, chiropraktykiem, masażystą oraz absolwentem wielu szkoleń i kursów z zakresu terapii manualnej i certyfikowanym trenerem personalnym. Wiedza ta jest interdyscyplinarna, więc w procesie Twojej przemiany nie tylko zależy mi na zmianie Twojej sylwetki, ale również na tym byś zachował jak najlepsze zdrowie. Dzięki odebranym szkoleniom jestem wstanie Ci zapewnić odpowiednią opiekę, a Ty będziesz czuć się bezpiecznie pod okiem wykwalifikowanej osoby, dzięki temu razem w bezpieczny sposób przejdziemy przez proces usprawnia.  Na codzień korzystam z najlepszych szkoleń dostępnych na rynku podnosząc swoje kwalifikacje. Decydując się na współpracę otrzymasz nie tylko indywidualny program, ale również zdobędziesz niezbędną wiedzę z wielu dziedzin. Więcej informacji na mój temat możesz przeczytać tutaj, lub tutaj.

KAŻDY KLIENT JEST DLA MNIE WYJĄTKOWY, BEZ WYĄTKU

Pozwól, że przybliżę Tobie kolejne kroki współpracy ze mną i powiem, dlaczego jest to tak BARDZO WYJĄTKOWE. 

Jestem dyplomowanym Naturopatą, absolwentem Państwowej Szkoły Medycznej w zawodzie masażysta oraz dyplomowanym Trenerem Personalnym. Swoją naukę i praktykę zawodu odbywałem w uzdrowiskowym mieście Inowrocławiu. Oprócz podstawy zawodowej ukończyłem liczne wielomodułowe kursy z zakresu terapii manualnej skierowane w problem w obrębie narządu ruchu. Ukończyłem również roczne szkolenie z zakresu chiropraktyki (nastawiania), które zostało zakończone egzaminem. Posługuje się wieloma metodami terapeutycznymi, które z powodzeniem można stosować u pacjentów w różnym wieku i różnymi dysfunkcjami. 

Stworzyłem AUTORSKI koncept pracy z pacjentem, który został oparty na najskuteczniejszych technikach różnych konceptów terapii manualnej oraz poparty wieloletnim doświadczeniem w pracy z pacjentem. Koncept ten nie tylko opiera się na przeprowadzeniu działań terapeutycznych, ale również zaangażowaniu pacjenta w proces leczniczy jego organizmu, dlatego tak ważne w mojej pracy jest odpowiedni ruch dla pacjenta oraz oddech. Poza tym pacjent przechodzi szczegółowe badanie pod względem screeningu wizualnego przygotowanego przez program do oceny sylwetki wraz z wnioskowaniem klinicznym. 

Uwielbiam pracę z ludźmi, edukacje ruchu oraz pracę indywidualną z swoimi podopiecznymi w formie treningu medycznego czy personalnego. Sam uprawiam sport, dlatego wiem jak ważne są prawidłowe wzorce ruchowe dla każdego klienta, aby nie miał żadnych dolegliwości bólowych i mógł uchronić się przed kontuzją. 

W pracy najważniejsze dla mnie jest, aby jak najszybciej pomóc pacjentowi, który zgłosi się do mnie o pomoc. W swojej praktyce stosuje również akupunkturę mogącą szybko ulżyć pacjentowi. 

Pomaganie pacjentom w ich licznych problemach narządu ruchu jest  moją pracą, ale również pasją. Cały czas podnoszę kwalifikację, aby zapewnić Państwu jak najlepszą opiekę i jak najszybsze pozbycie się dolegliwości oraz usprawnić Wasze wzorce ruchowe, dzięki czemu możecie pozbyć się na stałe swoich dolegliwości. 

Dlaczego warto skorzystać z mojej pomocy? 

Znam wielu terapeutów oraz trenerów personalnych, jednak ich praca opiera się na starotypowych schematach postępowania, a nie zawsze jest to pomocne w osiąganiu celów z pacjentem lub podopiecznym. Dzisiaj ludzie potrzebują kompleksowego spojrzenia na swoje zdrowie - nie tylko usunięcia bólu. Kształcę się w najlepszych jednostkach szkolących terapeutów i trenerów personalnych. Dzięki zdobytej wiedzy nie tylko prowadzę bardzo skuteczną terapię lub trening, ale wraz z klientem przechodzimy swoistą metamorfozę. Nawiązując współpracę zyskasz nie tylko ogrom wiedzy, ale również zrozumiesz procesy jakie zachodzą w Twoim ciele i nakierujesz je na prawidłowe tory, a wykorzystując aspekt ruchu, nie tylko poprawisz swoją sylwetkę, ale również zyskasz nowy wymiar jakości życia. 

Nazywam się Eliasz Gralak i Państwa zdrowie to moja pasja.

Wiek: 28
Doświadczenie: 5 lat

Ukończone kursy, szkolenia i szkoły

Trener nie posiada lub nie uzupełnił ukończonych kursów

Dodatkowe doświadczenie

 • Doświadczenie w pracy z seniorami
 • Praca z kobietami w ciąży
 • Fizjoterapia
 • Masaże sportowe
 • Układanie planów treningowych
 • Dojazd do klienta
 • Indywidualne plany dietetyczne
 • Przygotowywanie do zawodów sportowych
 • Trening w parze
 • Trening grupowy
 • Otwarty na oferty pracy w klubach lub na siłowni

FIRMY W KTÓRYCH PRACUJE Eliasz Gralak

Trener nie posiada lub nie uzupełnił firm w których pracuje

GALERIA TRENERA

Oferta

Cena
Personalny Trening 80 zł/h
Trening medyczny (pierwsza wizyta) 130 zł/h
Trening medyczny 90 zł/h
Plan żywieniowy 99 - 199 zł
Terapia manualna 130 zł
Trening funkcjonalny 80 zł

Obiekty sportowe - miejsca prowadzenia zajęć

Opinie o Eliasz Gralak