facebook

instagram

user photo
Główna specjalizacja: Pierwszy taniec
brak
brak
Trener

Daria Górna

1 ocena

Informacje o trenerze Daria Górna

Zapraszam serdecznie do świata tańca i fitnessu! Prowadzę indywidualne lekcje pierwszego tańca, oraz tańca użytkowego, Latino Solo, Salsation®, Zumba® Fitness, Zumba® Kids, taniec towarzyski oraz Strong Nation ®:-)

Taniec jest moją wielką pasją od najmłodszych lat. Staram się cały czas rozwijać swoje umiejętności i wiedzę w zakresie tańca oraz fitnessu uczestnicząc w różnych warsztatach, szkoleniach i kongresach. 

Jestem dyplomowanym Instruktorem tańca sportowego, Zumby®, Zumby Kids®,  Instruktorką Salsation™ Elite oraz Strong Nation ®. Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy instruktora tańca. Prowadzę różne zajęcia taneczne zarówno z dziećmi jak i dorosłymi, zwracając szczególną uwagę na bezpieczeństwo oraz dobre samopoczucie uczestników. Od kilku lat jestem współwłaścicielką szkoły tańca - Latino Dance Studio w Lublinie ul. Herbowa 4, do której serdecznie zapraszam. 

Przez wiele lat trenowałam taniec towarzyski. Obecnie posiadam najwyższą krajową klasę taneczną w tańcach latynoamerykańskich. Kilka lat tańczyłam w  I Reprezentacji Formacji Tańca Towarzyskiego Politechniki Lubelskiej „GAMZA”.  Kilkakrotnie miałam przyjemność brać udział w imprezie charytatywnej organizowanej przez Dziennik Wschodni „Taniec z VIP-ami”. Interesuję się także tańcami karaibskimi ( salsa, bachata). 

Gorąco zapraszam na zajęcia!!!

zapraszam na moje strony internetowe po więcej informacji

Wiek: 33
Doświadczenie: 13 lat
Znajomość języków obcych:

Ukończone kursy, szkolenia i szkoły

Trener nie posiada lub nie uzupełnił ukończonych kursów

Dodatkowe doświadczenie

  • Zajęcia dla dzieci
  • Doświadczenie w pracy z seniorami
  • Trening w parze

FIRMY W KTÓRYCH PRACUJE Daria Górna

Trener nie posiada lub nie uzupełnił firm w których pracuje

GALERIA TRENERA

Oferta

CENA
Lekcja indywidualna Pierwszy Taniec 80zł / h
Pokazy tańca na imprezach okolicznościowych cena ustalana idywidualnie
Taniec towarzyski, Latino Solo cena zgodna z cennikiem- latinods.pl
Salsation, Zumba, Zumba Kids cena karnetów lub za pojedyńcze wejście - cena zgodna z cennikiem w miejscu prowadzenia zajęć

Obiekty sportowe - miejsca prowadzenia zajęć

Opinie o Daria Górna

5
Ocena ogólna:
Wszystkich opinii: 1
user photo
Katarzyna Nowakowska
Ocena:
10.11.2018
Liczba treningów: 1-3
Typ treningu: Taniec towarzyski, pierwszy taniec

Jeżeli szukasz trenera, którego pasją jest taniec to właśnie znalazłeś :) Zawsze w 100% zaangażowana i skupiona na swojej pracy. Taniec jest dla niej jak oddychanie - nie da się bez niego żyć. Zawsze uśmiechnięta, pozytywnie nastawiona. Człowiek na jej zajęciach odrywa się od własnych spraw. Do Darii razem z mężem chodziliśmy na kurs pierwszego tańca. Wspomnienia zostaną Nam do końca życia :) Dziękujemy :** I zdecydowanie polecamy trenerkę :))

Pokaż szczegóły oceny
Kompetencje trenera
Wyjaśnienie zadań i ćwiczeń
Zaangażowanie
Dopasowanie treningu
Atmosfera na treningu
Godny polecenia