facebook

instagram

user photo
Główna specjalizacja: Pierwszy taniec
brak
brak
Trener

Daria Górna

1 ocena

Informacje o trenerze Daria Górna

SPECJALIZUJĘ SIĘ w tańcu towarzyskim: taniec latynoamerykański, Latino Solo, Salsation, Zumba Fitness, Zumba Kids, taniec użytkowy oraz nauka pierwszego tańca :-)

Taniec jest moją wielką pasją od najmłodszych lat ...

Tańczenie sprawia mi ogromną przyjemność i niejednokrotnie pozwala oderwać się od rzeczywistości. Staram się cały czas rozwijać swoje umiejętności i wiedzę w zakresie tańca uczestnicząc w różnych warsztatach, szkoleniach i kongresach. 

Jestem dyplomowanym Instruktorem Zumby®, Zumby Kids®, Tańca oraz Instruktorką Salsation™ Elite . Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy instruktora tańca. Prowadzę różne zajęcia taneczne zarówno z dziećmi jak i dorosłymi, zwracając szczególną uwagę na bezpieczeństwo oraz dobre samopoczucie uczestników. Od kilku lat jestem współwłaścicielką szkoły tańca - Latino Dance Studio w Lublinie, do której serdecznie zapraszam.

Wiele przyjemności czerpię nie tylko z występów, ale także z poznawania nowych ludzi i możliwości przekazania im swojej wiedzy tanecznej, jak również możliwość „zarażenia” ich choć w małym stopniu miłością i radością płynącą z tańca, fitnessu oraz regularnej aktywności fizycznej.

Przez wiele lat trenowałam taniec towarzyski. Obecnie posiadam najwyższą krajową klasę taneczną w tańcach latynoamerykańskich. Kilka lat tańczyłam w  I Reprezentacji Formacji Tańca Towarzyskiego Politechniki Lubelskiej „GAMZA”.  Kilkakrotnie miałam przyjemność brać udział w imprezie charytatywnej organizowanej przez Dziennik Wschodni „Taniec z VIP-ami”. Interesuję się także tańcami karaibskimi ( salsa, bachata),  rozwijam także kolejną pasję na treningach POLE DANCE ( taniec na rurze ).

 

Gorąco zapraszam na zajęcia!!!

zapraszam na moje strony internetowe po więcej informacji

Doświadczenie: 9 lat

Specjalizacje

Pierwszy taniec

Ukończone kursy, szkolenia i szkoły

Trener nie posiada lub nie uzupełnił ukończonych kursów

Dodatkowe doświadczenie

Trener nie posiada lub nie uzupełnił dodatkowego doświadczenia

FIRMY W KTÓRYCH PRACUJE Daria Górna

Trener nie posiada lub nie uzupełnił firm w których pracuje

GALERIA TRENERA

Oferta

CENA
Lekcja indywidualna Pierwszy Taniec 80zł / h
Pokazy tańca na imprezach okolicznościowych cena ustalana idywidualnie
Taniec towarzyski, Latino Solo cena zgodna z cennikiem- latinods.pl
Salsation, Zumba, Zumba Kids cena karnetów lub za pojedyńcze wejście - cena zgodna z cennikiem w miejscu prowadzenia zajęć

Obiekty sportowe - miejsca prowadzenia zajęć

Opinie o Daria Górna

5
Ocena ogólna:
Wszystkich opinii: 1
user photo
Katarzyna Nowakowska
Ocena:
10.11.2018
Liczba treningów: 1-3
Typ treningu: Taniec towarzyski, pierwszy taniec

Jeżeli szukasz trenera, którego pasją jest taniec to właśnie znalazłeś :) Zawsze w 100% zaangażowana i skupiona na swojej pracy. Taniec jest dla niej jak oddychanie - nie da się bez niego żyć. Zawsze uśmiechnięta, pozytywnie nastawiona. Człowiek na jej zajęciach odrywa się od własnych spraw. Do Darii razem z mężem chodziliśmy na kurs pierwszego tańca. Wspomnienia zostaną Nam do końca życia :) Dziękujemy :** I zdecydowanie polecamy trenerkę :))

Pokaż szczegóły oceny
Kompetencje trenera
Wyjaśnienie zadań i ćwiczeń
Zaangażowanie
Dopasowanie treningu
Atmosfera na treningu
Godny polecenia