facebook

instagram

user photo
Główna specjalizacja: Taniec
Miasto: Katowice
brak
brak
Firma

Dance Class by Asia Sieja

0 ocen

Informacje o firmie Dance Class by Asia Sieja

W tej chwili prowadzę kursy taneczne głównie dla dorosłych m.in. w Bielsku-Białej, w Krakowie i w Katowicach. Od września bieżącego roku mam przyjemność prowadzić regularne kursy wraz z Danielem Pancerzem w krakowskiej szkole salsy Salsa House. Prowadzę także lekcje tańca dla dzieci w różnym wieku. Chętnie podejmuję się również jednorazowych warsztatów wyjazdowych, najczęściej organizowanych weekendowo w innych miastach Polski. Miałam już przyjemność poprowadzić warsztatowe sety we Wrocławiu, w Krakowie, w Katowicach i w Warszawie, a podczas większych wydarzeń m.in. na II Kongresie Reggaeton vs Dancehall oraz podczas Warsaw Salsa Festival El Sol. Więcej informacji o moich kursach i warsztatach w zakładce Grafik zajęć - zapraszam do zapoznania się.

Jestem także współzałożycielką tanecznej grupy eventowej Diamonds, oferującej pokazy podczas eventów i imprez okolicznościowych. Praca w takim zespole również rozwija pod wieloma względami i zakładam tu progres nie tylko na polu artystycznym. Więcej informacji na temat zespołu na stronie www.diamonds-taniec.pl oraz w zakładce Taneczne show

Przy tym wszystkim lubię angażować się w różnego rodzaju projekty artystyczne, gdzie potrzebni są tancerze – w tym np. w pracę przy kręceniu teledysku. Ostatni taki projekt, to teledysk – reklama krakowskiego klubu Mezcal, reżyserowany przez Daniela Pancerza oraz teledysk kręcony przez krakowskie Studio Filmowe Punkt Widzenia dla hip-hopowej grupy ADHD z Wrocławia (ADHD - Za tych co nie mogą / Kości i Kwiaty).

Specjalizacje

Taniec Rumba Cha-cha

Trenerzy pracujący w firmie Dance Class by Asia Sieja

Firma nie posiada lub nie uzupełniła informacji o trenerach

GALERIA FIRMY

Oferta

Firma nie posiada lub nie uzupełniła oferty

Obiekty sportowe - miejsca prowadzenia zajęć

Opinie o Dance Class by Asia Sieja