facebook

instagram

user photo
Główna specjalizacja: Fitness
Miasto: Warszawa
brak
brak
Firma

Core Fitness sp. z o.o.

0 ocen

Informacje o firmie Core Fitness sp. z o.o.

Core Fitness

Dlaczego akurat my? Nie ma w Warszawie miejsca tak kompleksowego jak nasz klub. Znajdziesz tutaj wszystko czego potrzebujesz, żeby zadbać o swoje ciało. Możesz wykonać trening siłowy na świetnym, nowoczesnym sprzęcie, albo skorzystać z bogatej oferty zajęć fitnessowych. Znajdziesz u nas wszystko: począwszy od zajęć typu joga, pilates, skończywszy na wyciskających siódme poty zajęciach crossfitowych.

Nie masz opieki do dziecka? Żaden problem. Dysponujemy salą zabaw, a także posiadamy w ofercie zajęcia dla najmłodszych.

Nie masz siły lub ochoty na trening? Potrzebujesz odpoczynku? Świetnie trafiłeś. Posiadamy bogatą strefę relaksu z trzema saunami, podgrzewanymi leżankami, lodopadem oraz tężnią solankową. Każdy kto u nas był, podkreśla jak bardzo wyróżnia nas to na tle innych siłowni.

Kontuzja? To również nie problem. Core Fitness ma  swój gabinet fizjoterapii FIZJOCORE. Zatrudniamy najlepszych specjalistów, którzy poradzą sobie z każdym problemem.

A może szukasz trenera? U nas treningi prowadzą najlepsi-doświadczeni, wykształceni i posiadający umiejętność odpowiedniego motywowania klientów. Dlatego nie zastanawiaj się tylko wpadaj do nas! Wybór jest jeden.

A może jesteś trenerem personalnym i masz już dosyć tego, że ciągle musisz czekać z klientami na maszyny i nie możesz przeprowadzić treningu tak, jak to zaplanowałeś, mimo że płacisz spore pieniądze za ryczałt? Wpadaj do Core Fitness. U nas nie ma takiego problemu a dodatkowo nie musisz nam płacić za to, że przychodzisz ze swoimi podopiecznymi i prowadzisz treningi personalne. Kilka stówek zostaje w kieszeni…

Rok założenia: 2016

Trenerzy pracujący w firmie Core Fitness sp. z o.o.

Firma nie posiada lub nie uzupełniła informacji o trenerach

GALERIA FIRMY

Oferta

Firma nie posiada lub nie uzupełniła oferty

Obiekty sportowe - miejsca prowadzenia zajęć

Opinie o Core Fitness sp. z o.o.