facebook

instagram

user photo
Główna specjalizacja: Gimnastyka i Akrobatyka
Miasto: Olsztyn
brak
brak
Firma

CENTRUM SPRAWNOŚCI FIZYCZNEJ BEATA LEWALSKA

0 ocen

Informacje o firmie CENTRUM SPRAWNOŚCI FIZYCZNEJ BEATA LEWALSKA

Celem Centrum Sprawności Fizycznej jest działalność na rzecz poprawy kondycji fizycznej mieszkańców Olsztyna i okolic. Proponujemy trzy programy dostosowane do wieku i sprawności uczestników: dla dzieci w wieku 5-7 lat, dla dzieci w wieku 8+ oraz dla osób chcących doskonalić umiejętności gimnastyczne i akrobatyczne. Najbardziej utalentowanym proponujemy naukę i specjalistyczne szkolenie  w Szkole Mistrzostwa Sportowego w dyscyplinach: gimnastyka sportowa kobiet oraz taekwondo olimpijskie. 

Jestem związana ze sportem od 1972 roku. Przez wiele lat trenowałam wyczynowo gimnastykę sportową kobiet. Byłam zawodniczką Kadry Narodowej i Olimpijskiej. Obecnie mam przyjemność, być dyplomowanym nauczycielem - trenerem w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Olsztynie i uczestniczyć w szkoleniu zawodniczek sekcji gimnastyki sportowej kobiet. Posiadam licencję trenerską i sędziowską Polskiego Związku Gimnastycznego. Jednocześnie prowadzę działalność w zakresie doskonalenia sprawności fizycznej. Przygotowuję uczestników do różnych dyscyplin sportowych poprzez zajęcia ogólnorozwojowe z elementami zwinnościowo - akrobatycznymi na bazie gimnastyki sportowej. Jestem wykładowcą przedmiotu Metodyka Gimnastyki w Olsztyńskiej Szkole Wyższej im. J. Rusieckiego. Prowadzę również zajęcia gimnastyki z elementami akrobatyki dla słuchaczy Studium Aktorskiego im. Aleksandra Sewruka przy Teatrze Jaracza w Olsztynie. To co robię, robię z pasją. Nie widzę siebie w innym miejscu. Swoją pracę łączę z przyjemnością doskonalenia sprawności fizycznej dzieci, młodzieży i dorosłych, pragnących rozwijać swoje umiejętności sportowe. Przyświeca mi zasada:
"Ruch jest w stanie zastąpić niemal każdy leka, ale żaden lek nie zastąpi ruchu" W.Oczko - a "Gimnastyka jest uniwersytetem ruchu, dzięki bogactwu ćwiczeń i możliwościom ich zastosowania..." Z.Szot 

Rok założenia: 1999

Trenerzy pracujący w firmie CENTRUM SPRAWNOŚCI FIZYCZNEJ BEATA LEWALSKA

GALERIA FIRMY

Oferta

Firma nie posiada lub nie uzupełniła oferty

Obiekty sportowe - miejsca prowadzenia zajęć

Opinie o CENTRUM SPRAWNOŚCI FIZYCZNEJ BEATA LEWALSKA