facebook

instagram

user photo
Główna specjalizacja: Joga
Miasto: Gdańsk
brak
brak
Firma

Centrum Jogi Gdańsk

0 ocen

Informacje o firmie Centrum Jogi Gdańsk

Oferujemy treningi dla grup z różnymi stopniami zaawansowania, w tym również indywidualne zajęcia prowadzone przez doświadczoną, certyfikowaną nauczycielkę jogi - Dianę Katarzynę Sochacką. Wszystko to w bardzo atrakcyjnych cenach. Zapraszamy.

Praktykuję jogę wg. B.K.S. Iyengara od 10 lat. Od tego czasu systematycznie pogłębiam praktykę i zdobywam doświadczenie. Biorę udział w międzynarodowych warsztatach Ritta Keller(Niemcy), Corin Biria (Francja), Lois Steinberg (USA), Gabriella Giubilaro (Włochy), Stephanie Quirk (Australia). Jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia Jogi Iyengara. Posiadam państwowy dyplom zawodowy uprawniający do wykonywania zawodu „instruktor rekreacji ruchowej o specjalności jogi”.
Od 2009 roku prowadzę samodzielne zajęcia w szkołach jogi. Prowadzę zajęcia dla grup początkujących, zaawansowanych , z problemami kręgosłupa.
Kiedy akurat nie praktykuję jogi, to jestem Dj-em, zajmuję się muzyką elektroniczną albo podróżuję po świecie. Najbliższa wyprawa to Indie :)
Od 2007 roku biorę udział w kursie nauczycielskim prowadzonym przez Konrada Kocota. Jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia Jogi Iyengara.

Trenerzy pracujący w firmie Centrum Jogi Gdańsk

Firma nie posiada lub nie uzupełniła informacji o trenerach

GALERIA FIRMY

Oferta

Firma nie posiada lub nie uzupełniła oferty

Obiekty sportowe - miejsca prowadzenia zajęć

Opinie o Centrum Jogi Gdańsk