facebook

instagram

user photo
Główna specjalizacja: Trening personalny
Miasto: Kraków, Polska
brak
brak
Trener

Centrum FitMixer

1 ocena

Informacje o trenerze Centrum FitMixer

FitMixer Centrum Treningu Personalnego i Fizjoterapii

NAJLEPSZE STUDIO TRENINGU PERSONALNEGO W POLSCE 2018 WG. CZASOPISMA BODYLIFE

EKSKLUZYWNE CENTRUM TRENINGU PERSONALNEGO I FIZJOTERAPII ZLOKALIZOWANE W PRESTIŻOWYM MORELOWA BODY CENTER NA WOLI JUSTOWSKIEJ W KRAKOWIE. NAJLEPSI SPECJALIŚCI Z WIELOLETNIM DOŚWIADCZENIEM I NAJWYŻSZA JAKOŚĆ USŁUG TO GWARANCJA TWOJEGO SUKCESU.

 

Nasza oferta skierowana jest do każdego niezależnie od wieku, stanu zdrowia czy też twoich wybranych celów. Trening personalny to najskuteczniejszy sposób aktywności fizycznej dobranej specjalnie dla Ciebie a fizjoterapia pozwoli wrócić do pełnej sprawności.

OFERTA

TRENING PERSONALNY

jaki stosujemy w Naszym centrum to ciekawy trening ukierunkowany na wielopłaszczyznowy ruch, mający poprawić funkcjonalność Twojego ciała, wzmocnić mięśnie głębokie i spalić maksymalną ilość tkanki tłuszczowej. Dzięki urozmaiconym ćwiczeniom angażującym wiele mięśni w jednym czasie funkcjonujesz sprawniej, podnosisz standard swojego życia i osiągasz cele w zdrowszy sposób.

 

FIZJOTERAPIA

to specjalistyczne zabiegi różnymi metodami rehabilitacji, mające na celu ulgę w bólu, usuwanie różnych dolegliwości, poprawę funkcji ciała oraz przywrócenie sprawności fizycznej. Kinezjoterapia to także ćwiczenia pod okiem trenera fizjoterapeuty. Szczególnie polecana dla osób chcących wyleczyć uraz, wrócić do formy po kontuzjach lub po prostu chcących ćwiczyć fizycznie mając wady postawy lub inne dolegliwości wymagające większej uwagi. Dodatkowo fizjoterapeuta oferuje kinesiotaping czy też terapię manualną w celu poprawy funkcjonalności ciała. Bezpieczeństwo jest dla Nas najważniejsze!

TRENING DLA KOBIET W CIĄŻY

Zaszczep miłość do aktywności fizycznej w dziecku już w okresie ciąży! Aktywność fizyczna podczas ciąży ma bardzo dobry wpływ na zdrowie Twoje i Twojego dziecka – to udowodnione naukowo!

mummy.fitmixer.pl

JOGA / PILATES

to kontrola i zjednoczenie zarówno ciała jak i umysłu. Dzięki praktykowaniu tych systemów uzyskujemy stabilizację i równowagę swojego ciała, mobilność w stawach, wzmocnienie mięśni ale też i oczyszczenie psychiczne. Samodoskonalenie, relaks i odprężenie połączone z napięciem wszystkich mięśni ciała prowadzi do jedności i uczucia wyzwolenia. Zajęcia w formie treningu personalnego lub w małych grupach po wcześniejszym ustaleniu szczegółów współpracy.

NIE ZWLEKAJ I ZACZNIJ JUŻ DZIŚ SWOJĄ DROGĘ DO SUKCESU!

W FitMixer znajdziesz fizjoterapeutę i trenera TYLKO DLA CIEBIE, który profesjonalnie pomoże Ci określić swoją drogę do celu i w bezpieczny oraz skuteczny sposób poprowadzi Cię przez nią tak abyś osiągnął sukces. Dodatkowo, jeśli to potrzebne skomponuje dla Ciebie racjonalny plan dietetyczny, który z pewnością przerodzi się w twój osobisty styl odżywiania.

KADRA

Kadra FitMixer to trenerzy personalni z wieloletnim doświadczeniem, doskonale wyszkoleni i ukierunkowani przez założyciela Centrum – Mistrza Świata – Kamila Jasińskiego. Ich wiedza pozwala na przeprowadzenie treningu personalnego dostosowanego do Twoich potrzeb niezależnie od płci, stanu zdrowia czy celów. Ponadto wykwalifikowani fizjoterapeuci, którzy mogą Ci pomóc w każdych dolegliwościach.

Poznaj Naszą kadrę na stronie www.fitmixer.pl i wybierz jednego ze specjalistów!

 

ADRES

FitMixer

ul. Morelowa 32, 30-222 Kraków

tel. 793655344

email. info@fitmixer.pl

www.fitmixer.pl

Wiek: 42
Doświadczenie: 10 lat
Znajomość języków obcych:

Ukończone kursy, szkolenia i szkoły

Trener nie posiada lub nie uzupełnił ukończonych kursów

Dodatkowe doświadczenie

  • Zajęcia dla dzieci
  • Doświadczenie w pracy z seniorami
  • Praca z kobietami w ciąży
  • Fizjoterapia
  • Masaże sportowe
  • Układanie planów treningowych
  • Indywidualne plany dietetyczne
  • Przygotowywanie do zawodów sportowych
  • Trening w parze

FIRMY W KTÓRYCH PRACUJE Centrum FitMixer

Trener nie posiada lub nie uzupełnił firm w których pracuje

GALERIA TRENERA

Oferta

Cena jeden. Cena
Pierwsza wizyta (trening/fizjoterapia) 200 200
Pojedynczy trening 200 200
Pakiet 4 treningów 170 680
Pakiet 8 treningów 160 1280
Pakiet 12 treningów 150 1800
Pakiet 16 treningów 140 2240
Fizjoterapia 150 150
Dieta/Plan treningowy 300 300
Trening dla 2 os 150% 150%
Członkostwo roczne 200 200

Obiekty sportowe - miejsca prowadzenia zajęć

Opinie o Centrum FitMixer

1
Ocena ogólna:
Wszystkich opinii: 1
user photo
Mateusz
Ocena:
05.08.2019
Liczba treningów: 1-3

Nieprofesjonalne miejsce. Kadra która podobno miała być profesjonalna okazała się taka nie być. Osoby podchodzą do klienta bardzo lekceważąco. Ceny wygórowane. Ogółem nie polecam.

Pokaż szczegóły oceny
Kompetencje trenera
Wyjaśnienie zadań i ćwiczeń
Zaangażowanie
Dopasowanie treningu
Atmosfera na treningu
Godny polecenia