facebook

instagram

user photo
Główna specjalizacja: Joga
Miasto: Toruń
brak
brak
Firma

Bojoga Kundalini

0 ocen

Informacje o firmie Bojoga Kundalini

Jestem Wioleta, a moje duchowe imię to Varanjeet Kaur.

Swoją przygodę, która stała się moją drogą zaczęłam w Wielkiej Brytanii. Kiedy stanęłam na macie i poczułam połączenie ciała i duszy zrozumiałam,że jestem u źródła. Kundalini Joga pozwoliła mi poznać siebie i odkryć co chcę robić w życiu i jak chcę żyć. Joga jest dla mnie poszukiwaniem równowagi między akceptacją tego jaka jestem, a codziennym podejmowaniem wysiłku do zmiany, rozwoju i transformacji.

Zafascynowana praktyką Kundalini Jogi ukończyłam kurs nauczycielski prowadzony przez międzynarodowy zespół nauczycieli Satya Singh, Sarbjot Kaur, Khalsa i Anja Luhrs. Jedni z nielicznych, którzy praktykowali Kundalini Yogę u samego źródła – Yogi Bhajana. Oprócz certyfikatu dającego możliwość uczenia jogi na całym świecie ukończyłam również kurs jogi w Classic Yoga Traditional School w Rishikesh – Indie. 

Prowadzę warsztaty jogi dla dzieci w przedszkolach i szkołach. Współpracuję również z Centrum Terapii dla dzieci z deficytami rozwojowymi, prowadząc zajęcia dla dzieci z autyzmem i porażeniem ruchowym.
Organizuję również wakacje z jogą dla dorosłych, warsztaty, spotkania z jogą.

Trenerzy pracujący w firmie Bojoga Kundalini

Firma nie posiada lub nie uzupełniła informacji o trenerach

GALERIA FIRMY

Oferta

Firma nie posiada lub nie uzupełniła oferty

Obiekty sportowe - miejsca prowadzenia zajęć

Opinie o Bojoga Kundalini