Trener personalny Warszawa – jak wybrać najlepszego?

Trener personalny Warszawa – jak wybrać najlepszego?

Rynek trenerów personalnych w Warszawie to duża konkurencja i duża rozbieżność ofert. Jak się nie pogubić w tym wszystkim i wybrać najlepszą ofertę trenera personalnego w Warszawie? Ile kosztuje trener personalny w stolicy?

Trener personalny Warszawa – dlaczego warto?

Powodów do rozpoczęcia współpracy z trenerem personalnym jest całe mnóstwo. Indywidualna współpraca ze specjalistą to przede wszystkim pełne bezpieczeństwo i skuteczność treningów. Mamy bowiem pewność, że wszystkie treningi z trenerem są dobrze zaplanowane i przeprowadzone. Podczas samej sesji treningowej trener personalny jest w stanie na bieżąco korygować błędy w technice i dawać wskazówki. Co więcej, wszystkie ćwiczenia, które wykonujemy są dostosowane do naszych możliwości i celu treningowego. Praca z trenerem personalnym może nam przynieść bardzo dużo korzyści. Jak jednak znaleźć właściwego trenera w dużym mieście, jakim jest Warszawa?

Trener personalny cena: Ile kosztuje trener personalny?
trener osobisty warszawa

Na pytanie: Ile kosztuje trener personalny? nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Musimy się zastanowić także nad specjalizacją trenera - szukamy treningu funkcjonalnego w Warszawie? A może treningu ogólnorozwojowego? Szczególnie, jeśli bierzemy pod uwagę trenerów personalnych z Warszawy. Rynek treningów personalnych w stolicy rządzi się swoimi prawami. Średnia cena treningu personalnego w Warszawie wynosi 100 zł. Dla porównania: cena za jednostkę trenera personalnego w Polsce to 85 zł. Okazuje się, że im większe m miasto, tym rośnie cena treningu personalnego. W miastach do 20 tys. mieszkańców za trening personalny zapłacimy średnio 55 zł.

Czytaj też: Zawód: trener personalny

Trener personalny cena – od czego to zależy? 

Otóż, od wielu czynników. Zacznijmy od specjalizacji trenera. Treningi funkcjonalne czy treningi ogólnorozwojowe mogą mieć inną cenę niż standardowe treningi personalne. Znaczenie ma także m.in. miejsce odbywania się treningów personalnych, renoma trenera, jego wykształcenie i doświadczenie czy powiązanie z klubem fitness. Jeśli cena trenera personalnego jest dla nas za wysoka – możemy ją skutecznie obniżyć. Wybierając pakiety treningowe możemy oszczędzić nawet do kilkuset złotych. Ile może kosztować trener personalny w Warszawie? W większości siłowni i klubów fitness stawki za jednorazowy trening osobisty wynoszą 100-190 zł. Można jednak znaleźć i takie treningi, które zaczynają się od 50 zł za jednostkę bądź też takie, za które trzeba zapłacić 400 zł. To, ile zapłacimy za trening personalny – zależy od tego, czego oczekujemy od trenera personalnego.

Gdzie szukać dobrego trenera personalnego Warszawa?

- popytaj znajomych, może polecą sprawdzonego trenera personalnego

- zajrzyj do własnego klubu fitness (jeśli uczęszczasz), zwykle w ofercie są również zajęcia z trenerem personalnym

- sprawdź w internecie, to pierwsze źródło informacji

- social media, na facebooku czy instagramie znajdziesz mnóstwo trenerów personalnych z Warszawy

- serwisy ogłoszeniowe, w tym także nasza wyszukiwarka LepszyTrener.pl

trener osobisty w warszawie

- firmy zrzeszające trenerów personalnych, w tym przypadku sprawdzaj, czy mają trenerów z Warszawy

Trener personalny Warszawa – jak go wybrać?

Jak już wspomnieliśmy wcześniej, całość wyboru trenera personalnego (czy w Warszawie, czy w innym mieście) zależy głównie od tego, jaki mamy cel ćwiczeń. Zastanówmy się więc, czego oczekiwalibyśmy od trenera personalnego. W Warszawie mamy o tyle prościej, że owszem, konkurencja jest wysoka, ale też wysokie są kwalifikacje trenerów. Możemy wybrać trenera o konkretnej specjalizacji. Chcemy uczęszczać na treningi funkcjonalne w Warszawie? Nic prosztszego! Interesują nas treningi ogólnorozwojowe? Podobnie. Nie ma problemu ze znalezieniem trenera personalnego z dodatkowymi specjalizacjami, takimi jak np. masaż, fizjoterapia czy dietetyka. Tym samym, jeśli mamy problemy zdrowotne – wybierzmy tego trenera personalnego, który zna się na naszym schorzeniu. Jeśli potrzebujemy także diety – nasz trener personalny musi się znać na dietetyce. Z tego momentu już blisko do sprawdzania kwalifikacji trenerów personalnych. Ważne, by ukończona przez niego szkoła czy kurs zaspokajały nasze oczekiwania. W kolejnym kroku warto zapoznać się z opiniami dotychczasowych klientów. Oni bowiem wiedzą najlepiej, czy dany trener personalny dobrze sprawdza się w swoim zawodzie. Zajrzyjcie do naszej wyszukiwarki i zobaczcie, jak wyglądają dobre opinie o trenerze.

Czytaj też: Dlaczego warto ćwiczyć z trenerem personalnym?

Chcesz przeczytać cały artykuł?

admin 3 26 listopada 2018  1107

Dodaj komentarz

 • Agata
  28 listopada 2018
  A ja sugerowałam się trenerami w tej waszej wyszukiwarce. Wciąż się nie zdecydowałam, ale mam już swoje typy :)
 • Aneta
  26 listopada 2018
  A mnie się udało szybko. Po prostu trzeba patrzeć na opinie i umieć oceniać trenerów
 • Mikołaj
  26 listopada 2018
  W Warszawie to chyba najtrudniej się zdecydować na trenera

Artykuły z kategorii: Trening Personalny

praca-jako-trener-personalny

Praca jako trener personalny

W zdrowym ciele zdrowy duch – głosi dobrze wszystkim znane powiedzenie. I racja - im więcej aktywności fizycznej, tym lepsza kondycja i jednocześnie lepsze samopoczucie. Nie każdy trening można jednak robić samodzielnie (a przynajmniej nie na początku). W tajniki sportu, a szczególnie ćwiczeń na siłowni czy bieganie powinien wprowadzić nas kompetentny trener personalny.

trener-personalny-online-czy-taka-wspolpraca-ma-w-ogole-sens

Trener personalny online - czy taka współpraca ma w ogóle sens?

W dobie szeroko pojętej telekomunikacji, webinarów i wideokonferencji instytucja trenera personalnego przechodzi swego rodzaju restrukturyzację. Stacjonarny kontakt z klientem nie jest już wystarczający, a obecna sytuacja w kraju i na świecie związana z koronawirusem dodatkowo utrudnia współpracę face to face. Jak pracuje trener personalny online, gdzie go szukać i jak wybrać tego najlepszego?

poradnik-jak-szukac-trenera-personalnego-w-internecie

Poradnik: Jak szukać trenera personalnego w internecie?

W dzisiejszych czasach coraz więcej ofert przeglądamy w sieci. Tak dzieje się też z usługami trenerów personalnych. Na co zwrócić uwagę podczas wyboru trenera osobistego? Jak analizować dostępne oferty w internecie? O tym poniżej.

dobry-trener-personalny-bialystok-gdzie-go-znalezc

Dobry trener personalny Białystok – gdzie go znaleźć?

Poszukiwanie trenera personalnego w Białymstoku może stwarzać nieco problemów. Jak zabrać się za szukanie trenera osobistego w Białymstoku? Podpowiadamy, kim jest dobry trener personalny. Oto nasze opinie i wskazówki dla mieszkańców Białegostoku!

trener-personalny-gliwice-postaw-na-indywidualne-podejscie-i-dzialaj

Trener personalny Gliwice - postaw na indywidualne podejście i działaj!

Jeśli twój trening nie przynosi oczekiwanych efektów, to bardziej niż prawdopodobne, że coś robisz nie tak. Za mało jesz? Za dużo ćwiczysz? A może dobierasz niewłaściwy zestaw ćwiczeń? W takiej sytuacji warto zasięgnąć porady specjalisty - trener personalny z Gliwic i okolic to twoja szansa!

trening-wysokich-lotow-znajdz-swojego-trenera-personalnego-w-bydgoszczy

Trening wysokich lotów - znajdź swojego trenera personalnego w Bydgoszczy

Dobrze skonstruowany zestaw ćwiczeń to podstawa sukcesu w całym procesie treningowym. Z czasem może się jednak okazać, że nawet najbardziej różnorodne ćwiczenia i rotowanie posiłkami na nic się nie zda, a ty odbijesz się od ściany. Z pomocą może ci przyjść trener personalny. Z kim współpracować w Bydgoszczy i okolicach?

trener-personalny-szczecin-twoja-przepustka-do-dobrej-formy

Trener personalny Szczecin - twoja przepustka do dobrej formy

Kiedy niemiecki gigant zaczął podbijać polski rynek fitness, nikt nie sądził, że sieć siłowni nr 1 w Europie dotrze do Szczecina. Tymczasem coraz lepiej funkcjonuje, a świadomość klientów znad Dąbia w zakresie zdrowego stylu życia cały czas rośnie. W tym momencie do gry wkracza trener personalny - co może zaoferować aktywnym ze Szczecina?

oferty-pracy-trener-personalny-katowice-znajdz-swoich-klientow-aktualizacja-2020

Oferty pracy trener personalny Katowice - Znajdź swoich klientów! | AKTUALIZACJA 2020

Szukasz klientów jako trener personalny w Katowicach? Już nie musisz! Dołącz do największej bazy trenerów i instruktorów sportowych w Polsce. Dlaczego warto? Zobacz, co mamy do zaoferowania trenerom personalnym nie tylko z Katowic! Przewiń artykuł, by przejść do aktualizacji dla szukających trenera.

twoj-trener-personalny-w-sosnowcu-zlote-punkty-na-mapie-slaska

Twój trener personalny w Sosnowcu - złote punkty na mapie Śląska

Z każdym dniem coraz większy nacisk kładzie się na kulturę fizyczną, dbając o tężyznę własnego ciała. Niezależnie od aktualnego celu treningowego, na pewno posiadamy opracowany i przemyślany plan żywieniowy oraz zestaw ćwiczeń. Wszystko za sprawą prężnie działających trenerów personalnych. Jak wygląda sytuacja rynkowa w Sosnowcu i okolicach?

trener-personalny-slupsk-mozesz-sobie-na-niego-pozwolic

Trener personalny Słupsk - możesz sobie na niego pozwolić!

Systematyczne treningi, regularne pory jedzenia, zawsze odpowiednia ilość snu. Mimo holistycznego podejścia do kwestii rozwoju ciała może się zdarzyć, że wypracowane schematy zawodzą. Jak nie popaść w rutynę i zmaksymalizować efekty ćwiczeń na siłowni? Odpowiedź jest prosta: spróbuj współpracy z trenerem personalnym. Gdzie go znaleźć w Słupsku?

praca-jako-trener-personalny

Praca jako trener personalny

W zdrowym ciele zdrowy duch – głosi dobrze wszystkim znane powiedzenie. I racja - im więcej aktywności fizycznej, tym lepsza kondycja i jednocześnie lepsze samopoczucie. Nie każdy trening można jednak robić samodzielnie (a przynajmniej nie na początku). W tajniki sportu, a szczególnie ćwiczeń na siłowni czy bieganie powinien wprowadzić nas kompetentny trener personalny.

trener-personalny-online-czy-taka-wspolpraca-ma-w-ogole-sens

Trener personalny online - czy taka współpraca ma w ogóle sens?

W dobie szeroko pojętej telekomunikacji, webinarów i wideokonferencji instytucja trenera personalnego przechodzi swego rodzaju restrukturyzację. Stacjonarny kontakt z klientem nie jest już wystarczający, a obecna sytuacja w kraju i na świecie związana z koronawirusem dodatkowo utrudnia współpracę face to face. Jak pracuje trener personalny online, gdzie go szukać i jak wybrać tego najlepszego?

poradnik-jak-szukac-trenera-personalnego-w-internecie

Poradnik: Jak szukać trenera personalnego w internecie?

W dzisiejszych czasach coraz więcej ofert przeglądamy w sieci. Tak dzieje się też z usługami trenerów personalnych. Na co zwrócić uwagę podczas wyboru trenera osobistego? Jak analizować dostępne oferty w internecie? O tym poniżej.

dobry-trener-personalny-bialystok-gdzie-go-znalezc

Dobry trener personalny Białystok – gdzie go znaleźć?

Poszukiwanie trenera personalnego w Białymstoku może stwarzać nieco problemów. Jak zabrać się za szukanie trenera osobistego w Białymstoku? Podpowiadamy, kim jest dobry trener personalny. Oto nasze opinie i wskazówki dla mieszkańców Białegostoku!

trener-personalny-gliwice-postaw-na-indywidualne-podejscie-i-dzialaj

Trener personalny Gliwice - postaw na indywidualne podejście i działaj!

Jeśli twój trening nie przynosi oczekiwanych efektów, to bardziej niż prawdopodobne, że coś robisz nie tak. Za mało jesz? Za dużo ćwiczysz? A może dobierasz niewłaściwy zestaw ćwiczeń? W takiej sytuacji warto zasięgnąć porady specjalisty - trener personalny z Gliwic i okolic to twoja szansa!

trening-wysokich-lotow-znajdz-swojego-trenera-personalnego-w-bydgoszczy

Trening wysokich lotów - znajdź swojego trenera personalnego w Bydgoszczy

Dobrze skonstruowany zestaw ćwiczeń to podstawa sukcesu w całym procesie treningowym. Z czasem może się jednak okazać, że nawet najbardziej różnorodne ćwiczenia i rotowanie posiłkami na nic się nie zda, a ty odbijesz się od ściany. Z pomocą może ci przyjść trener personalny. Z kim współpracować w Bydgoszczy i okolicach?

trener-personalny-szczecin-twoja-przepustka-do-dobrej-formy

Trener personalny Szczecin - twoja przepustka do dobrej formy

Kiedy niemiecki gigant zaczął podbijać polski rynek fitness, nikt nie sądził, że sieć siłowni nr 1 w Europie dotrze do Szczecina. Tymczasem coraz lepiej funkcjonuje, a świadomość klientów znad Dąbia w zakresie zdrowego stylu życia cały czas rośnie. W tym momencie do gry wkracza trener personalny - co może zaoferować aktywnym ze Szczecina?

oferty-pracy-trener-personalny-katowice-znajdz-swoich-klientow-aktualizacja-2020

Oferty pracy trener personalny Katowice - Znajdź swoich klientów! | AKTUALIZACJA 2020

Szukasz klientów jako trener personalny w Katowicach? Już nie musisz! Dołącz do największej bazy trenerów i instruktorów sportowych w Polsce. Dlaczego warto? Zobacz, co mamy do zaoferowania trenerom personalnym nie tylko z Katowic! Przewiń artykuł, by przejść do aktualizacji dla szukających trenera.

twoj-trener-personalny-w-sosnowcu-zlote-punkty-na-mapie-slaska

Twój trener personalny w Sosnowcu - złote punkty na mapie Śląska

Z każdym dniem coraz większy nacisk kładzie się na kulturę fizyczną, dbając o tężyznę własnego ciała. Niezależnie od aktualnego celu treningowego, na pewno posiadamy opracowany i przemyślany plan żywieniowy oraz zestaw ćwiczeń. Wszystko za sprawą prężnie działających trenerów personalnych. Jak wygląda sytuacja rynkowa w Sosnowcu i okolicach?

trener-personalny-slupsk-mozesz-sobie-na-niego-pozwolic

Trener personalny Słupsk - możesz sobie na niego pozwolić!

Systematyczne treningi, regularne pory jedzenia, zawsze odpowiednia ilość snu. Mimo holistycznego podejścia do kwestii rozwoju ciała może się zdarzyć, że wypracowane schematy zawodzą. Jak nie popaść w rutynę i zmaksymalizować efekty ćwiczeń na siłowni? Odpowiedź jest prosta: spróbuj współpracy z trenerem personalnym. Gdzie go znaleźć w Słupsku?