Podryw na siłowni - czyli zagadaj na treningu

Podryw na siłowni - czyli zagadaj na treningu

Osobom, które nie chodzą na siłownię mogłoby się wydawać, że siłownia to nie najlepsze miejsce na podryw. Spocone ciało, czerwone policzki, zauważalna zadyszka... Okazuje się, że taki naturalny wygląd może być sexy! Jeśli zastanawiasz się jak poderwać na siłowni, jest na to kilka sposobów.

Podryw na treningu

Według najnowszych badań wynika, że siłownia jest coraz bardziej popularnym miejscem na podryw. Na treningu drugiej połówki szukają zarówno mężczyźni i kobiety. Jak twierdzą bywalcy siłowni, podczas treningu łatwiej zagadać niż w kawiarni, pubie czy supermarkecie. Jeśli chodzi o efektywność podrywu na siłowni… jest całkiem skuteczny! Siłownia to w końcu miejsce gdzie przychodzi się zrelaksować, dla przyjemności. 

Dlaczego siłownia jest dobrym miejscem do podrywania?

podryw na siłowni

Siłownia to specyficzne środowisko. Trening na siłowni to w gruncie rzeczy dosyć intymna sprawa. Klienci są skąpo ubrani, pocą się, dyszą. A to wszystko na oczach innych trenujących. Jeśli widzimy kogoś zmęczonego, skraca się dystans między nami. Wspólne ćwiczenia zbliżają ludzi. Dodatkowo wysiłek fizyczny podwyższa wydzielanie endorfin. Dzięki endorfinom mamy lepszy humor i chętniej poznajemy nowe osoby. A ponieważ siłownie są otwarte i dla mężczyzn i dla kobiet, oczywiste wydaje się, że oko zawiesza się na płci przeciwnej. Są to więc idealne warunki do nawiązania rozmowy i flirtu. 

Jak rozpoznać czy ktoś przyszedł na podryw na treningu?

Rozpoznanie osób, które w pierwszej kolejności przyszły na podryw, a dopiero w drugiej na trening, jest bardzo proste. Kobiety mają pełen makijaż i idealną fryzurę. Są modnie ubrane, najczęściej w dość obcisłe stroje odsłaniające dekolt i uda. Panie nie są skupione na ćwiczeniach tylko na tym co dzieje się dookoła. Dziewczyny spędzające trening na lekkich ćwiczeniach mogą liczyć na zainteresowanie panów. Panie które lekko trenują i rozglądają się, często nawiązując kontakt wzrokowy będą wzbudzały największe zainteresowanie panów na siłowni. Panowie również dbają o bardzo dobry wygląd. Popisują się i zgrywają specjalistów z dziedziny fitness. Są dosyć hałaśliwi, ponieważ chcą zwrócić na siebie uwagę jak największej liczby kobiet. Ich fryzury od początku do końca treningu są idealne. W końcu jeżeli przychodzi się do siłowni głownie po to by podrywać to spocona czerwona twarz może to utrudniać. Dlatego osoby nastawione na flirt raczej będą unikały nadmiernego wysiłku podczas ćwiczeń.

Jak poderwać na siłowni?

podryw na treningu

Osobom, którym naprawdę zależy na podrywie zrobią wszystko by być zauważonym. Jedni są bardzo hałaśliwi, inni zakładają wyróżniające się z tłumu ubrania, a jeszcze inni po prostu zagadują. Każda metoda jest na swój sposób dobra, o ile nie jest się nachalnym. Siłownia to dobre miejsce do flirtu, ale podryw nie powinien być głównym celem wyjścia na trening! Jak zagadać na siłowni? Należy pamiętać, że większość osób przychodzi tam spokojnie poćwiczyć. Zagadywanie i zwracanie na siebie uwagi może być irytujące. Większość osób nie chce, żeby ktoś im przeszkadzał. Dlatego podchodząc do kogoś staraj się nie przerywać jego treningu jeżeli akurat robi przysiady lub wykonuje inne trudne ćwiczenie. Poczekaj do momentu kiedy ta osoba będzie odpoczywała między ćwiczeniami, wtedy podejdź i zagadaj. Najłatwiejszym sposobem na zagadanie na siłowni jest nawiązanie do ćwiczeń. W końcu jest dla was obojga wspólny temat. 

Zasady podrywu na siłowni

zasady podrywu na siłowni

Jeśli jednak bardzo ci zależy na podrywie, nie skupiaj się na swoim wyglądzie. Zbyt mocno umalowane kobiety na siłowni wyglądają komicznie, a nie atrakcyjnie. Panowie w fryzurą na żel i idealnie dopasowanym stroju, snujący się między maszynami również nie prezentują się poważnie. Dla większości osób liczy się przede wszystkim naturalność i swoboda. Postaw na wysiłek i pokaż, że robisz to dla swojego zdrowia, a nie na pokaz. Idąc na siłownię zrób swój trening i jeżeli nadarzy się sprzyjająca okazja spróbuj zagadać do kogoś, nic na siłę. 

Podrywanie dziewczyn na siłowni

Tutaj rada zwłaszcza do mężczyzn. Nie wyciągaj od razu numeru telefonu! To może być odebrane jako zbyt nachalne. Pokaż, że znasz się na fitnessie i często bywasz na siłowni. Nie daj po sobie poznać, że chcesz kogoś poderwać, bo to tylko zrazi do ciebie kobietę. Poczekaj na zielone światło. Jeśli kobieta uśmiechnie się lub zainteresuje się tym co mówisz, bądź sobą. By zwiększyć swoją skuteczność podrywu na siłowni chodź na trening w stałych godzinach. Większość osób idzie na siłownię w te same dni o podobnej porze dnia. Jeżeli więc ktoś wpadnie Ci w oko to jest duża szansa ze będzie na treningu również za kilka dni o podobnej godzinie.

Pamiętaj, że to czy uda ci się kogoś poderwać na siłowni zależy głównie od chęci drugiej strony. Jeśli widzisz, że wypatrzonej osobie zależy tylko i wyłącznie na treningu – nie przeszkadzaj. Przerywając czyjś trening możesz zepsuć pierwsze wrażenie.

Porady dla pań szukających romansu na siłowni

podrywanie facetów na siłowni

Mężczyźni lubią być postrzegani przez kobiety za ekspertów, to bardzo podbudowuje ich ego. Jeżeli więc widzisz faceta który Ci się podoba to najłatwiejszym sposobem na zagadanie jest poproszenie go o pomoc przy treningu. Wystarczy zapytać czy nie pomógł by Ci w asekuracji lub o technikę wykonywania ćwiczenia. Masz wtedy duże szanse że druga strona podejmie temat i rozpoczniecie flirt. Dobrym targetem do flirtu są trenerzy personalni. Jeżeli zapytasz trenera o jakieś ćwiczenie nie będzie to dziwne, a może się okazac, że trener będzie zainteresowany nie tylko pomocą przy treningu, ale również tym by Cię lepiej poznać. 

Zajęcia grupowe fitness a podrywanie

podryw na zajęciach grupowych fitness

Dobrym pomysłem jest uczęszczanie na zajęcia grupowe na siłowni. Dlaczego? Bo zajęcia odbywają się regularnie i zazwyczaj uczestniczą w nich te same osoby. Podczas zajęć w grupie często trenuje się w parach. Jakie zajęcia wybrać by mieś pewność że będą treningi w parach? Idź na naukę tańca, boks i inne sztuki walki. Jedak nawet podczas innych zajęć grupowych jak pilates, stretching czy aerobiku kiedy każdy trenuje samodzielnie często jest okazja by zagadać do kogoś kto ćwiczy obok Ciebie. Wykorzystaj to. Zwróć tylko uwagę by nie wyglądało to zbyt podejrzanie. O ile kobieta na lekcji boksu jest okej, o tyle facet podczas treningu zumby lub sexy dance trzęsący pośladkami do Beyonce będzie wyglądał dziwnie. Nie jesteś pewien jak wyglądają poszczególne grupowe zajęcia fitness? Zobacz nasze abecadło fitness i sprawdź jaki charakter mają zajęcia.

Czytaj więcej: Seks a siłownia

Ćwiczenia dla par

Karolina Szweda 3 2 sierpnia 2016  7099

Dodaj komentarz

 • 20 lipca 2017
  Zgadzam się z przedmówcą
 • noko
  8 sierpnia 2016
  Moim zdaniem podrywać na siłowni to strata czasu, ludzie przychodzą na siłownię ćwiczyć a nie być podrywanym
 • damek
  4 sierpnia 2016
  Jak zagadać na siłowni? Podchodzisz do panny i mówisz "siema mała - jestem silny, ale uginam się pod ciężarem twojego piękna" i wszystkie są twoje :P

Artykuły z kategorii: Ciekawostki

10-najbardziej-niebezpiecznych-sportow-swiata-aktualizacja-2020

10 najbardziej niebezpiecznych sportów świata | AKTUALIZACJA 2020

Sport to zdrowie. Wiele sportów charakteryzuje się jednak dużym niebezpieczeństwem i dostarcza adrenaliny. Oto 10 najbardziej niebezpiecznych sportów świata. Przewiń artykuł, żeby zobaczyć aktualizację 2020.

najwiekszy-kulturysta-swiata-zestawienie-rekordow-z-zakresu-kulturystyki

Największy kulturysta świata - zestawienie rekordów z zakresu kulturystyki

Kulturystyka ma, co prawda, wielu zwolenników i przeciwników, jednak na całym świecie pojawiają się osoby uzyskujące rezultaty godne zainteresowania. Kim są najwięksi kulturyści świata, ile ważą i co osiągają?

przejdz-aktywnie-przez-nowy-rok-i-badz-smart-czyli-jak-dotrzymac-postanowien

Przejdź aktywnie przez nowy rok i bądź SMART, czyli jak dotrzymać postanowień

Listy noworocznych postanowień powoli się zapełniają. I choć plany na 2020 rok każdy dobiera wyjątkowo ambitne, warto już teraz pomyśleć, które z tych rzeczy uda się nam zrealizować, by dotrzymać swoich postanowień. Podpowiadamy fajną technikę i kilka trików.

najpopularniejsze-postanowienia-noworoczne-czyli-rewolucja-od-1-stycznia

Najpopularniejsze postanowienia noworoczne, czyli rewolucja od 1 stycznia

Nowy rok, nowy ja - wszyscy dobrze znamy ten powtarzany od lat tekst. Co niektórym udało się wytrwać i co zamierzyli, to zrobili! Najczęściej nasze plany na nowy rok dotyczą sfery fizycznej i zdrowotnej, choć zdarza się, że sięgamy w nich również po nowe oferty pracy czy rychłe zawarcie związku małżeńskiego. Jakie są najpopularniejsze noworoczne postanowienia i czy da się je wszystkie zrealizować?

dowiedz-sie-do-kogo-naleza-rekordy-swiata-w-nurkowaniu

Dowiedz się, do kogo należą rekordy świata w nurkowaniu!

Nurkowanie jest formą spędzania wolnego czasu, ale także sportem ekstremalnym. Nurkowanie to przebywanie pod powierzchnią wody dłuższy czas, ze specjalnym sprzętem albo bez niego. Wyróżnia się kilka rodzajów nurkowania, a nurkowie potrzebują do tego specjalnego sprzętu. Co roku odbywają się zawody w nurkowaniu, a poniżej poznasz wszystkie rekordy świata w tym sporcie.

czym-sa-jednodniowe-wyscigi-kolarskie

Czym są jednodniowe wyścigi kolarskie?

Jednodniowy wyścig kolarski nazywamy inaczej klasykiem. Jest to wyścig szosowy, który zazwyczaj odbywa się w ciągu 24 godzin. Kto może wziąć udział w jednodniowym wyścigu kolarskim, poznaj sławy tego sportu oraz dowiedz się, ile rodzajów takich wyścigów istnieje!

jak-szukac-silowni-w-internecie

Jak szukać siłowni w internecie?

Chcesz zacząć ćwiczyć i szukasz siłowni lub klubu fitness? Pewnie w tym celu korzystasz z internetu. Jak jednak przedrzeć się przez gąszcz ofert i wybrać tę właściwą? Podpowiadamy czym się kierować przy wyborze siłowni.

masz-wolne-3-minuty-wystaw-opinie-swojemu-trenerowi-lub-silowni

Masz wolne 3 minuty? Wystaw opinię swojemu trenerowi lub siłowni!

Dlaczego warto? Dzięki Twojej opinii wybór trenera, siłowni czy klubu fitness staje się łatwiejszy dla innych. Dzieląc się swoim doświadczeniem ze współpracy – budujesz prawdziwy i niezakłamany obraz danej usługi. Poświęć kilka minut na przeczytanie artykułu i dowiedz się, dlaczego warto podzielić się swoją opinią z innymi!

starozytne-igrzyska-olimpijskie-podstawowe-informacje

Starożytne Igrzyska Olimpijskie - podstawowe informacje

Starożytne Igrzyska Olimpijskie to jeden z najsłynniejszych sposobów oddawania czci bogom. Uczestnicy olimpiady rywalizowali w różnych konkurencjach. Przygotowania sportowców do uroczystości były przypieczętowane przysięgą. Skąd tak wielki hołd oddawany igrzyskom?

opuszczone-obiekty-sportowe-w-polsce

Opuszczone obiekty sportowe w Polsce

W czasach świetności ośrodki życia sportowego, obecnie - ruiny. Zobacz obiekty sportowe w naszym kraju, które przestały pełnić swoją funkcję.

10-najbardziej-niebezpiecznych-sportow-swiata-aktualizacja-2020

10 najbardziej niebezpiecznych sportów świata | AKTUALIZACJA 2020

Sport to zdrowie. Wiele sportów charakteryzuje się jednak dużym niebezpieczeństwem i dostarcza adrenaliny. Oto 10 najbardziej niebezpiecznych sportów świata. Przewiń artykuł, żeby zobaczyć aktualizację 2020.

najwiekszy-kulturysta-swiata-zestawienie-rekordow-z-zakresu-kulturystyki

Największy kulturysta świata - zestawienie rekordów z zakresu kulturystyki

Kulturystyka ma, co prawda, wielu zwolenników i przeciwników, jednak na całym świecie pojawiają się osoby uzyskujące rezultaty godne zainteresowania. Kim są najwięksi kulturyści świata, ile ważą i co osiągają?

przejdz-aktywnie-przez-nowy-rok-i-badz-smart-czyli-jak-dotrzymac-postanowien

Przejdź aktywnie przez nowy rok i bądź SMART, czyli jak dotrzymać postanowień

Listy noworocznych postanowień powoli się zapełniają. I choć plany na 2020 rok każdy dobiera wyjątkowo ambitne, warto już teraz pomyśleć, które z tych rzeczy uda się nam zrealizować, by dotrzymać swoich postanowień. Podpowiadamy fajną technikę i kilka trików.

najpopularniejsze-postanowienia-noworoczne-czyli-rewolucja-od-1-stycznia

Najpopularniejsze postanowienia noworoczne, czyli rewolucja od 1 stycznia

Nowy rok, nowy ja - wszyscy dobrze znamy ten powtarzany od lat tekst. Co niektórym udało się wytrwać i co zamierzyli, to zrobili! Najczęściej nasze plany na nowy rok dotyczą sfery fizycznej i zdrowotnej, choć zdarza się, że sięgamy w nich również po nowe oferty pracy czy rychłe zawarcie związku małżeńskiego. Jakie są najpopularniejsze noworoczne postanowienia i czy da się je wszystkie zrealizować?

dowiedz-sie-do-kogo-naleza-rekordy-swiata-w-nurkowaniu

Dowiedz się, do kogo należą rekordy świata w nurkowaniu!

Nurkowanie jest formą spędzania wolnego czasu, ale także sportem ekstremalnym. Nurkowanie to przebywanie pod powierzchnią wody dłuższy czas, ze specjalnym sprzętem albo bez niego. Wyróżnia się kilka rodzajów nurkowania, a nurkowie potrzebują do tego specjalnego sprzętu. Co roku odbywają się zawody w nurkowaniu, a poniżej poznasz wszystkie rekordy świata w tym sporcie.

czym-sa-jednodniowe-wyscigi-kolarskie

Czym są jednodniowe wyścigi kolarskie?

Jednodniowy wyścig kolarski nazywamy inaczej klasykiem. Jest to wyścig szosowy, który zazwyczaj odbywa się w ciągu 24 godzin. Kto może wziąć udział w jednodniowym wyścigu kolarskim, poznaj sławy tego sportu oraz dowiedz się, ile rodzajów takich wyścigów istnieje!

jak-szukac-silowni-w-internecie

Jak szukać siłowni w internecie?

Chcesz zacząć ćwiczyć i szukasz siłowni lub klubu fitness? Pewnie w tym celu korzystasz z internetu. Jak jednak przedrzeć się przez gąszcz ofert i wybrać tę właściwą? Podpowiadamy czym się kierować przy wyborze siłowni.

masz-wolne-3-minuty-wystaw-opinie-swojemu-trenerowi-lub-silowni

Masz wolne 3 minuty? Wystaw opinię swojemu trenerowi lub siłowni!

Dlaczego warto? Dzięki Twojej opinii wybór trenera, siłowni czy klubu fitness staje się łatwiejszy dla innych. Dzieląc się swoim doświadczeniem ze współpracy – budujesz prawdziwy i niezakłamany obraz danej usługi. Poświęć kilka minut na przeczytanie artykułu i dowiedz się, dlaczego warto podzielić się swoją opinią z innymi!

starozytne-igrzyska-olimpijskie-podstawowe-informacje

Starożytne Igrzyska Olimpijskie - podstawowe informacje

Starożytne Igrzyska Olimpijskie to jeden z najsłynniejszych sposobów oddawania czci bogom. Uczestnicy olimpiady rywalizowali w różnych konkurencjach. Przygotowania sportowców do uroczystości były przypieczętowane przysięgą. Skąd tak wielki hołd oddawany igrzyskom?

opuszczone-obiekty-sportowe-w-polsce

Opuszczone obiekty sportowe w Polsce

W czasach świetności ośrodki życia sportowego, obecnie - ruiny. Zobacz obiekty sportowe w naszym kraju, które przestały pełnić swoją funkcję.