Oferty pracy trener personalny Katowice - Znajdź swoich klientów!

Oferty pracy trener personalny Katowice - Znajdź swoich klientów!

Szukasz klientów jako trener personalny w Katowicach? Już nie musisz! Dołącz do największej bazy trenerów i instruktorów sportowych w Polsce. Dlaczego warto? Zobacz, co mamy do zaoferowania trenerom personalnym nie tylko z Katowic! Przewiń artykuł, by przejść do aktualizacji dla szukających trenera.

Trener personalny Katowice kurs – czy warto zostać trenerem personalnym?

Jeśli tylko sport jest Twoją pasją i marzy Ci się praca jako trener personalny – nie ma przeszkód, by trener osobisty stał się Twoim zawodem. A jeśli już jesteś trenerem personalnym, tym lepiej. Podpowiemy, jakie kursy przydadzą się, by uatrakcyjnić swoją ofertę. Nie wiesz, jak znaleźć klientów? Na to także mamy radę. Nieważne, czy jesteś trenerem personalnym z Katowic, czy z innego miasta. Przedstawione przez nas sposoby pomogą trenerom z mniejszych i większych miast odnaleźć się na rynku pracy. Odpowiemy także na takie pytania jak m.in. Ile kosztuje trener personalny Katowice? Jak znaleźć kurs trenera personalnego w Katowicach? Gdzie poszukiwać ofert pracy jako trener personalny w Katowicach? I wiele więcej!

 

Dołącz do największej bazy trenerów i instruktorów sportowych w Polsce

trener personalny w katowicach

Dobry trener personalny Katowice – jak nim zostać?

Jeśli dopiero chcesz zostać trenerem personalnym w Katowicach, przed Tobą kurs – najlepiej licencjonowany. Bardzo dobrze, jeśli masz możliwość ukończenia kierunkowych studiów wyższych. Na trenerów z takim wykształceniem klienci patrzą znacznie lepiej niż na tych, którzy skończyli szybki kurs online. Nie musisz jednak poświęcać kilku lat życia, by stać się trenerem personalnym. Wystarczy wybrać kurs na trenera personalnego w szkole czy instytucji mającej dobre opinie. W Katowicach – jako że jest to spore miasto – mamy także spory wybór takich szkół. Dobry trener personalny w Katowicach – to taki, który ma wykształcenie i doświadczenie pozwalające mu na skuteczne wykonywanie własnego zawodu. A więc liczy się zarówno przygotowanie teoretyczne, jak i praktyczne. Wielu klientów jako dobrego trenera personalnego widzi takiego, który ma ukończone kilka kursów z pokrewnych dziedzin. Lepiej jest więc zapisać się nawet na szybki kurs np. z anatomii, fizjoterapii, dietetyki czy masażu. Obecnie klienci szukają trenerów personalnych o takim wykształceniu, które zapewni im jak najbardziej indywidualną opiekę. Nic dziwnego – w końcu trenerów personalnych w Katowicach jest sporo. Żeby zdobyć swoich klientów, trzeba się wyróżniać własną ofertą bądź doświadczeniem.

Czytaj też: Szkolenia dla trenerów personalnych

Oferty pracy trener personalny Katowice

Wiemy już, kim jest dobry trener personalny Katowice. Jak jednak przebić się ze swoją ofertą na rynku? Gdzie szukać oferty pracy dla trenera personalnego w Katowicach? Możliwości jest mnóstwo. Trener personalny Katowice może zatrudnić się w klubie fitness lub na siłowni. Może także założyć własną działalność gospodarczą. W obu przypadkach jednak – powinien bezpłatnie zarejestrować się w naszej bazie trenerów i instruktorów sportowych:

trener osobisty w katowicach

Obecność w LepszyTrener.pl jest darmowa – i skuteczna. Trener personalny Katowice może zamieścić wszystkie potrzebne informacje o sobie i swojej ofercie w profilu trenera. Taki profil jest pozycjonowany w wyszukiwarkach. Dzięki temu osoby szukające trenera bezpośrednio w internecie mogą zobaczyć pełną wizytówkę trenera. Droga strona internetowa nie jest już dłużej potrzebna – wystarczy konto w naszym serwisie, by dać się poznać klientom z Katowic.


Ty prowadzisz treningi – my dbamy o resztę!

A ile kosztuje trener personalny Katowice?

To, jaka jest cena treningu personalnego w Katowicach zależy od wielu czynników. Jeśli jest to dobry trener personalny – cena za jednostkę może sięgać nawet 300-400 złotych. Z drugiej strony można znaleźć w Katowicach oferty już od 50-70 złotych. Wszystko zależy od ukończonego kursu dla trenera personalnego, jego doświadczenia, klubu/siłowni, w której pracuje… Trenerze personalny! Pamiętaj, żeby nie zawyżać cen swojej usługi – klienci świadomie szukają trenera. Jeśli Twoja oferta jest dobra jakościowo – chętnie zapłacą za nią więcej.


AKTUALIZACJA 2020

Trener personalny na Śląsku - znajdź go w Katowicach i okolicznych miastach

Zdrowy styl życia podbija do nas z każdej strony. Według przeprowadzonej na stołecznych ulicach ankiety, dwie na trzy osoby regularnie chodzą na siłownię, a blisko 40% z nich korzysta z usług profesjonalnego doradcy. Gdzie znaleźć dobrego trenera personalnego w Katowicach i jak się upewnić, że to ten?

Trener personalny Katowice: podłoże merytoryczne i możliwości rozwojowe

Tętniące życiem serce Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego to idealne miejsce dla trenerów i instruktorów. Perspektywy zawodowe trenerów personalnych w Katowicach dyktują nie tylko potrzeby coraz bardziej świadomych klientów siłowni i klubów fitness. Również oferta pobliskich szkół wpływa na kierunek rozwoju trenerów personalnych z Katowic. Akademia Szkolenia Trenerów, warszawska szkoła Fit-Academy, Polska Akademia Kultury i Sportu oraz filia wrocławskiej Akademii Mistrzostwa Sportowego co miesiąc organizują kursy całkowicie od podstaw oraz warsztaty, które pozwolą uporządkować dotychczas zdobytą wiedzę i rozszerzyć horyzonty. Wysoka jakość szkoleń to wysoka jakość usług - jak więc znaleźć odpowiedniego specjalistę pośród wielu trenerów personalnych w Katowicach?

Znajdź swojego specjalistę! Profesjonalny trener personalny Katowice

Prężnie rozwijający się rynek fitness w całej konurbacji górnośląskiej daje coraz większe możliwości wszystkim tym, którzy oczekują coraz więcej od treningu. Pojawiają się kolejne kluby fitness i siłownie sieciowe, dzięki czemu dostęp do profesjonalnego sprzętu treningowego jest coraz lepszy. Poszukiwania trenera personalnego w Katowicach warto zacząć od miejscowych placówek, w których rozwój fizycznej tężyzny to chleb powszedni. Najlepsi trenerzy personalni z Katowic działają w ramach własnego biznesu w CityFicie na katowickim Rynku oraz przy Ułańskiej w śląskim klubie McFit. Te siłownie zapewniają dostęp przez okrągły rok - ale to nie jedyne miejsce poszukiwań. Dobrych trenerów personalnych znajdziemy też w mniejszych klubach w Katowicach, m.in. w Gym For You przy Konduktorskiej, Smart Gym przy Chorzowskiej i Smart Gym na Roździeńskiego. Ze względu na bliskie położenie Sosnowca, Mysłowic czy Dąbrowy Górniczej śląscy trenerzy działają także w delegacji.

Trener personalny Katowice: ile kosztuje współpraca?

Jasna polityka cenowa za usługi trenerskie sprzyja rozwojowi branży fitness, zwłaszcza, że chętnych osób jest coraz więcej. Wydawać by się mogło, że tak dużym mieście jak Katowice liczące ponad 302 tys. mieszkańców, można się spotkać z wygórowanymi cenami za tego typu usługi profesjonalne. Tymczasem współpraca z trenerem personalnym w Katowicach i okolicznych miastach konurbacji utrzymuje się w okolicach 120 zł za godzinny trening. Oprócz indywidualnych zajęć, trener personalny z Katowic oferuje wsparcie dietetyczne (ok. 100 zł za dietę z korektami), programowanie treningowe dla osób z jednostkami chorobowymi (od 150 zł w zależności od schorzenia), a także wsparcie suplementacyjne i prowadzenie online bezpłatnie przy zakupie diety lub planu treningowego. Co więcej, zakup kilku treningów w pakiecie daje ciekawe zniżki nawet do 20%, a wówczas cena treningu spada nawet do 96 zł. Co da współpraca z trenerem?

Trener personalny Katowice: na jakie efekty możesz liczyć?

Niezależnie od zapłaconej ceny i wybranego specjalisty, możesz liczyć na wysoką jakość obsługi i bardzo merytoryczną wiedzę fachową. Wszak na wysokość ceny za usługi trenera personalnego z Katowic wpływa sama lokalizacja oraz wykształcenie naszego instruktora, to koszty związane ze współpracą są wypośrodkowane. Kontakt z trenerem personalnym to nie tylko indywidualne zajęcia na siłowni w Katowicach. Współpraca jest bardziej kompleksowa i obejmuje również wszystko to, co wykonuje się poza treningiem siłowym. Bieżąca analiza postępów treningowych i rozpiski dietetyczne czy konsultacje online to wbrew pozorom ponad połowa czasu pracy trenerów personalnych w całej Polsce. Tylko profesjonalista podzieli czas pomiędzy pracę z klientami i własne treningi. W Katowicach znajdziesz prawdziwych zapaleńców!

Szukaj trenerów w naszej bazie ->>>>>

trener personalny w katowicach


 ~ Aleks Dorosiński

Chcesz przeczytać cały artykuł?

admin 0 18 lutego 2020  2124

Dodaj komentarz

Artykuły z kategorii: Trening Personalny

trening-obwodowy-na-miesnie-brzucha

Trening obwodowy na mięśnie brzucha

Z uwagi na to, że mięśnie brzucha są stosunkowo małą partią mięśniową wymagają intensywnych ćwiczeń wykonywanych w izolacji. Efekty w postaci zwiększenia masy i wytrzymałości mięśni brzucha można uzyskać dzięki treningowi obwodowemu. Zobacz gotowy plan ćwiczeń!

praca-jako-trener-personalny

Praca jako trener personalny

W zdrowym ciele zdrowy duch – głosi dobrze wszystkim znane powiedzenie. I racja - im więcej aktywności fizycznej, tym lepsza kondycja i jednocześnie lepsze samopoczucie. Nie każdy trening można jednak robić samodzielnie (a przynajmniej nie na początku). W tajniki sportu, a szczególnie ćwiczeń na siłowni czy bieganie powinien wprowadzić nas kompetentny trener personalny.

trener-personalny-online-czy-taka-wspolpraca-ma-w-ogole-sens

Trener personalny online - czy taka współpraca ma w ogóle sens?

W dobie szeroko pojętej telekomunikacji, webinarów i wideokonferencji instytucja trenera personalnego przechodzi swego rodzaju restrukturyzację. Stacjonarny kontakt z klientem nie jest już wystarczający, a obecna sytuacja w kraju i na świecie związana z koronawirusem dodatkowo utrudnia współpracę face to face. Jak pracuje trener personalny online, gdzie go szukać i jak wybrać tego najlepszego?

poradnik-jak-szukac-trenera-personalnego-w-internecie

Poradnik: Jak szukać trenera personalnego w internecie?

W dzisiejszych czasach coraz więcej ofert przeglądamy w sieci. Tak dzieje się też z usługami trenerów personalnych. Na co zwrócić uwagę podczas wyboru trenera osobistego? Jak analizować dostępne oferty w internecie? O tym poniżej.

dobry-trener-personalny-bialystok-gdzie-go-znalezc

Dobry trener personalny Białystok – gdzie go znaleźć?

Poszukiwanie trenera personalnego w Białymstoku może stwarzać nieco problemów. Jak zabrać się za szukanie trenera osobistego w Białymstoku? Podpowiadamy, kim jest dobry trener personalny. Oto nasze opinie i wskazówki dla mieszkańców Białegostoku!

trener-personalny-gliwice-postaw-na-indywidualne-podejscie-i-dzialaj

Trener personalny Gliwice - postaw na indywidualne podejście i działaj!

Jeśli twój trening nie przynosi oczekiwanych efektów, to bardziej niż prawdopodobne, że coś robisz nie tak. Za mało jesz? Za dużo ćwiczysz? A może dobierasz niewłaściwy zestaw ćwiczeń? W takiej sytuacji warto zasięgnąć porady specjalisty - trener personalny z Gliwic i okolic to twoja szansa!

trening-wysokich-lotow-znajdz-swojego-trenera-personalnego-w-bydgoszczy

Trening wysokich lotów - znajdź swojego trenera personalnego w Bydgoszczy

Dobrze skonstruowany zestaw ćwiczeń to podstawa sukcesu w całym procesie treningowym. Z czasem może się jednak okazać, że nawet najbardziej różnorodne ćwiczenia i rotowanie posiłkami na nic się nie zda, a ty odbijesz się od ściany. Z pomocą może ci przyjść trener personalny. Z kim współpracować w Bydgoszczy i okolicach?

trener-personalny-szczecin-twoja-przepustka-do-dobrej-formy

Trener personalny Szczecin - twoja przepustka do dobrej formy

Kiedy niemiecki gigant zaczął podbijać polski rynek fitness, nikt nie sądził, że sieć siłowni nr 1 w Europie dotrze do Szczecina. Tymczasem coraz lepiej funkcjonuje, a świadomość klientów znad Dąbia w zakresie zdrowego stylu życia cały czas rośnie. W tym momencie do gry wkracza trener personalny - co może zaoferować aktywnym ze Szczecina?

twoj-trener-personalny-w-sosnowcu-zlote-punkty-na-mapie-slaska

Twój trener personalny w Sosnowcu - złote punkty na mapie Śląska

Z każdym dniem coraz większy nacisk kładzie się na kulturę fizyczną, dbając o tężyznę własnego ciała. Niezależnie od aktualnego celu treningowego, na pewno posiadamy opracowany i przemyślany plan żywieniowy oraz zestaw ćwiczeń. Wszystko za sprawą prężnie działających trenerów personalnych. Jak wygląda sytuacja rynkowa w Sosnowcu i okolicach?

trening-obwodowy-na-miesnie-brzucha

Trening obwodowy na mięśnie brzucha

Z uwagi na to, że mięśnie brzucha są stosunkowo małą partią mięśniową wymagają intensywnych ćwiczeń wykonywanych w izolacji. Efekty w postaci zwiększenia masy i wytrzymałości mięśni brzucha można uzyskać dzięki treningowi obwodowemu. Zobacz gotowy plan ćwiczeń!

praca-jako-trener-personalny

Praca jako trener personalny

W zdrowym ciele zdrowy duch – głosi dobrze wszystkim znane powiedzenie. I racja - im więcej aktywności fizycznej, tym lepsza kondycja i jednocześnie lepsze samopoczucie. Nie każdy trening można jednak robić samodzielnie (a przynajmniej nie na początku). W tajniki sportu, a szczególnie ćwiczeń na siłowni czy bieganie powinien wprowadzić nas kompetentny trener personalny.

trener-personalny-online-czy-taka-wspolpraca-ma-w-ogole-sens

Trener personalny online - czy taka współpraca ma w ogóle sens?

W dobie szeroko pojętej telekomunikacji, webinarów i wideokonferencji instytucja trenera personalnego przechodzi swego rodzaju restrukturyzację. Stacjonarny kontakt z klientem nie jest już wystarczający, a obecna sytuacja w kraju i na świecie związana z koronawirusem dodatkowo utrudnia współpracę face to face. Jak pracuje trener personalny online, gdzie go szukać i jak wybrać tego najlepszego?

poradnik-jak-szukac-trenera-personalnego-w-internecie

Poradnik: Jak szukać trenera personalnego w internecie?

W dzisiejszych czasach coraz więcej ofert przeglądamy w sieci. Tak dzieje się też z usługami trenerów personalnych. Na co zwrócić uwagę podczas wyboru trenera osobistego? Jak analizować dostępne oferty w internecie? O tym poniżej.

dobry-trener-personalny-bialystok-gdzie-go-znalezc

Dobry trener personalny Białystok – gdzie go znaleźć?

Poszukiwanie trenera personalnego w Białymstoku może stwarzać nieco problemów. Jak zabrać się za szukanie trenera osobistego w Białymstoku? Podpowiadamy, kim jest dobry trener personalny. Oto nasze opinie i wskazówki dla mieszkańców Białegostoku!

trener-personalny-gliwice-postaw-na-indywidualne-podejscie-i-dzialaj

Trener personalny Gliwice - postaw na indywidualne podejście i działaj!

Jeśli twój trening nie przynosi oczekiwanych efektów, to bardziej niż prawdopodobne, że coś robisz nie tak. Za mało jesz? Za dużo ćwiczysz? A może dobierasz niewłaściwy zestaw ćwiczeń? W takiej sytuacji warto zasięgnąć porady specjalisty - trener personalny z Gliwic i okolic to twoja szansa!

trening-wysokich-lotow-znajdz-swojego-trenera-personalnego-w-bydgoszczy

Trening wysokich lotów - znajdź swojego trenera personalnego w Bydgoszczy

Dobrze skonstruowany zestaw ćwiczeń to podstawa sukcesu w całym procesie treningowym. Z czasem może się jednak okazać, że nawet najbardziej różnorodne ćwiczenia i rotowanie posiłkami na nic się nie zda, a ty odbijesz się od ściany. Z pomocą może ci przyjść trener personalny. Z kim współpracować w Bydgoszczy i okolicach?

trener-personalny-szczecin-twoja-przepustka-do-dobrej-formy

Trener personalny Szczecin - twoja przepustka do dobrej formy

Kiedy niemiecki gigant zaczął podbijać polski rynek fitness, nikt nie sądził, że sieć siłowni nr 1 w Europie dotrze do Szczecina. Tymczasem coraz lepiej funkcjonuje, a świadomość klientów znad Dąbia w zakresie zdrowego stylu życia cały czas rośnie. W tym momencie do gry wkracza trener personalny - co może zaoferować aktywnym ze Szczecina?

twoj-trener-personalny-w-sosnowcu-zlote-punkty-na-mapie-slaska

Twój trener personalny w Sosnowcu - złote punkty na mapie Śląska

Z każdym dniem coraz większy nacisk kładzie się na kulturę fizyczną, dbając o tężyznę własnego ciała. Niezależnie od aktualnego celu treningowego, na pewno posiadamy opracowany i przemyślany plan żywieniowy oraz zestaw ćwiczeń. Wszystko za sprawą prężnie działających trenerów personalnych. Jak wygląda sytuacja rynkowa w Sosnowcu i okolicach?