Lodowiska w Warszawie – sezon 2016-2017

Lodowiska w Warszawie – sezon 2016-2017

Wszyscy pasjonaci sportów zimowych już wyczekują śniegu i niskich temperatur. Mamy rozwiązanie dla osób, które nie mogą doczekać się ferii zimowych i chcą cieszyć się sportami zimowymi w mieście. Oto lodowiska w Warszawie, które będą działać od grudnia w sezonie 2016-2017.

Lodowiska Warszawa – Śródmieście

lodowiska warszawa mapa

Miejsca do jazdy na łyżwach w centrum Warszawy.

Lodowisko na Rynku Starego Miasta

Lodowisko w Warszawie na Rynku Starego Miasta w Warszawie jest otwarte codziennie w godzinach 10:00-21:00. Wstęp na lodowisko jest bezpłatny. Na miejscu można wypożyczyć łyżwy lub naostrzyć własne. Lodowisko jest odkryte.

Lodowisko pod Pałacem Kultury i Nauki, pl. Defilad

Lodowisko pod PKiN jest otwarte codziennie w godzinach 10:00-21:00. Wstęp na lodowisko jest bezpłatny. Na miejscu istnieje możliwość wypożyczenia łyżew lub specjalnych narzędzi do nauki jazdy dla najmłodszych łyżwiarzy. Lodowisko jest odkryte.

Lodowisko na Stadionie Narodowym, al. Księcia J. Poniatowskiego 1

Zimowy Narodowy to prawie 5 tysięcy metrów kwadratowych lodu, 3 lodowiska, najwyższa na świecie górka lodowa do zajeżdżania na pontonach wprost z trybun, tor do curlingu, podziemny skatepark oraz food zone! Ślizgawki i inne atrakcje są dostępne codziennie, natomiast w różnych godzinach w zależności od dnia tygodnia. Warto zapoznać się z harmonogramem. Wstęp na lodowisko jest płatny. Bilet normalny kosztuje 13-16zł, a bilet ulgowy 10-13zł. W sezonie zimowym 2016-2017 warszawskie lodowisko jest otwarte już od 5 listopada!

Lodowiska Warszawa – Mokotów, Ursynów, Wilanów

lista lodowisk warszawa

Lodowisko Torwar, ul. Łazienkowska 6a

Hala Torwar to jedna z największych hal widowiskowo-sportowych w Warszawie. Profesjonalne kryte lodowisko znajduje się w obiekcie Torwar II. Godziny otwarcia różnią się w zależności od dnia tygodnia, dlatego warto zapoznać się z harmonogramem ślizgawki. Wstęp na lodowisko jest płatny. Bilet normalny kosztuje 13zł, a ulgowy 9zł. Na miejscu można wypożyczyć łyżwy i kask. W sezonie zimowym 2016-2017 lodowisko jest otwarte już od 15 września!

Tor Łyżwiarski „Stegny”, Mokotów, ul. Inspektowa 1

„Stegny” to odkryte lodowisko i tor łyżwiarski czynne w sezonie zimowym. W sezonie letnim znajduje się tu tor do jazdy na wrotkach. Wstęp na ślizgawkę jest płatny. Bilet ulgowy to 6-7zł, a bilet normalny to 10-11zł. Na miejscu można wypożyczyć łyżwy lub naostrzyć własne.

Centrum Sportu Wilanów, ul. Gubinowska 28/30

Lodowisko na Wilanowie to kryta ślizgawka czynna siedem dni w tygodniu. Wstęp jest płatny. Bilet normalny kosztuje 7zł, a ulgowy 5zł. Na miejscy istnieje możliwość wypożyczenia łyżew lub naostrzenia własnych.

Lodowisko Figlowisko, przy stacji metro Imielin

Figlowisko to ślizgawka czynna całodobowo 24h/7dni w tygodniu! Wejście na lodowisko jest płatne. Bilet wstępu to 10zł, natomiast istnieje również możliwość wykupienia karnetów bezterminowych lub okresowych. Ślizgawka w sezonie 2016-2017 jest otwarta już od 24 października!

Lodowiska Warszawa – Wola, Ochota, Ursus

Ośrodek „Moczydło”, Wola, ul. Górczewska 69/73

Kryte lodowisko w Warszawie na Woli znajduje się w ośrodku „Moczydło”. Wstęp na ślizgawkę jest płatny. Bilet normalny kosztuje 10zł, a ulgowy 8zł. Na miejscu istnieje możliwość wypożyczenia łyżew, naostrzenia własnych oraz zakupu skarpet jednorazowych.

Lodowisko Ochota, ul. Rokosowska 10

Kryte lodowisko na Ochocie w sezonie zimowym jest czynne codziennie. Wstęp na lodowisko jest płatny, natomiast nie ma żadnych ograniczeń czasowych. Bilet normalny kosztuje 8zł, a ulgowy 5zł. Ponadto istnieje możliwość wykupienia karnetu na 10 wejść w promocyjnej cenie. Na miejscu można wypożyczyć łyżwy lub naostrzyć własne.

Lodowisko Ursus, ul. Keniga 20 oraz Lodowisko Ursus, ul. Sosnkowskiego 10

W Ursusie znajdują się aż dwa bezpłatne lodowiska! W sezonie zimowym 2016-2017 są czynne codziennie przy temperaturze do +10 stopni C. Obie ślizgawki są odkryte i znajdują się na terenie szkół podstawowych.

Lodowiska – Żoliborz, Bemowo

Lodowisko Żoliborz, ul. Potocka 1

Lodowisko na Żoliborzu w sezonie zimowym 2016-2017 jest czynne codziennie w godzinach 9:00-21:00. Ślizgawka jest odkryta, a wstęp bezpłatny. Na miejscu istnieje możliwość wypożyczenia łyżew.

Lodowisko Bemowo, ul. Obrońców Tobruku 40

Lodowisko na Bemowie w sezonie zimowym 2016-2017 jest kryte i bezpłatne.

Lodowiska Warszawa – Targówek, Białołęka

Lodowisko Targówek, ul. Łabiszyńska 20

Jest otwarte codziennie, natomiast klienci wpuszczani są na ślizgawkę turami. Przed przyjazdem warto zapoznać się z harmonogramem jazdy. Wejście trwa 60 minut. Bilet ulgowy kosztuje 4zł, a normalny 7zł. Na miejscu istnieje możliwość wypożyczenia łyżew i kasku.

Lodowisko na Targówku wyróżnia się swoją nietypową taflą lodu. Mianowicie, jest ona podświetlana taśmami LED, co uatrakcyjnia czas spędzony na lodowisku. Ślizgawka jest kryta.

Lodowisko Białołęka, ul. Strumykowa 21

Lodowisko na Białołęce w sezonie zimowym jest otwarte codziennie. Sesje jazdy natomiast odbywają się w wyznaczonych godzinach, dlatego warto zapoznać się z harmonogramem ślizgawki. Wstęp na lodowisko jest płatny. Bilet normalny kosztuje 7zł, a ulgowy 5zł. Lodowisko jest odkryte. Istnieje możliwość wypożyczenia łyżew.

Lodowiska Warszawa – Praga Południe, Praga Północ

Lodowisko Praga-Południe, al. Stanów Zjednoczonych 24

Lodowisko na Pradze Południe jest czynne codziennie w wyznaczonych w harmonogramie godzinach. Wstęp jest bezpłatny, a czas jazdy nieograniczony. Na miejscu istnieje możliwość wypożyczenia łyżew.

Lodowisko Praga-Północ, ul. Namysłowska 8

Lodowisko na Pradze Północ jest kryte. W sezonie zimowym ślizgawka jest czynna codziennie.

Lodowiska Warszawa – Wawer, Wesoła

Lodowisko Wawer, ul. Poprzeczna 22

Lodowisko w Wawrze jest kryte, a w sezonie zimowym jest czynne codziennie w godzinach 9:00-21:00.

Lodowisko Wesoła, ul. Armii Krajowej 72

Lodowisko w Wesołej jest kryte. W sezonie zimowym ślizgawka jest czynna w godzinach 16:00-21:00, a w weekendy 10:00-22:00.

Chcesz przeczytać cały artykuł?

Karolina Szweda 7 18 listopada 2016  2643

Dodaj komentarz

 • Klaudia
  28 listopada 2016
  Figlowisko, jaka fajna nazwa :) Ja z mieszkam po drugiej stronie Wisły, więc nie po drodze mi na Imielin :)
 • lsmonjfo
  28 listopada 2016
  Oj, na Narodowym drogo....
 • Daria
  25 listopada 2016
  O jakie fajne lodowisko na targówku
 • Maria
  25 listopada 2016
  Tyle bezpłatnych lodowisk!
 • Łyżwiarz
  24 listopada 2016
  Ile dobra! Tej zimy zwiedzę wszystkie!
 • Serwetka
  21 listopada 2016
  Muszę się w końcu wybrać na to lodowisko na Starym Mieście. Co roku tylko tam przechodzę i jakoś nie mam czasu zajść. Tylko, że tam ciągle jest dużo ludzi i to bardzo zniechęca... Nie lubię zatłoczonych lodowisk. No a z drugiej strony taka piękna lokalizacja...
 • Ewelina
  18 listopada 2016
  na Narodowym jest cudownie. Piękne lodowisko, choć sporo ludzi. Naprawdę polecam, szczególnie na wypad ze znajomymi! I jeszcze zjazd z górki albo kolejkę tyrolską - ekstra przeżycia.

Artykuły z kategorii: Sporty Zimowe

gotowi-na-zime-sprawdzcie-jakie-aktywnosci-sportowe-dla-dzieci-na-ferie-2021

Gotowi na zimę? Sprawdźcie, jakie aktywności sportowe dla dzieci na ferie 2021!

Tegoroczne ferie będą zdecydowanie inne niż te w poprzednich latach. Zimowiska stoją pod znakiem zapytania, zwłaszcza że wciąż nie ma wytycznych ani zakazów ich organizowania. Jakie aktywności sportowe dla dzieci można zaproponować na ferie 2021 i czy jakikolwiek wyjazd wchodzi w ogóle w grę?

wakacje-zimowe-2020-21-dokad-bezpiecznie-na-sportowe-wakacje-zimowe

Wakacje zimowe 2020/21 - dokąd bezpiecznie na sportowe wakacje zimowe?

Planujesz urlop w szczycie sezonu i zastanawiasz się, dokąd pojechać bezpiecznie na sportowe wakacje zimowe? Przygotuj się na niezapomniane wrażenia! Nawet w czasach pandemii COVID-19 możesz liczyć na pełnowymiarowy wypoczynek - wystarczy, że zachowasz pewne standardy bezpieczeństwa. Zobacz, dokąd pojechać na sportowe wakacje zimowe 2020/21 i co zrobić, by był to w pełni bezpieczny urlop.

zima-w-miescie-2020-21-sprawdz-nasze-pomysly-na-aktywnosci-w-tym-czasie

Zima w mieście 2020/21? Sprawdź nasze pomysły na aktywności w tym czasie!

Pandemia pandemią, ale czas ferii zimowych to nie dla wszystkich okres odpoczynku. A ponieważ coraz bliżej do tegorocznych ferii zimowych, już teraz warto się zastanowić, jak będzie wyglądać zima w mieście 2020/21. Zobacz najlepsze pomysły na aktywności na ten czas i zaplanuj odpoczynek swojemu dziecku.

kijki-do-chodzenia-trekkingowe-i-nordic-walking-podstawowe-informacje

Kijki do chodzenia – trekkingowe i nordic walking | Podstawowe informacje

Kijki do chodzenia zyskują wielu zwolenników zarówno wśród młodych, jak i znacznie starszych osób. Jak chodzić z kijkami i jakie są efekty takiej aktywności?

nordic-walking-technika-to-podstawa

Nordic walking - technika to podstawa!

Prawidłowa technika uprawiania niemal każdego sportu pozwala na uzyskanie pożądanych rezultatów w bezpieczny sposób. Jak właściwie uprawiać nordic walking i o czym warto pamiętać?

kombinezon-zimowy-jak-wybrac-najlepszy

Kombinezon zimowy - jak wybrać najlepszy?

Kombinezon zimowy powinien być dobrze dopasować do sylwetki danej osoby, żeby mógł skutecznie chronić przed zimnem i ewentualnym kontaktem ciała ze śniegiem. Gdzie kupić kombinezon zimowy i jak wybrać właściwy?

pomysl-na-brak-pomyslu-jak-aktywnie-spedzic-zime-2019-2020-w-miescie

Pomysł na brak pomysłu - jak aktywnie spędzić zimę 2019/2020 w mieście?

Jest tak, że nawet najlepsze plany mogą się rozminąć z rzeczywistością. Dla wszystkich tych, którzy martwią się o udane ferie 2019/2020 dla swoich pociech albo nie mają pomysłu, jak uatrakcyjnić czas wolny swoim dzieciakom, przybliżamy program ZIMA W MIEŚCIE. Zobacz, co nas czeka w 2020!

gorace-kierunki-na-urlop-nasze-propozycje-wakacji-w-sezonie-zimowym-2020

Gorące kierunki na urlop - nasze propozycje wakacji w sezonie zimowym 2020

Środek zimy w Polsce od kilku lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem w sektorze travel. Już 13 stycznia w Polsce rozpoczyna się sezon ferii zimowych, które potrwają do 23 lutego. Podpowiadamy, które kierunki będą hitem zimowych wakacji na początku roku 2020. Sprawdź!

szykuj-sie-na-zime-i-zaplanuj-swoje-ferie-propozycje-na-sezon-zimowy-2020

Szykuj się na zimę i zaplanuj swoje ferie! Propozycje na sezon zimowy 2020

Sezon zimowy niebawem zapuka do naszych drzwi. Z pierwszym śniegiem przyjdą Święta, po nich Nowy Rok, a dalej ferie! W 2020 roku pierwsza tura rusza już 13 stycznia, a ostatnie zimowe wczasy skończą się 23 lutego. Którzy uczniowie rozpoczną zimowy urlop od zajęć i gdzie najlepiej spędzić ten czas?

lyzwiarstwo-szybkie-na-czym-polega-ten-sport

Łyżwiarstwo szybkie – na czym polega ten sport?

Panczeniści, czyli łyżwiarze szybcy, zadziwiają rozwijanymi prędkościami. Podczas zawodów łyżwiarstwa szybkiego startują w parach i muszą jak najszybciej przejechać określony dystans po lodowym torze. Jakie są zasady w tym sporcie zimowym?

gotowi-na-zime-sprawdzcie-jakie-aktywnosci-sportowe-dla-dzieci-na-ferie-2021

Gotowi na zimę? Sprawdźcie, jakie aktywności sportowe dla dzieci na ferie 2021!

Tegoroczne ferie będą zdecydowanie inne niż te w poprzednich latach. Zimowiska stoją pod znakiem zapytania, zwłaszcza że wciąż nie ma wytycznych ani zakazów ich organizowania. Jakie aktywności sportowe dla dzieci można zaproponować na ferie 2021 i czy jakikolwiek wyjazd wchodzi w ogóle w grę?

wakacje-zimowe-2020-21-dokad-bezpiecznie-na-sportowe-wakacje-zimowe

Wakacje zimowe 2020/21 - dokąd bezpiecznie na sportowe wakacje zimowe?

Planujesz urlop w szczycie sezonu i zastanawiasz się, dokąd pojechać bezpiecznie na sportowe wakacje zimowe? Przygotuj się na niezapomniane wrażenia! Nawet w czasach pandemii COVID-19 możesz liczyć na pełnowymiarowy wypoczynek - wystarczy, że zachowasz pewne standardy bezpieczeństwa. Zobacz, dokąd pojechać na sportowe wakacje zimowe 2020/21 i co zrobić, by był to w pełni bezpieczny urlop.

zima-w-miescie-2020-21-sprawdz-nasze-pomysly-na-aktywnosci-w-tym-czasie

Zima w mieście 2020/21? Sprawdź nasze pomysły na aktywności w tym czasie!

Pandemia pandemią, ale czas ferii zimowych to nie dla wszystkich okres odpoczynku. A ponieważ coraz bliżej do tegorocznych ferii zimowych, już teraz warto się zastanowić, jak będzie wyglądać zima w mieście 2020/21. Zobacz najlepsze pomysły na aktywności na ten czas i zaplanuj odpoczynek swojemu dziecku.

kijki-do-chodzenia-trekkingowe-i-nordic-walking-podstawowe-informacje

Kijki do chodzenia – trekkingowe i nordic walking | Podstawowe informacje

Kijki do chodzenia zyskują wielu zwolenników zarówno wśród młodych, jak i znacznie starszych osób. Jak chodzić z kijkami i jakie są efekty takiej aktywności?

nordic-walking-technika-to-podstawa

Nordic walking - technika to podstawa!

Prawidłowa technika uprawiania niemal każdego sportu pozwala na uzyskanie pożądanych rezultatów w bezpieczny sposób. Jak właściwie uprawiać nordic walking i o czym warto pamiętać?

kombinezon-zimowy-jak-wybrac-najlepszy

Kombinezon zimowy - jak wybrać najlepszy?

Kombinezon zimowy powinien być dobrze dopasować do sylwetki danej osoby, żeby mógł skutecznie chronić przed zimnem i ewentualnym kontaktem ciała ze śniegiem. Gdzie kupić kombinezon zimowy i jak wybrać właściwy?

pomysl-na-brak-pomyslu-jak-aktywnie-spedzic-zime-2019-2020-w-miescie

Pomysł na brak pomysłu - jak aktywnie spędzić zimę 2019/2020 w mieście?

Jest tak, że nawet najlepsze plany mogą się rozminąć z rzeczywistością. Dla wszystkich tych, którzy martwią się o udane ferie 2019/2020 dla swoich pociech albo nie mają pomysłu, jak uatrakcyjnić czas wolny swoim dzieciakom, przybliżamy program ZIMA W MIEŚCIE. Zobacz, co nas czeka w 2020!

gorace-kierunki-na-urlop-nasze-propozycje-wakacji-w-sezonie-zimowym-2020

Gorące kierunki na urlop - nasze propozycje wakacji w sezonie zimowym 2020

Środek zimy w Polsce od kilku lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem w sektorze travel. Już 13 stycznia w Polsce rozpoczyna się sezon ferii zimowych, które potrwają do 23 lutego. Podpowiadamy, które kierunki będą hitem zimowych wakacji na początku roku 2020. Sprawdź!

szykuj-sie-na-zime-i-zaplanuj-swoje-ferie-propozycje-na-sezon-zimowy-2020

Szykuj się na zimę i zaplanuj swoje ferie! Propozycje na sezon zimowy 2020

Sezon zimowy niebawem zapuka do naszych drzwi. Z pierwszym śniegiem przyjdą Święta, po nich Nowy Rok, a dalej ferie! W 2020 roku pierwsza tura rusza już 13 stycznia, a ostatnie zimowe wczasy skończą się 23 lutego. Którzy uczniowie rozpoczną zimowy urlop od zajęć i gdzie najlepiej spędzić ten czas?

lyzwiarstwo-szybkie-na-czym-polega-ten-sport

Łyżwiarstwo szybkie – na czym polega ten sport?

Panczeniści, czyli łyżwiarze szybcy, zadziwiają rozwijanymi prędkościami. Podczas zawodów łyżwiarstwa szybkiego startują w parach i muszą jak najszybciej przejechać określony dystans po lodowym torze. Jakie są zasady w tym sporcie zimowym?