Już w ten weekend Sport Camp 2021 - zajrzyj na wielką strefę #ZdrowaPolska!

 Już w ten weekend Sport Camp 2021 - zajrzyj na wielką strefę #ZdrowaPolska!

Akcja #ZdrowaPolska jest całoroczną ogólnopolską inicjatywą prozdrowotną, której pomysłodawcą jest Ambasador Zdrowia Patryk Jankowski. Za pomocą mediów, Internetu oraz osobistego kontaktu chcemy realnie zmienić podejście Polaków do tematu zdrowia i zachęcić do dbania o nie, zanim pojawią się choroby i niedomagania.

Pojęcie zdrowia traktujemy bardzo szeroko. Nie skupiamy się na konkretnej, wąskiej dziedzinie, ale promujemy wszystkie działania, które zawierają się w stwierdzeniu: zdrowy tryb życia. Uczymy jak zdrowo się odżywiać oraz edukujemy jak istotny w życiu człowieka jest ruch. Organizm człowieka postrzegamy holistycznie – zwracamy uwagę również na zdrowie psychiczne. Szczególny nacisk kładziemy na profilaktykę chorób wszystkich narządów ludzkiego ciała.

Główne hasło akcji brzmi: Nie potrzebujemy więcej szpitali. Potrzebujemy więcej zdrowych ludzi. Właśnie zgodnie z tym stwierdzeniem chcemy wspólnie zadbać o zdrowie wszystkich naszych rodaków. Zdrowy naród to naród pozbawiony chorób, silny, zmotywowany i w dobrej kondycji. Wraz z naszymi partnerami chcemy przekazać uczestnikom akcji, że dużo korzystniej jest zadbać o zdrowie kiedy je posiadamy niż leczyć choroby, które wyniszczają nasz organizm. To właśnie w edukację, profilaktykę i prewencję należy ukierunkować nasze działania.

Akcję #ZdrowaPolska zainicjował Patryk Jankowski – Ambasador Zdrowia, trener personalny i motywacyjny, coach, specjalista ds. żywienia, autor książek. Człowiek, który teraz pomaga i wspiera innych w dążeniu do osiągania własnych celów, sam borykał się z problemami ze zdrowiem, otyłością, depresją i nałogami. Dzięki dyscyplinie i silnej woli walki pokonał przeciwności losu i aktualnie osobiście edukuje innych co zrobić, żeby przejąć kontrolę nad swoim życiem. Praktyk, który na kanwie swoich doświadczeń stworzył kompletny program rozwoju osobistego – Projekt Sukces. Założyciel Fundacji o tej samej nazwie, która swoimi działaniami promuje wszelkie inicjatywy prozdrowotne.

Zapraszamy na stronę internetową akcji #ZdrowaPolska - https://zp.projekt-sukces.pl/ Znajdą tam Państwo szczegółowe informacje na jej temat oraz możliwość dołączenia  jako Uczestnik, Partner czy Ambasador.

Dla wszystkich członków oprócz merytorycznej porcji wiedzy, materiałów edukacyjnych, książek, dostępu do prywatnej grupy w social mediach przygotowaliśmy benefity, zniżki i kody rabatowe u naszych Partnerów.

Razem z Naszymi partnerami, podejmujemy szereg inicjatyw służących budowaniu świadomości wartości zdrowia w społeczeństwie. Wspieramy działania klubów fitness jako obiektów prozdrowotnych a także innych placówek szerzących zdrowie. Już w ten weekend zapraszamy Was do uczestnictwa w Sport Camp, gdzie wspólnie z Naszym Partnerem, Fit Expo, uruchomiliśmy strefę zdrowia, w której czeka na Państwa mnóstwo atrakcji. Możecie liczyć na konsultacje z Patrykiem Jankowskim, treningi z profesjonalnymi trenerami, wywiady z przedstawicielami świata sportu, medycyny i dietetyki,  spotkania motywacyjne i szkolenia. Nasz Partner - Medicover – wiodąca międzynarodowa firma oferująca usługi medyczne i diagnostyczne zaprasza na badania i konsultacje. Medicover Optyk – w zakresie profilaktyki chorób oczu, a Medicover Stomatologia – zdrowego uśmiechu. Wraz z Calypso Fitness Półwiejska i Medicover Sport utworzyliśmy strefę treningową. Eksperci z Exercise Library (biblioteki ćwiczeń i planów treningowych) opowiedzą o treningach i motywacji. Na Scenie zaprezentują się również Nasi Ambasadorzy Zdrowia, którzy dadzą wskazówek w jaki sposób skutecznie się odżywiać i trenować. Cegiełkę dołożyła również marka Kairos, szerząca świadomość proekologiczną, wdrażająca na rynek produkty w dobrej cenie o krótkiej dacie ważności. Szeroko pojęta ochrona środowiska ma ogromny wpływ na Nasze zdrowie i życie. Partnerzy podchodzą do działań holistycznie.

PodczasSport Camp możecie liczyć dodatkowo na konferencję dla trenerów personalnych, zorganizowaną przez Polski Związek Trenerów Personalnych. Czeka na Was strefa wystawiennicza a także sportowa rozrywka dla najmłodszych. To wydarzenie na którym trzeba się pojawić.

Szczegółowy plan strefy #ZdrowaPolska na Sport Camp Poznań:

SOBOTA 28.08

Strefa Wiedzy

10.30 - 11.10 Trening dla początkujących ( EXERCISE LIBRARY Elżbieta Przygrodzka)

11.15 - 12.00 Patryk Jankowski - "Proces zmian, zaczyna się od sposobu myślenia. Sposoby motywowania i nauka sztuki pozytywnego myślenia"

12.15 - 12.50 Artur Cichecki - "Dlaczego nie potrzebujesz siłowni żeby schudnąć?"

13:00 - 13.50 Norbert Wojtkowiak - trening z e-trenerem roku

14.00 - 14.30 Paweł Głochowski - Trening podczas odchudzania

14.30 - 15:00 Q&A z Pawłem Głuchowskim

15:00 - 15:50 Norbert Wojtkowiak - Trening z e-Trenerem Roku

16:00 - 16.50 Patryk Jankowski - Jak radzić sobie ze stresem, presją, i negatywnymi myślami

Strefa Aktywności: Calypso Fitness Półwiejska                 

11:00 Calypso Body Workout        

11:45 Konkurs                                

12:00 Pound Fitness                      

12:45 Konkurs                                

13:00 Zumba                                  

13:45 Konkurs                               

14:00 Super Pośladki                     

14:45 Konkurs                                 

15:00 Tabata          

15:45 Konkurs

NIEDZIELA 29.08

10.30 - 11.00 Patryk Jankowski - Odchudzanie u osób z nadwagą i otyłych. W jaki sposób zmienić nawyki żywieniowe i treningowe

11.00 - 11.30 Elżbieta Przygrodzka - Sposoby na utrzymanie motywacji na wysokim poziomie

11.30 - 12:00 Daisy Cieślak - Żywienie w sporcie

12:00 - 12.30 W każdym momencie możesz zmienić swoje życie - historia prawdziwa założyciela Fundacji Projekt Sukces, Inicjatora akcji Zdrowa Polska - Od bankructwa, otyłości, nałogów po sukces.

12.30 - 13:00 Elżbieta Przygrodzka Trener online. Czy to rozwiązanie dla każdego? Jak z nim ćwiczyć?

13:00 - 16:00 Treningi (Calypso, może Harder?)

Strefa Aktywności

Sobota                                                        

11:00 Super Pośladki

11:45 Konkurs

12:00 Calypso Body Workout

12:45 Konkurs

13:00 Pound Fitness

13:45 Konkurs

14:00 Zdrowy Kręgosłup

14:45 Konkurs

 

Do zobaczenia w Poznaniu! To pierwszy przystanek na Naszej mapie aktywności.

Informacja Prasowa 0 26 sierpnia 2021  1029

Dodaj komentarz

Artykuły z kategorii: Wydarzenia

poznan-run-expo-czyli-biegacze-na-pierwszym-miejscu

Poznań Run Expo, czyli biegacze na pierwszym miejscu

Wiosenna edycja Poznań Run Expo, pod hasłem „Czas na biegową przygodę”, to wydarzenie przede wszystkim dla osób zainteresowanych bieganiem i aktywnością sportową, niezależnie od poziomu zaawansowania. Od 1 do 3 kwietnia w Poznaniu potrwa prawdziwe biegowe święto.

kobieca-i-meska-strona-sportu-podczas-fiwe-2022-sex-battle-1

Kobieca i męska strona sportu podczas FIWE 2022 Sex Battle

Kolejna edycja FIWE Fitness Trade Show będzie inna niż wszystkie. Tym razem przekonacie się, że sport jest dla wszystkich. Na uczestników czekają nie tylko walki na żywo, pokazy mody i spotkania z gwiazdami, ale również specjalnie przygotowane strefy – dla kobiet i mężczyzn. Hasło wydarzenia? Sex Battle – Grywalizacja Płci!

kobieca-i-meska-strona-sportu-podczas-fiwe-2022-sex-battle

Kobieca i męska strona sportu podczas FIWE 2022 Sex Battle

Kolejna edycja FIWE Fitness Trade Show będzie inna niż wszystkie. Tym razem przekonacie się, że sport jest dla wszystkich. Na uczestników czekają nie tylko walki na żywo, pokazy mody i spotkania z gwiazdami, ale również specjalnie przygotowane strefy – dla kobiet i mężczyzn. Hasło wydarzenia? Sex Battle!

cztery-wydarzenia-trzy-dni-emocji-takie-bedzie-fit-expo-2021

Cztery wydarzenia, trzy dni emocji - Takie będzie FIT EXPO 2021

Na tegoroczne FIT EXPO złożą się aż cztery, wzajemnie uzupełniające się, wydarzenia, skupiające środowiska trenerów, instruktorów, miłośników fitness, sportów walki i ceniących nietypowe formy wysiłku fizycznego. Wszyscy spotkają w Poznań Congress Center, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

dieta-aktywnosc-regeneracja-poznan-sport-expo-juz-w-ten-weekend

Dieta, aktywność, regeneracja. Poznań Sport Expo już w ten weekend

Spotkanie z wicemistrzynią Europy, dietetykami, propagatorami zdrowego odżywiania, a do tego strefa regeneracji, akcje charytatywne i czterogodzinny maraton Zumby – to tylko część atrakcji tegorocznego Poznań Sport Expo. Targi potrwają trzy dni, a zwieńczy je 13. Poznański Półmaraton.

dieta-treningowa

Dieta treningowa

Co jeść, aby trening przyniósł jak najlepsze rezultaty? Dostosowanie diety nie tylko poprawia rezultaty treningów ale również poprawia samopoczucie i kondycję organizmu.

nawadnianie-co-pic-podczas-treningow

Nawadnianie: co pić podczas treningów?

Solidne nawadnianie to obok prawidłowego odżywiania jeden z najważniejszych punktów przygotowania do treningu.

choroby-xxi-wieku

Choroby XXI wieku

Rozwój cywilizacji ma swoje ciemne strony - jedną z nich są choroby cywilizacyjne. Z tego artykułu dowiesz się czym są i jak im zapobiegać.

7-sposobow-na-pobudzenie-organizmu-bez-kofeiny

7 Sposobów na pobudzenie organizmu bez kofeiny

Kawa przestała na Ciebie działać? Potrzebujesz naładować baterie energią, ale nie masz pomysłów na źródło pobudzenia? Oto 7 szybkich sposobów na pobudzenie organizmu!

zdrowie-i-kondycja-po-50

Zdrowie i kondycja po 50

Stajemy się coraz starsi, zarówno jako jednostka jak i społeczeństwo. Te fakty skłaniają nas do refleksji – co zrobić, by cieszyć się sprawnością na dłużej? Jak zachować kondycję fizyczną po przekroczeniu 50-go roku życia?

poznan-run-expo-czyli-biegacze-na-pierwszym-miejscu

Poznań Run Expo, czyli biegacze na pierwszym miejscu

Wiosenna edycja Poznań Run Expo, pod hasłem „Czas na biegową przygodę”, to wydarzenie przede wszystkim dla osób zainteresowanych bieganiem i aktywnością sportową, niezależnie od poziomu zaawansowania. Od 1 do 3 kwietnia w Poznaniu potrwa prawdziwe biegowe święto.

kobieca-i-meska-strona-sportu-podczas-fiwe-2022-sex-battle-1

Kobieca i męska strona sportu podczas FIWE 2022 Sex Battle

Kolejna edycja FIWE Fitness Trade Show będzie inna niż wszystkie. Tym razem przekonacie się, że sport jest dla wszystkich. Na uczestników czekają nie tylko walki na żywo, pokazy mody i spotkania z gwiazdami, ale również specjalnie przygotowane strefy – dla kobiet i mężczyzn. Hasło wydarzenia? Sex Battle – Grywalizacja Płci!

kobieca-i-meska-strona-sportu-podczas-fiwe-2022-sex-battle

Kobieca i męska strona sportu podczas FIWE 2022 Sex Battle

Kolejna edycja FIWE Fitness Trade Show będzie inna niż wszystkie. Tym razem przekonacie się, że sport jest dla wszystkich. Na uczestników czekają nie tylko walki na żywo, pokazy mody i spotkania z gwiazdami, ale również specjalnie przygotowane strefy – dla kobiet i mężczyzn. Hasło wydarzenia? Sex Battle!

cztery-wydarzenia-trzy-dni-emocji-takie-bedzie-fit-expo-2021

Cztery wydarzenia, trzy dni emocji - Takie będzie FIT EXPO 2021

Na tegoroczne FIT EXPO złożą się aż cztery, wzajemnie uzupełniające się, wydarzenia, skupiające środowiska trenerów, instruktorów, miłośników fitness, sportów walki i ceniących nietypowe formy wysiłku fizycznego. Wszyscy spotkają w Poznań Congress Center, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

dieta-aktywnosc-regeneracja-poznan-sport-expo-juz-w-ten-weekend

Dieta, aktywność, regeneracja. Poznań Sport Expo już w ten weekend

Spotkanie z wicemistrzynią Europy, dietetykami, propagatorami zdrowego odżywiania, a do tego strefa regeneracji, akcje charytatywne i czterogodzinny maraton Zumby – to tylko część atrakcji tegorocznego Poznań Sport Expo. Targi potrwają trzy dni, a zwieńczy je 13. Poznański Półmaraton.

dieta-treningowa

Dieta treningowa

Co jeść, aby trening przyniósł jak najlepsze rezultaty? Dostosowanie diety nie tylko poprawia rezultaty treningów ale również poprawia samopoczucie i kondycję organizmu.

nawadnianie-co-pic-podczas-treningow

Nawadnianie: co pić podczas treningów?

Solidne nawadnianie to obok prawidłowego odżywiania jeden z najważniejszych punktów przygotowania do treningu.

choroby-xxi-wieku

Choroby XXI wieku

Rozwój cywilizacji ma swoje ciemne strony - jedną z nich są choroby cywilizacyjne. Z tego artykułu dowiesz się czym są i jak im zapobiegać.

7-sposobow-na-pobudzenie-organizmu-bez-kofeiny

7 Sposobów na pobudzenie organizmu bez kofeiny

Kawa przestała na Ciebie działać? Potrzebujesz naładować baterie energią, ale nie masz pomysłów na źródło pobudzenia? Oto 7 szybkich sposobów na pobudzenie organizmu!

zdrowie-i-kondycja-po-50

Zdrowie i kondycja po 50

Stajemy się coraz starsi, zarówno jako jednostka jak i społeczeństwo. Te fakty skłaniają nas do refleksji – co zrobić, by cieszyć się sprawnością na dłużej? Jak zachować kondycję fizyczną po przekroczeniu 50-go roku życia?