Ile kosztuje trener personalny Kraków – jak go wybrać?

Ile kosztuje trener personalny Kraków – jak go wybrać?

Dobry trener personalny Kraków? To cel wielu osób. Trzeba go jednak jakoś znaleźć. Kim jest dobry trener personalny w Krakowie? Jak znaleźć trenerkę personalną w stolicy Małopolski? Ile kosztuje usługa trenera personalnego w Krakowie? To, i wiele więcej poniżej!

Trener personalny Kraków | Trenerka personalna Kraków

Rynek usług trenerów personalnych w Krakowie jest jednym z większych rynków w Polsce. Dlaczego? To drugie największe miasto w Polsce pod względem liczby ludności. Mieszka w nim więcej niż 766 tysięcy ludzi. Najnowsze raporty pokazują, że około 44 % Polaków uprawia sport. Większość z nich zamieszkuje duże miasta. Załóżmy, że prawie połowa Krakowa ćwiczy bądź chce ćwiczyć. To daje nam blisko 380 tysięcy osób aktywnych. Mały procent z nich wybierze treningi personalne. Niemniej, wciąż pozostaje nam liczba liczona w tysiącach osób, które chcą udać się do trenera personalnego lub trenerki personalnej w Krakowie. Te małe obliczenia służą nam ukazaniu jednej z ważniejszych rzeczy. W Krakowie znajdziemy całe mnóstwo trenerów personalnych, trenerek personalnych, dietetyków czy instruktorów różnych dyscyplin sportowych. Skoro popyt na usługi trenerów personalnych jest – jest też podaż. Zanim jednak zdecydujemy się na konkretnego trenera bądź trenerkę, musimy postarać się o mały research. Jaki to jest dobry trener personalny Kraków? Ile powinna kosztować sesja u trenera personalnego właśnie w Krakowie? Jakie kursy powinien ukończyć? W jakim miejscu powinien pracować taki trener? Pomożemy odpowiedzieć na te pytania!

Szukasz trenera personalnego lub trenerki personalnej w Krakowie? Sprawdź naszą bazę!

trener personalny kraków

Trener personalny Kraków czy trenerka personalna Kraków?

Ten wybór jest kwestią indywidualną. Każdy z nas wie, czy lepiej i bardziej komfortowo czuje się w towarzystwie kobiet czy mężczyzn. Możemy jedynie nakreślić obecną tendencję. Okazuje się, że do trenerów personalnych zapisujemy się bez względu na płeć. Trenerzy personalni zwykle także nie mają preferencji, jeśli chodzi o płeć klientów. Jeśli chodzi o trenerki personalne – preferują one współpracę z kobietami. Dlaczego? A z prostej przyczyny. Piękne i wysportowane kobiety są często podrywane przez swoich klientów. Tym samym, taka współpraca niekoniecznie zmierza w tę stronę, w którą powinna. Nie możemy winić za to trenerek personalnych - każdy człowiek pracujący chce zachować pełnię profesjonalizmu.

Czytaj też: Z jakich sportów słynie Kraków?

Ile kosztuje trener personalny Kraków?
trenerka personalna krakow

To, ile kosztuje trener personalny Kraków, zależy głównie od jakości oferowanych przez niego usług. Oczywiście spotkamy się z sytuacjami, gdzie trenerzy zawyżają cenę. Da się to jednak łatwo sprawdzić. Ale od początku – w Krakowie za treningi personalne zapłacimy średnio 88 zł. Taka cena treningu personalnego wynika przede wszystkim z wielkości miasta. W mniejszych miejscowościach taka sama usługa będzie kosztowała mniej. Trzeba jednak pamiętać, że to ile kosztuje trener w Krakowie może się wahać od 80 do nawet 400 zł. Skąd taka rozbieżność? Otóż na cenę treningu ma wpływ m.in. doświadczenie trenera, ukończone przez niego kursy i szkolenia, miejsce pracy, renoma klubu/siłowni… Wniosek z tego taki, że dobry trener personalny Kraków nie musi kosztować dużo. Trzeba tylko wiedzieć, na jakie aspekty zwracać uwagę podczas wyboru trenera personalnego lub trenerki personalnej.

Zobacz też: Ciekawe miejsca do ćwiczeń w Krakowie

Trener personalny Kraków – jak znaleźć najlepszego trenera dla siebie?
trener osobisty krakow

Najlepszy trener personalny w Krakowie, to taki, który umie holistycznie podejść do każdego ćwiczącego. Podczas pierwszej sesji treningowej, powinien przeprowadzić szczegółowy wywiad z każdym klientem. Co więcej, trener personalny musi dokładnie zapoznać się z historią choroby, przebytymi urazami czy jakimikolwiek dolegliwościami. Tylko w ten sposób można ułożyć spersonalizowany trening personalny pod każdego ćwiczącego. Warto więc przestudiować opinie innych trenujących pod okiem danego trenera. W ten sposób możemy się zorientować, czy dany trener personalny profesjonalnie podchodzi do klienta.

Jak znaleźć prace trenera personalnego Kraków? – porady

Jeśli jesteś początkującym trenerem personalnym w Krakowie musisz podjąć pewne kroki, aby zaistnieć na rynku fitness. Znalezienie pracy jako trener personalny w Krakowie i okolicach nie musi być ciężkim wyzwaniem. Na początek dobrze jest rozpocząć swoją karierę  od pracy w klubie fitness. Jest to świetny sposób na zdobycia odpowiedniego doświadczenia w kontakcie z klientem.  Objęcie stanowiska Instruktora na siłowni wiąże się z posiadaniem odpowiednich kwalifikacji i certyfikatów. Przed przystąpieniem do poszukiwań zadbaj o ukończenie kursów trenera personalnego w Krakowie.

Kursy trenera personalnego w Krakowie-  Czy są w ogóle potrzebne.

Każdy trener personalny z Krakowa i okolic powinien posiadać certyfikat potwierdzający jego wiedzę i umiejętności. Dobry instruktor to taki, który umie zagwarantować podopiecznym pełny profesjonalizm. Wielu potencjalnych klientów zwraca szczególną uwagę na ukończone kursy trenera personalnego w Krakowie i posiadane certyfikaty. Na drugim miejscu sprawdzane są opinie podopiecznych o przeprowadzonych treningach z instruktorem.

Opinie trener personalny Kraków – jedna z podstaw

Jedną z podstaw wyboru odpowiedniego trenera personalnego z Krakowa i okolic są opinie. Nie ma nic bardziej lepszego niż obiektywna opinia klienta. Możemy wywnioskować z niej czy warto podjąć współpracę z danym trenerem personalnym. Dodatkowo istnieje możliwość sprawdzenia  czy sposób prowadzenia treningów jest odpowiedni.

Dobry trener personalny Kraków

O tym, kim jest dobry trener personalny pisaliśmy w poprzednim materiale. Najważniejsze jest to, by cena za jednostkę treningową była adekwatna do jakości. Ale jak to sprawdzić? Zwracajmy uwagę na opinie o trenerze personalnym czy trenerce personalnej. Oto przykład dobrych opinii:

baza trenerów

Sprawdzajmy także doświadczenie trenera, ukończone przez niego szkoły i dodatkowe kursy. Przede wszystkim jednak zastanówmy się nad tym, czego oczekujemy od tej współpracy. Obecnie trenerzy personalni i trenerki (także w Krakowie) dążą do jak największej specjalizacji. Jeśli więc mamy do wyboru trenera ogólnego i wyspecjalizowanego w potrzebnej nam dziedzinie (np. trening mobility) – kogo wybierzemy? Zwracajmy uwagę na miejsce prowadzenia treningów. Te wszystkie aspekty pozwolą na wybranie dobrego trenera personalnego w Krakowie!

 

Powodzenia w szukaniu trenera personalnego lub trenerki personalnej!

admin 3 27 listopada 2018  < 1000

Dodaj komentarz

 • Paulina
  29 listopada 2018
  Dla mnie super, przejrzałam trenerów i już wiem do kogo się odezwać :)
 • Adam
  29 listopada 2018
  A ja uważam, że te rady się przydadzą, przynajmniej tę waszą wyszukiwarkę można przejrzeć, a nawet nie wiedziałem, że taka jest. macie fajnych trenerów
 • Czarek
  27 listopada 2018
  Właściwie, to jak się wie, czego się szuka, to się znajdzie. I trenera personalnego w Krakowie nie jest tak trudno znaleźć. W większości klubów fitness jest taka usługa.

Artykuły z kategorii: Trening personalny

zawod-trener-personalny-gdynia-podstawowe-informacje

Zawód: Trener Personalny Gdynia – podstawowe informacje

Trener personalny to bardzo popularny zawód w Gdyni. Klienci mają podzielone opinie o usługach trenerów personalnych w nadmorskich miastach. Dowiedz się, jak naprawdę wygląda praca trenera personalnego w Gdyni i okolicach.

dobry-trener-personalny-czestochowa-jak-wybrac

Dobry trener personalny - Częstochowa | Jak wybrać?

Gdy brakuje Ci motywacji do podjęcia ćwiczeń, warto skorzystać z profesjonalnej pomocy. Twój przyszły trener personalny czeka na Ciebie w Twoim mieście! Skąd masz wiedzieć, który trener personalny będzie dla Ciebie odpowiedni? Czym powinien się wyróżniać. Ile kosztuje trener personalny w Częstochowie ? Na te pytania znajdziesz odpowiedź w tym artykule.

trener-personalny-gdansk-cena-opinie-praca-kurs

Trener personalny Gdańsk | cena, opinie, praca, kurs

Co to znaczy dobry trener personalny w Gdańsku? Jak szukać trenera osobistego w Trójmieście? Podpowiadamy, jak wybierać specjalistę, i na co zwracać uwagę. Z tą wiedzą znajdziesz dobrego trenera personalnego w Gdańsku.

dobry-trener-personalny-bialystok-gdzie-go-znalezc

Dobry trener personalny Białystok – gdzie go znaleźć?

Poszukiwanie trenera personalnego w Białymstoku może stwarzać nieco problemów. Jak zabrać się za szukanie trenera osobistego w Białymstoku? Podpowiadamy, kim jest dobry trener personalny. Oto nasze opinie i wskazówki dla mieszkańców Białegostoku!

ile-kosztuje-trener-personalny-lublin-opinie-cena-praca-kurs

Ile kosztuje trener personalny Lublin? | opinie, cena, praca, kurs

Jak znaleźć trenera personalnego w Lublinie? Kim jest dobry trener personalny? Jaka jest cena treningu personalnego w Lublinie? O tym w poniższym artykule!

oferty-pracy-trener-personalny-katowice-znajdz-swoich-klientow

Oferty pracy trener personalny Katowice | Znajdź swoich klientów!

Szukasz klientów jako trener personalny w Katowicach? Już nie musisz! Dołącz do największej bazy trenerów i instruktorów sportowych w Polsce. Dlaczego warto? Zobacz, co mamy do zaoferowania trenerom personalnym nie tylko z Katowic!

dobry-trener-personalny-poznan-trenerka-personalna-jak-wybrac

Dobry trener personalny Poznań | Trenerka personalna – jak wybrać?

Szukanie trenera personalnego lub trenerki personalnej może przysporzyć nieco kłopotów. Skąd jednak będziemy wiedzieć, że ten trener to dobry trener personalny? Jakie powinien mieć kursy. Ile kosztuje trener personalny Poznań? O kwestiach wyboru trenera w Poznaniu przeczytacie niżej!

dobry-trener-personalny-bydgoszcz-jak-go-znalezc-i-ile-kosztuje

Dobry trener personalny Bydgoszcz – jak go znaleźć i ile kosztuje?

O dobrego trenera personalnego w Bydgoszczy nietrudno. Trzeba jedynie wiedzieć, jak go znaleźć. Ile kosztuje usługa trenera osobistego w Bydgoszczy? Jak weryfikować opinie o trenerze? To – i wiele więcej – na przykładzie bydgoskiego rynku trenerów w naszym artykule!

dietetyk-i-trener-personalny-lodz-jak-ich-wybrac

Dietetyk i trener personalny Łódź | Jak ich wybrać?

Szukasz trenera personalnego albo dietetyka w Łodzi? Kim jest dobry trener personalny Łódź? Podpowiadamy, na jakie aspekty pracy trenera personalnego i dietetyka należy zwracać uwagę. Zobacz, ile kosztuje trener personalny Łódź.

zawod-trener-personalny-gdynia-podstawowe-informacje

Zawód: Trener Personalny Gdynia – podstawowe informacje

Trener personalny to bardzo popularny zawód w Gdyni. Klienci mają podzielone opinie o usługach trenerów personalnych w nadmorskich miastach. Dowiedz się, jak naprawdę wygląda praca trenera personalnego w Gdyni i okolicach.

dobry-trener-personalny-czestochowa-jak-wybrac

Dobry trener personalny - Częstochowa | Jak wybrać?

Gdy brakuje Ci motywacji do podjęcia ćwiczeń, warto skorzystać z profesjonalnej pomocy. Twój przyszły trener personalny czeka na Ciebie w Twoim mieście! Skąd masz wiedzieć, który trener personalny będzie dla Ciebie odpowiedni? Czym powinien się wyróżniać. Ile kosztuje trener personalny w Częstochowie ? Na te pytania znajdziesz odpowiedź w tym artykule.

trener-personalny-gdansk-cena-opinie-praca-kurs

Trener personalny Gdańsk | cena, opinie, praca, kurs

Co to znaczy dobry trener personalny w Gdańsku? Jak szukać trenera osobistego w Trójmieście? Podpowiadamy, jak wybierać specjalistę, i na co zwracać uwagę. Z tą wiedzą znajdziesz dobrego trenera personalnego w Gdańsku.

dobry-trener-personalny-bialystok-gdzie-go-znalezc

Dobry trener personalny Białystok – gdzie go znaleźć?

Poszukiwanie trenera personalnego w Białymstoku może stwarzać nieco problemów. Jak zabrać się za szukanie trenera osobistego w Białymstoku? Podpowiadamy, kim jest dobry trener personalny. Oto nasze opinie i wskazówki dla mieszkańców Białegostoku!

ile-kosztuje-trener-personalny-lublin-opinie-cena-praca-kurs

Ile kosztuje trener personalny Lublin? | opinie, cena, praca, kurs

Jak znaleźć trenera personalnego w Lublinie? Kim jest dobry trener personalny? Jaka jest cena treningu personalnego w Lublinie? O tym w poniższym artykule!

oferty-pracy-trener-personalny-katowice-znajdz-swoich-klientow

Oferty pracy trener personalny Katowice | Znajdź swoich klientów!

Szukasz klientów jako trener personalny w Katowicach? Już nie musisz! Dołącz do największej bazy trenerów i instruktorów sportowych w Polsce. Dlaczego warto? Zobacz, co mamy do zaoferowania trenerom personalnym nie tylko z Katowic!

dobry-trener-personalny-poznan-trenerka-personalna-jak-wybrac

Dobry trener personalny Poznań | Trenerka personalna – jak wybrać?

Szukanie trenera personalnego lub trenerki personalnej może przysporzyć nieco kłopotów. Skąd jednak będziemy wiedzieć, że ten trener to dobry trener personalny? Jakie powinien mieć kursy. Ile kosztuje trener personalny Poznań? O kwestiach wyboru trenera w Poznaniu przeczytacie niżej!

dobry-trener-personalny-bydgoszcz-jak-go-znalezc-i-ile-kosztuje

Dobry trener personalny Bydgoszcz – jak go znaleźć i ile kosztuje?

O dobrego trenera personalnego w Bydgoszczy nietrudno. Trzeba jedynie wiedzieć, jak go znaleźć. Ile kosztuje usługa trenera osobistego w Bydgoszczy? Jak weryfikować opinie o trenerze? To – i wiele więcej – na przykładzie bydgoskiego rynku trenerów w naszym artykule!

dietetyk-i-trener-personalny-lodz-jak-ich-wybrac

Dietetyk i trener personalny Łódź | Jak ich wybrać?

Szukasz trenera personalnego albo dietetyka w Łodzi? Kim jest dobry trener personalny Łódź? Podpowiadamy, na jakie aspekty pracy trenera personalnego i dietetyka należy zwracać uwagę. Zobacz, ile kosztuje trener personalny Łódź.