>

Ile kosztuje trener personalny Kraków – jak go wybrać?

Ile kosztuje trener personalny Kraków – jak go wybrać?

Dobry trener personalny Kraków? To cel wielu osób. Trzeba go jednak jakoś znaleźć. Kim jest dobry trener personalny w Krakowie? Jak znaleźć trenerkę personalną w stolicy Małopolski? Ile kosztuje usługa trenera personalnego w Krakowie? To, i wiele więcej poniżej!

Trener personalny Kraków | Trenerka personalna Kraków

Rynek usług trenerów personalnych w Krakowie jest jednym z większych rynków w Polsce. Dlaczego? To drugie największe miasto w Polsce pod względem liczby ludności. Mieszka w nim więcej niż 766 tysięcy ludzi. Najnowsze raporty pokazują, że około 44 % Polaków uprawia sport. Większość z nich zamieszkuje duże miasta. Załóżmy, że prawie połowa Krakowa ćwiczy bądź chce ćwiczyć. To daje nam blisko 380 tysięcy osób aktywnych. Mały procent z nich wybierze treningi personalne. Niemniej, wciąż pozostaje nam liczba liczona w tysiącach osób, które chcą udać się do trenera personalnego lub trenerki personalnej w Krakowie. Te małe obliczenia służą nam ukazaniu jednej z ważniejszych rzeczy. W Krakowie znajdziemy całe mnóstwo trenerów personalnych, trenerek personalnych, dietetyków czy instruktorów różnych dyscyplin sportowych. Skoro popyt na usługi trenerów personalnych jest – jest też podaż. Zanim jednak zdecydujemy się na konkretnego trenera bądź trenerkę, musimy postarać się o mały research. Jaki to jest dobry trener personalny Kraków? Ile powinna kosztować sesja u trenera personalnego właśnie w Krakowie? Jakie kursy powinien ukończyć? W jakim miejscu powinien pracować taki trener? Pomożemy odpowiedzieć na te pytania!

Szukasz trenera personalnego lub trenerki personalnej w Krakowie? Sprawdź naszą bazę!

Trenerzy personalni Kraków

Trener personalny Kraków czy trenerka personalna Kraków?

Ten wybór jest kwestią indywidualną. Każdy z nas wie, czy lepiej i bardziej komfortowo czuje się w towarzystwie kobiet czy mężczyzn. Możemy jedynie nakreślić obecną tendencję. Okazuje się, że do trenerów personalnych zapisujemy się bez względu na płeć. Trenerzy personalni zwykle także nie mają preferencji, jeśli chodzi o płeć klientów. Jeśli chodzi o trenerki personalne – preferują one współpracę z kobietami. Dlaczego? A z prostej przyczyny. Piękne i wysportowane kobiety są często podrywane przez swoich klientów. Tym samym, taka współpraca niekoniecznie zmierza w tę stronę, w którą powinna. Nie możemy winić za to trenerek personalnych - każdy człowiek pracujący chce zachować pełnię profesjonalizmu.

Czytaj też: Z jakich sportów słynie Kraków?

Ile kosztuje trener personalny Kraków?
dobry trener personalny Kraków

To, ile kosztuje trener personalny Kraków, zależy głównie od jakości oferowanych przez niego usług. Oczywiście spotkamy się z sytuacjami, gdzie trenerzy zawyżają cenę. Da się to jednak łatwo sprawdzić. Ale od początku – w Krakowie za treningi personalne zapłacimy średnio 88 zł. Taka cena treningu personalnego wynika przede wszystkim z wielkości miasta. W mniejszych miejscowościach taka sama usługa będzie kosztowała mniej. Trzeba jednak pamiętać, że w Krakowie ceny treningów personalnych mogą się wahać od 80 do nawet 400 zł. Skąd taka rozbieżność? Otóż na cenę treningu ma wpływ m.in. doświadczenie trenera, ukończone przez niego kursy i szkolenia, miejsce pracy, renoma klubu/siłowni… Wniosek z tego taki, że dobry trener personalny Kraków nie musi kosztować dużo. Trzeba tylko wiedzieć, na jakie aspekty zwracać uwagę podczas wyboru trenera personalnego lub trenerki personalnej.

Zobacz też: Ciekawe miejsca do ćwiczeń w Krakowie

Dobry trener personalny Kraków

O tym, kim jest dobry trener personalny pisaliśmy w poprzednim materiale. Najważniejsze jest to, by cena za jednostkę treningową była adekwatna do jakości. Ale jak to sprawdzić? Zwracajmy uwagę na opinie o trenerze personalnym czy trenerce personalnej. Oto przykład dobrych opinii:

Trening personalny Kraków

Sprawdzajmy także doświadczenie trenera, ukończone przez niego szkoły i dodatkowe kursy. Przede wszystkim jednak zastanówmy się nad tym, czego oczekujemy od tej współpracy. Obecnie trenerzy personalni i trenerki (także w Krakowie) dążą do jak największej specjalizacji. Jeśli więc mamy do wyboru trenera ogólnego i wyspecjalizowanego w potrzebnej nam dziedzinie (np. trening mobility) – kogo wybierzemy? Zwracajmy uwagę na miejsce prowadzenia treningów. Te wszystkie aspekty pozwolą na wybranie dobrego trenera personalnego w Krakowie!

 

Powodzenia w szukaniu trenera personalnego lub trenerki personalnej!

admin 3 27 listopada 2018  < 1000

Dodaj komentarz

 • Paulina
  29 listopada 2018
  Dla mnie super, przejrzałam trenerów i już wiem do kogo się odezwać :)
 • Adam
  29 listopada 2018
  A ja uważam, że te rady się przydadzą, przynajmniej tę waszą wyszukiwarkę można przejrzeć, a nawet nie wiedziałem, że taka jest. macie fajnych trenerów
 • Czarek
  27 listopada 2018
  Właściwie, to jak się wie, czego się szuka, to się znajdzie. I trenera personalnego w Krakowie nie jest tak trudno znaleźć. W większości klubów fitness jest taka usługa.

Artykuły z kategorii: Trening personalny

dietetyk-i-trener-personalny-lodz-jak-ich-wybrac

Dietetyk i trener personalny Łódź | Jak ich wybrać?

Szukasz trenera personalnego albo dietetyka w Łodzi? Kim jest dobry trener personalny Łódź? Podpowiadamy, na jakie aspekty pracy trenera personalnego i dietetyka należy zwracać uwagę. Zobacz, ile kosztuje trener personalny Łódź.

trener-personalny-warszawa-jak-wybrac-najlepszego

Trener personalny Warszawa – jak wybrać najlepszego?

Rynek trenerów personalnych w Warszawie to duża konkurencja i duża rozbieżność ofert. Jak się nie pogubić w tym wszystkim i wybrać najlepszą ofertę trenera personalnego w Warszawie? Ile kosztuje trener personalny w stolicy?

jakie-cechy-powinien-miec-dobry-trener-sportowy

Jakie cechy powinien mieć dobry trener sportowy?

Prowadzenie treningów nie kończy się jedynie na samych ćwiczeniach. Dobry trener sportowy czy dobry trener personalny powinni posiadać wiele dodatkowych cech. Znajdziemy w nich m.in. odpowiednie wykształcenie czy szeroką wiedzę z zakresu sportu. Istotnym elementem są także cechy charakteru i umiejętności pozasportowe. Zobacz, czym charakteryzuje się dobry trener personalny/sportowy.

dieta-i-trening-online-dlaczego-warto

Dieta i trening online – dlaczego warto?

Trening personalny online staje się popularną metodą treningową. Dla wielu osób dieta i trening online to doskonały pomysł na własną aktywność fizyczną. Jakie są zalety takich planów? Czy motywacja online jest możliwa? O treningach i diecie online w naszym dzisiejszym materiale!

dobry-trener-personalny-wroclaw-znajdz-specjaliste-dla-siebie

Dobry trener personalny Wrocław – znajdź specjalistę dla siebie!

Wybór trenera personalnego to poważna decyzja. Dobry trener personalny kosztuje, ale płacimy za jakość treningów. Ile kosztuje trener personalny we Wrocławiu? W dzisiejszym odcinku zobaczymy kim jest dobry trener personalny | Wrocław zapraszamy do lektury! Jesteś trenerem personalnym z Wrocławia? Czytaj dalej, co powinieneś zrobić, by to Ciebie wybrali klienci!

sportowy-internet-zobacz-najlepsze-trenerki-fitness

Sportowy internet – zobacz najlepsze trenerki fitness!

Trudno znaleźć kobietę, która nie szukała idealnego treningu w internecie. Przefiltrowanie tysięcy trenerek może być jednak trudnym zadaniem. My wybraliśmy te, które cieszą się największą popularnością wśród ćwiczących w domu. Oto lista najlepszych trenerek fitness do domowych treningów!

czym-sie-rozni-trener-od-instruktora

Czym się różni trener od instruktora?

Nazewnictwo trenerów i instruktorów może sprawić wiele kłopotów. Mamy trenera sportu, trenera personalnego, instruktora fitness… Jakie uprawnienia ma każda z tych osób? Zobacz, czym różnią się te zawody.

czy-trener-personalny-musi-byc-umiesniony

Czy trener personalny musi być umięśniony?

Nie da się zaprzeczyć, że wygląd świadczy o człowieku. Niektórzy trenerzy personalni mają jednak defekty w postaci zbyt małej masy mięśniowej czy nadprogramowych fałdek tłuszczu. Czy jednak, aby być trenerem personalnym trzeba mieć doskonale umięśnione ciało? O tym w poniższym artykule.

trener-personalny-online-wady-i-zalety

Trener personalny online – wady i zalety

W dobie internetu pojawiają się nowe możliwości w zakresie realizowania planów treningowych. Coraz częściej trenerzy decydują się na włączenie do swojej oferty treningów personalnych online. Czy takie rozwiązanie niebawem całkowicie zastąpi treningi osobiste? Zobacz wady i zalety zdalnej współpracy z trenerem!

dietetyk-i-trener-personalny-lodz-jak-ich-wybrac

Dietetyk i trener personalny Łódź | Jak ich wybrać?

trener-personalny-warszawa-jak-wybrac-najlepszego

Trener personalny Warszawa – jak wybrać najlepszego?

jakie-cechy-powinien-miec-dobry-trener-sportowy

Jakie cechy powinien mieć dobry trener sportowy?

dieta-i-trening-online-dlaczego-warto

Dieta i trening online – dlaczego warto?

dobry-trener-personalny-wroclaw-znajdz-specjaliste-dla-siebie

Dobry trener personalny Wrocław – znajdź specjalistę dla siebie!

sportowy-internet-zobacz-najlepsze-trenerki-fitness

Sportowy internet – zobacz najlepsze trenerki fitness!

czym-sie-rozni-trener-od-instruktora

Czym się różni trener od instruktora?

czy-trener-personalny-musi-byc-umiesniony

Czy trener personalny musi być umięśniony?

trener-personalny-online-wady-i-zalety

Trener personalny online – wady i zalety

{