Hotel DoubleTree by Hilton w Warszawie i najbardziej merytoryczne wydarzenie dotyczące branży fitness. Kongres FEM

Hotel DoubleTree by Hilton w Warszawie i najbardziej merytoryczne wydarzenie dotyczące branży fitness. Kongres FEM

Kongres FEM to wydarzenie, którego nie może przegapić zarówno żaden branżowy lider, jak również ten, który chce w przyszłości się nim stać. Właściciele i managerowie klubów fitness, siłowni, studiów treningowych i klubów butikowych, inwestorzy, producenci i deweloperzy, a także trenerzy personalni i instruktorzy fitness – to właśnie oni pojawią się 19 maja w DoubleTree by Hilton Warszawie.

Nasz event jest wydarzeniem stworzonym z myślą o tych, którzy chcą działać, zmieniać i rozwijać swój biznes. Branża fitness potrzebuje kolejnych bodźców do obudowania po trudnej sytuacji pandemicznej. Kongres FEM jest platformą, która je zagwarantuje je nie tylko dzięki merytorycznym prelekcjom najbardziej doświadczonych praktyków biznesu w Polsce, ale także nowoczesnym narzędziom pomagającym w dyskusji.

Jedno wydarzenie, dwie sceny. Kongres FEM

Podczas Kongresu FEM uczestnicy będą mogli skorzystać z dwóch scen dopasowanych pod ich profil zawodowy.

Event dla właścicieli klubów i managerów

Na scenie dedykowanej właścicielom i managerom klubów fitness prelekcje wygłoszą:
- Kamil Wasilewski z wykładem „Najczęstsze bolączki prawne w działalności klubów fitness”
- Piotr Cieszewski z prelekcją „Funkcjonowanie w strefie śmierci powyżej 7500 metrów a funkcjonowanie w biznesie w niepewnych i zmiennych czasach”
- Dorota Sędek z wykładem „Nie ma zarządzania bez kontrolowania”
- Wojciech Herra z prelekcją „Zarządzanie sprzedażą w czasach turbulencji”
- Paweł de Pourbaix z wykładem „Pandemia i marketing – wczoraj, dziś i jutro, czyli survival kit dla marketingu w sporcie”
- Michał Kosel z prelekcją „Kuloodporny biznes w branży fitness – jak radzić sobie z kontrolami, karami, zawiłym prawem i pułapkami urzędowymi”
- Mateusz Mrozowski z wykładem „NeuroSales – sprzedaż neurologiczna”

Ponadto, przeprowadzone zostaną warsztaty dla właścicieli i managerów klubów fitness. Poprowadzą je doświadczeni eksperci:
- Sebastian Goszcz i Małgorzata Piasecka-Mróz, którzy pokażą, jak wejść na dobry kurs po pandemii covid-19. Przedstawią także narzędzia poprawy sytuacji biznesowej klubu i skuteczne sposoby odzyskania dochodowości
- Szymon Mrugała skupi się natomiast na zabezpieczeniach ryzyk finansowych prowadzenia biznesu

Event dla trenerów personalnych i instruktorów

Kongres FEM 2021

Po raz pierwszy Kongres FEM wzbogaci się o scenę dla trenerów personalnych, jak również instruktorów fitness. Dawkę merytorycznej wiedzy przekażą:
- Karolina i Michał Dachowscy „Utrzymanie klienta jest tańsze niż pozyskanie nowego”
- Krzysztof Pakulec „Zarządzanie własnym biznesem w oparciu o budżet i kluczowe wskaźniki efektywności”
- Wojciech Herra „Inaczej nie znaczy gorzej. Jak przejść przez zmianę i odnaleźć się w nowej rzeczywistości?”
- Michał Kosel „Legalizacja mikro działalności oraz najczęstsze pułapki czyhające na początkujących przedsiębiorców”
- Łukasz Dojka „Budowanie marki osobistej”
- Katarzyna Figuła „Wdrażanie i sprzedaż usług online w biznesie trenera personalnego”

Jeszcze więcej szans dla biznesu!

Kongres FEM to jednak nie tylko wykłady. To również szereg metod na nawiązanie trwałych i korzystnych dla obu stron kontaktów biznesowych. Podczas networkingu biznesy zostaną połączone pod kątem podobieństwa interesów. To najlepsze narzędzie, by rozbudować swoją sieć kontaktów i ożywić po kryzysie łańcuch dostaw!

Sesje roundtable prowadzą z kolei do merytorycznej dyskusji na najważniejsze dla branży tematy. Są doskonałym sposobem na rozpoczęcie biznesowych relacji. Podczas FEM będzie ich kilka:
- nowe podejście do budowy lojalności i wydłużania cyklu życia klientów w klubie. Zwiększanie życiowej wartości klienta
- efektywne zarządzanie strefą zajęć grupowych w nowej rzeczywistości. Nowe narzędzia, rozwiązania, strategie i taktyki
- przygotuj się do wakacji. Plan działań aktywizujących i utrzymujących obecnych, oraz pozyskujących nowych klientów na okres maj-sierpień
- odtwarzanie muzyki w klubach fitness
- skuteczny proces sprzedaży w klubie fitness
- zarządzanie zespołem przez cele
- zarządzanie klubem fitness przez liczby

Poprowadzą je Sebastian Goszcz, Małgorzata Piasecka-Mróź, Krzysztof Pakulec oraz Izabela Ciechalska.

Kongresu FEM nie możesz przegapić!

Każdy, któremu bliska jest branża fitness, nie może przegapić FEM. Eksperci z wieloletnim doświadczeniem, najlepsi praktycy w branży, jak również osoby, które nie mogą żyć bez treningu – tych wszystkich ludzi spotkasz 12 maja w Warszawie.


My też tam będziemy. Zarejestruj się już dziś!

Sprawdź program na https://kongresfem.pl/program-fem/
Facebook: https://www.facebook.com/kongresfem/
Instagram: https://www.instagram.com/fitness_experience_management/

Informacja Prasowa 0 18 stycznia 2021  < 1000

Dodaj komentarz

Artykuły z kategorii: Wydarzenia

juz-w-ten-weekend-sport-camp-2021-zajrzyj-na-wielka-strefe-zdrowapolska

Już w ten weekend Sport Camp 2021 - zajrzyj na wielką strefę #ZdrowaPolska!

Akcja #ZdrowaPolska jest całoroczną ogólnopolską inicjatywą prozdrowotną, której pomysłodawcą jest Ambasador Zdrowia Patryk Jankowski. Za pomocą mediów, Internetu oraz osobistego kontaktu chcemy realnie zmienić podejście Polaków do tematu zdrowia i zachęcić do dbania o nie, zanim pojawią się choroby i niedomagania.

czy-to-koniec-tradycyjnych-zajec-fitness

Czy to koniec tradycyjnych zajęć fitness?

Jak zmieniły się preferencje Polaków dotyczące aktywności fizycznej? Czy jesteśmy zmotywowani do regularnego wysiłku? Czy potrafimy jeszcze ćwiczyć na zajęciach grupowych czy już tylko samodzielnie, przed komputerem? Jak w obecnych czasach powinny wyglądać eventy sportowe promujące zdrowie? Oto pytania, na które w ostatni weekend sierpnia spróbuje odpowiedzieć Grupa MTP, organizator SPORT CAMPU 2021 - pierwszej po bardzo długiej przerwie imprezie w duchu sportowym.

ostatnie-bilety-na-fiwe-fitness-trade-show-kup-juz-dzis-i-nie-przegap-tego-wydarzenia

Ostatnie bilety na FIWE Fitness Trade Show! Kup już dziś i nie przegap tego wydarzenia!

Już 11-12 września Warszawa będzie miejscem gdzie odbędą się największe wydarzenia branży fitness. W tym roku na uczestników FIWE Fitness trade Show czeka event w wydaniu sportowo-muzycznym. Jednocześnie nie zabranie sporej dawki merytorycznej wiedzy z zakresu branży fitness i treningu. Nie czekaj aż ostatnie bilety się wyprzedadzą. Kup je już dziś!

co-wydarzy-sie-we-wrzesniu-na-fiwe-fitness-trade-show-sprawdz

Co wydarzy się we wrześniu na FIWE Fitness Trade Show? Sprawdź!

11-12 września - Warszawa to czas na FIWE Fitness Trade Show. Tym razem na uczestników czeka event w wydaniu sportowo-muzycznym. Nie zabraknie jednak również sporej dawki merytorycznej wiedzy z zakresu branży fitness i treningu. Kup bilet już dziś!

ogolnokrajowa-akcja-zdrowapolska-dowiedz-sie-wiecej

Ogólnokrajowa akcja #Zdrowapolska - dowiedz się więcej!

Od wieków zdrowie postrzegane było jako największa wartość. Obecnie stało się jeszcze cenniejsze niż raptem rok temu. Pandemia spowodowała, że jest ono naszym priorytetem. Wielu doceniło fakt, że może się nim cieszyć, a inni żałują, że nie zatroszczyli się o nie wcześniej. Zdaliśmy sobie sprawę z tego, że należy o nie dbać i robić wszystko, aby jak najdłużej je utrzymać.

nowe-dyscypliny-fitness

Nowe dyscypliny Fitness

Jak we wszystkich dziedzinach życia tak w fitnessie, aby nie zostać w tyle trzeba się rozwijać. Dlatego ciągle powstają nowe typy zajęć, metody treningowe i korzystające z nowego sprzętu treningowego. W tym artykule przyjrzymy się najpopularniejszym nowym treningom.

ciekawe-gadzety-fitness-dostepne-od-2016-roku

Ciekawe gadżety fitness dostępne od 2016 roku

Nowy rok przynosi kilka nowości na rynku akcesorii fitness. Zobaczcie listę 7 gadżetów dla aktywnych. Nowoczesny sprzęt dostarczy szczegółowych danych o treningu, zagra muzykę pod wodą lub oszczędzi miejsce w torbie na siłownię!

jak-wybrac-silownie-lub-klub-fitness-krok-po-kroku

Jak wybrać siłownię lub klub fitness, krok po kroku

Klamka zapadła! Postanawiamy chodzić na siłownię, aby zrzucić kilka kilogramów, wysmuklić sylwetkę bądź zbudować mięśnie. Mamy przed sobą cel, widzimy siebie po półrocznych regularnych treningach i już chcemy zmotywowani podjąć się wyzwania. Ale jak wybrać siłownię na nasz plac boju o lepsze ciało? Podpowiadamy krok po kroku.

abecadlo-fitnessu

Abecadło fitnessu

W tym materiale rozszyfrujemy skróty ABS, ABT, ATC, TRX, TBC oraz Tae Bo. Wszystkie te skróty odnoszą się do zajęć typu fitness czyli treningów kształtujących sylwetkę i poprawiających kondycję organizmu.

najsprawniejsza-babcia-na-swiecie-80-letnia-kulturystka-trenujaca-fitness-ernestine-shepherd

Najsprawniejsza babcia na świecie – 80 letnia kulturystka trenująca fitness Ernestine Shepherd

Najstarsza bodybuilderka, kulturystka i zawodniczka fitness. Kondycja i siła tej babki może zaskoczyć. Mimo 80 lat wygląda jak wysportowana 40 latka. Poznajcie Ernestine Shepherd.

juz-w-ten-weekend-sport-camp-2021-zajrzyj-na-wielka-strefe-zdrowapolska

Już w ten weekend Sport Camp 2021 - zajrzyj na wielką strefę #ZdrowaPolska!

Akcja #ZdrowaPolska jest całoroczną ogólnopolską inicjatywą prozdrowotną, której pomysłodawcą jest Ambasador Zdrowia Patryk Jankowski. Za pomocą mediów, Internetu oraz osobistego kontaktu chcemy realnie zmienić podejście Polaków do tematu zdrowia i zachęcić do dbania o nie, zanim pojawią się choroby i niedomagania.

czy-to-koniec-tradycyjnych-zajec-fitness

Czy to koniec tradycyjnych zajęć fitness?

Jak zmieniły się preferencje Polaków dotyczące aktywności fizycznej? Czy jesteśmy zmotywowani do regularnego wysiłku? Czy potrafimy jeszcze ćwiczyć na zajęciach grupowych czy już tylko samodzielnie, przed komputerem? Jak w obecnych czasach powinny wyglądać eventy sportowe promujące zdrowie? Oto pytania, na które w ostatni weekend sierpnia spróbuje odpowiedzieć Grupa MTP, organizator SPORT CAMPU 2021 - pierwszej po bardzo długiej przerwie imprezie w duchu sportowym.

ostatnie-bilety-na-fiwe-fitness-trade-show-kup-juz-dzis-i-nie-przegap-tego-wydarzenia

Ostatnie bilety na FIWE Fitness Trade Show! Kup już dziś i nie przegap tego wydarzenia!

Już 11-12 września Warszawa będzie miejscem gdzie odbędą się największe wydarzenia branży fitness. W tym roku na uczestników FIWE Fitness trade Show czeka event w wydaniu sportowo-muzycznym. Jednocześnie nie zabranie sporej dawki merytorycznej wiedzy z zakresu branży fitness i treningu. Nie czekaj aż ostatnie bilety się wyprzedadzą. Kup je już dziś!

co-wydarzy-sie-we-wrzesniu-na-fiwe-fitness-trade-show-sprawdz

Co wydarzy się we wrześniu na FIWE Fitness Trade Show? Sprawdź!

11-12 września - Warszawa to czas na FIWE Fitness Trade Show. Tym razem na uczestników czeka event w wydaniu sportowo-muzycznym. Nie zabraknie jednak również sporej dawki merytorycznej wiedzy z zakresu branży fitness i treningu. Kup bilet już dziś!

ogolnokrajowa-akcja-zdrowapolska-dowiedz-sie-wiecej

Ogólnokrajowa akcja #Zdrowapolska - dowiedz się więcej!

Od wieków zdrowie postrzegane było jako największa wartość. Obecnie stało się jeszcze cenniejsze niż raptem rok temu. Pandemia spowodowała, że jest ono naszym priorytetem. Wielu doceniło fakt, że może się nim cieszyć, a inni żałują, że nie zatroszczyli się o nie wcześniej. Zdaliśmy sobie sprawę z tego, że należy o nie dbać i robić wszystko, aby jak najdłużej je utrzymać.

nowe-dyscypliny-fitness

Nowe dyscypliny Fitness

Jak we wszystkich dziedzinach życia tak w fitnessie, aby nie zostać w tyle trzeba się rozwijać. Dlatego ciągle powstają nowe typy zajęć, metody treningowe i korzystające z nowego sprzętu treningowego. W tym artykule przyjrzymy się najpopularniejszym nowym treningom.

ciekawe-gadzety-fitness-dostepne-od-2016-roku

Ciekawe gadżety fitness dostępne od 2016 roku

Nowy rok przynosi kilka nowości na rynku akcesorii fitness. Zobaczcie listę 7 gadżetów dla aktywnych. Nowoczesny sprzęt dostarczy szczegółowych danych o treningu, zagra muzykę pod wodą lub oszczędzi miejsce w torbie na siłownię!

jak-wybrac-silownie-lub-klub-fitness-krok-po-kroku

Jak wybrać siłownię lub klub fitness, krok po kroku

Klamka zapadła! Postanawiamy chodzić na siłownię, aby zrzucić kilka kilogramów, wysmuklić sylwetkę bądź zbudować mięśnie. Mamy przed sobą cel, widzimy siebie po półrocznych regularnych treningach i już chcemy zmotywowani podjąć się wyzwania. Ale jak wybrać siłownię na nasz plac boju o lepsze ciało? Podpowiadamy krok po kroku.

abecadlo-fitnessu

Abecadło fitnessu

W tym materiale rozszyfrujemy skróty ABS, ABT, ATC, TRX, TBC oraz Tae Bo. Wszystkie te skróty odnoszą się do zajęć typu fitness czyli treningów kształtujących sylwetkę i poprawiających kondycję organizmu.

najsprawniejsza-babcia-na-swiecie-80-letnia-kulturystka-trenujaca-fitness-ernestine-shepherd

Najsprawniejsza babcia na świecie – 80 letnia kulturystka trenująca fitness Ernestine Shepherd

Najstarsza bodybuilderka, kulturystka i zawodniczka fitness. Kondycja i siła tej babki może zaskoczyć. Mimo 80 lat wygląda jak wysportowana 40 latka. Poznajcie Ernestine Shepherd.