Fit Life Expo – prawdziwe święto dla fanów fitness!

Fit Life Expo – prawdziwe święto dla fanów fitness!

Zobacz jakie atrakcje przygotowaliśmy dla Ciebie w najnowszej edycji targów Fit Life EXPO w Katowicach!

W ostatnich latach obserwujemy ogromny wzrost zainteresowania zdrowym stylem życia. Siłownie oraz kluby fitness biją rekordy frekwencji, a trenerzy personalni mogą pochwalić się statusem celebrytów. Coraz więcej osób zaczyna świadomie dbać o swoją formę. Regularne ćwiczenia łączą się ze zbilansowaną dietą, co sprawia, że konsekwentna praca przy budowaniu idealnej sylwetki staje się pasją – w pełnym tego słowa znaczeniu. Naturalnym następstwem rosnącego zainteresowania są coraz ciekawsze atrakcje tworzone specjalnie dla fanów sportowego trybu życia. Zdecydowanie największym magnesem na południu kraju, przyciągającym entuzjastów z branż fitness, wellness oraz kulturystyki, będą targi sportowe Fit Life Expo.


 
Fit Life Expo to wydarzenie, które odbędzie się w Katowickim Międzynarodowym Centrum Kongresowym w dniach 30 IX – 1 X. Jest to impreza przełomowa pod wieloma względami . Wydarzenie, jakiego na południu kraju jeszcze nie było. Po raz pierwszy w Polsce odbędą się zawody kulturystyczne z cyklu IFBB Diamond Cup. Prestiżowa rywalizacja przyciągnie idealnie wyrzeźbionych sportowców, rywalizujących o pulę nagród w wysokości aż 10 000 euro [!]. Ambasadorami Fit Life Expo będą gwiazdy światowej sławy – Simeon Panda oraz Chul Soon. Ich fani będą mieli okazję poznać swoich sportowych idoli, wziąć udział w spotkaniach, a także zobaczyć ich specjalne pokazy. Nie zabraknie atrakcji dla entuzjastów konwencji fitness. Organizatorzy razem z Fitnessią zapewniają moc wrażeń. O doskonały trening uczestników zadba między innymi Zena Saheli , pojawiająca się w Polsce po raz pierwszy. Nazwiska kolejnych ambasadorów, a także międzynarodowych gwiazd fitness zdradzane będą na bieżąco.
 
Podczas targów nie zabraknie szerokiej gamy wystawców, prezentujących produkty z branż fitness, wellnes oraz szeroko pojętej branży sportowej. Od odzieży i sprzętu sportowego, przez usługi treningowo-zdrowotne, aż po odżywki i suplementy. Wśród dodatkowych atrakcji warto wyróżnić zawody crossfit „Cross Miners Challenge”, zmagania w trójboju siłowym, rywalizację strongmanów oraz mistrzostwa w powerlifting endurance. Nie zabraknie także konferencji branżowych oraz spotkań z treningowymi autorytetami.
Fit Life Expo ma ambicję stać się wiodącą, cykliczną imprezą – skupiającą całe środowisko, które powiększa się w błyskawicznym tempie. Udział światowych gwiazd, a także międzynarodowa rywalizacja sportowa gwarantują popularność i szerokie zainteresowanie. Wiele wskazuje na to, że targi Fit Life Expo na stałe wpiszą się w krajobraz największych wydarzeń organizowanych na terenie województwa śląskiego. Realizacja marzenia o idealnej sylwetce jest bardzo blisko. A udział w imprezie przesiąkniętej sportową atmosferą jest dobrym pierwszym krokiem do osiągnięcia wymarzonej formy.

Bliety dostępne na → http://fitlife-expo.pl/
admin 0 8 sierpnia 2017  < 1000

Dodaj komentarz

Artykuły z kategorii: Wydarzenia

v-radomszczanski-bieg-uliczny-juz-w-te-niedziele

V Radomszczański Bieg Uliczny już w tę niedzielę!

W niedzielę 25 czerwca 2017 roku, w Radomsku, odbędzie się piąta edycja biegu ulicznego. Organizatorami imprezy są Miasto Radomsko, MOSiR w Radomsku oraz Amatorska Drużyna Sportowa – Biegacze w Radomsku. Zawodnicy zmierzą się na dystansie 10 kilometrów – a to wszystko dla uczczenia pamięci Mariana Szymańskiego.

lepszytrener-pl-zaprasza-na-targi-fiwe

Lepszytrener.pl zaprasza na Targi FIWE

Lepszytrener.pl ma przyjemność zaprosić na największe targi branży fitness i wellness w Polsce. Sprzęt fitness, akcesoria sportowe i usługi fitness.

targi-fit-expo-poznan-20-22-maj-2016

Targi Fit-Expo Poznań 20-22 maj 2016

LepszyTrener.pl wspólnie z Międzynarodowe Targi Poznańskie zaprasza na wydarzenie Fit-Expo 2016. Dlaczego warto się wybrać? Zobaczcie program targów, gwiazdy sportu i fitnessu, nowości oraz najnowsze trendy na siłowniach i klubach sportowych.

v-radomszczanski-bieg-uliczny-juz-w-te-niedziele

V Radomszczański Bieg Uliczny już w tę niedzielę!

lepszytrener-pl-zaprasza-na-targi-fiwe

Lepszytrener.pl zaprasza na Targi FIWE

targi-fit-expo-poznan-20-22-maj-2016

Targi Fit-Expo Poznań 20-22 maj 2016