Dobry trener personalny Wrocław – znajdź specjalistę dla siebie!

Dobry trener personalny Wrocław – znajdź specjalistę dla siebie!

Wybór trenera personalnego to poważna decyzja. Dobry trener personalny kosztuje, ale płacimy za jakość treningów. Ile kosztuje trener personalny we Wrocławiu? W dzisiejszym odcinku zobaczymy kim jest dobry trener personalny | Wrocław zapraszamy do lektury! Jesteś trenerem personalnym z Wrocławia? Czytaj dalej, co powinieneś zrobić, by to Ciebie wybrali klienci!

Praca trener personalny Wrocław

Trener personalny stał się zawodem powszechnym jak każdy inny. Obecnie, na treningi personalne chodzą zarówno mieszkańcy Warszawy, Wrocławia, Poznania, jak i mniejszych miejscowości. O pracę dla trenerów personalnych nietrudno. Chętnych na treningi i zajęcia fitness mamy naprawdę wiele. Kurs trenera personalnego (także we Wrocławiu) może zrobić każdy zainteresowany. Podczas wyboru własnego trenera ważne jest jednak uważne prześledzenie doświadczenia i kwalifikacji kandydatów. Praca jako trener personalny kusi miłośników aktywności fizycznej. Bez znaczenia, czy jest to Wrocław, czy Warszawa. Zawód trenera personalnego wydaje się lekki. Tym bardziej, że aby pracować jako trener – wystarczy nawet kurs internetowy. Jeśli szukacie trenera – koniecznie sprawdźcie jego kwalifikacje. Dobrym wyznacznikiem są ukończone szkoły, szkolenia, kursy dla trenerów personalnych. Im więcej, tym lepiej. To, ile kosztuje trener personalny we Wrocławiu, wcale nie musi oznaczać jakości treningów. Zanim umówimy się na konsultacje – zweryfikujmy, czy cena treningu personalnego jest adekwatna do jakości. Oczywiście, praca trenera personalnego w dużych miastach (takich jak Wrocław) tę cenę potrafi sztucznie zawyżać. Ale na to nic nie poradzimy, tak po prostu rozwinął się rynek treningów personalnych.

 

Jeśli szukasz specjalisty koniecznie sprawdź naszych trenerów personalnych Wrocław

trener personalny wrocław

 

Ile kosztuje trener personalny Wrocław?

To, ile kosztuje trener personalny, w dużej mierze zależy od wielkości miasta, w którym pracuje trener. Nie trzeba nikomu mówić, że najwyższe ceny znajdziemy w Warszawie. A jak na mapie cenowej pracy trenera personalnego przedstawia się Wrocław? Otóż, nie jest najgorzej. Średnia cena treningu personalnego we Wrocławiu wynosi około 88 zł (dla Warszawy jest to powyżej 100 zł). Porównując te liczby z miastami poniżej 20 tysięcy mieszkańców mamy sporą rozbieżność. Otóż tam trening personalny średnio kosztuje niewiele ponad 55 zł. Dlaczego tak jest? Rynek treningów personalnych rządzi się swoimi prawami. Im większe miasto (np. Wrocław, Warszawa, Poznań), tym większy popyt. Im większy popyt, tym większa konkurencja. Im większa konkurencja, tym – wiadomo – wyższe ceny.

Czytaj więcej:
 Ile kosztuje prywatny trener?

Dobrą wiadomością jest, że jeśli mamy większą konkurencję, to zwiększa się także szansa na lepszą jakość usług. Trenerzy personalni rywalizują między sobą o klientów. Chcą więc się wyróżniać, być lepsi, a więc robią coraz więcej kursów i szkoleń. Tym bardziej, że w dużych miastach (takich jak Wrocław) jest to znacznie łatwiejsze. We Wrocławiu na przykład znajdziemy mnóstwo firm i szkół zajmujących się rozwijaniem umiejętności trenerów. I tak właśnie to kółko cenowe się nakręca – również jeśli chodzi o pracę trenera personalnego we Wrocławiu.


Zobaczcie sami, jaka jest konkurencja pośród trenerów personalnych Wrocław chociażby w naszej bazie.

 

Dobry trener personalny Wrocław
trener personalny we wrocławiu

Dobry trener personalny, to właściwie jaki? Każdy ma inne upodobania, jeśli chodzi np. o charakter, osobowość, wygląd… Ale każdy powinien umieć ocenić doświadczenie i kwalifikacje trenera. Czy to Wrocław, czy Warszawa – konieczna jest umiejętność dobrego reaserchu. Dlaczego? Otóż wiemy, że trener personalny jest z miasta Wrocław i ukończył taką i taką szkołę, ten kurs i jeszcze dwa szkolenia. Do wyboru we Wrocławiu mamy jednak kilku trenerów personalnych po różnych kursach. Jak wybrać tego właściwego? Wystarczy sprawdzić opinie o szkołach, kursach czy szkoleniach, które ukończyli dani trenerzy. I już mamy pierwszą podstawę do wyboru trenera personalnego we Wrocławiu. Ale co potem? Trener personalny Wrocław – cena musi być wyższa – czy jakość jest, czy jej nie ma. Więc to, ile kosztuje trener personalny, nie jest zbyt dobrym wyznacznikiem. Mamy na to radę – dobry trener personalny Wrocław powinien mieć opinie dotychczasowych klientów. To one mówią wiele o tym, co dzieje się podczas ćwiczeń. I jest to czynnik, który powinien nas interesować najbardziej. Zbierzmy więc wszystko to, co powinien mieć dobry trener personalny we Wrocławiu.

Jesteś trenerem? Zobacz, jak zdobywać dobre opinie klientów.

Zobacz, jak powinny wyglądać opinie o dobrym trenerze personalnym Wrocław.

Dobry trener personalny Wrocław to:

- praca w znanym klubie/na siłowni bądź własna działalność

- kurs trenera personalnego w cenionej szkole (nie tylko we Wrocławiu), a więc odpowiednie kwalifikacje

- cena adekwatna do jakości treningów

- dobre opinie dotychczasowych klientów

- prawdziwe zamiłowanie do sportu (odsiejemy tych trenerów personalnych z Wrocławia, którzy wybrali tę pracę „ot tak”)

- nienaganny wygląd → jeśli ktoś jest trenerem personalnym, to powinno być to po nim widać, jak po nikim innym

- życie poza pracą, bo dodatkowe godziny na siłowni mogą świadczyć o nieprzykładaniu się do treningów…

- właściwa motywacja, ale o tym możemy dowiedzieć się dopiero podczas treningów 


Powodzenia w szukaniu trenera personalnego Wrocław!

 

 

admin 5 11 października 2018  1090

Dodaj komentarz

 • Anka
  10 lutego 2019
  Jeśli trener personalny, to tylko Paweł [moderowane]. Zmotywuje, doradzi, pomoże. Do treningów podchodzi w pełni profesjonalnie, konsultując ćwiczenia z fizjoterapeutą. Chodzę do niego od trzech miesięcy i jestem zachwycona. Do tego stopnia, że zabrałam na treningi również męża, który z uwagi na problemy z kręgosłupem wszystkiego robić nie może. Proponuję zajrzeć tutaj: [moderowane] i poczytać opinie równie zachwyconych osób :-)
 • Anka
  10 lutego 2019
  Jeśli trener personalny, to tylko Paweł [moderowane]. Zmotywuje, doradzi, pomoże. Do treningów podchodzi w pełni profesjonalnie, konsultując ćwiczenia z fizjoterapeutą. Chodzę do niego od trzech miesięcy i jestem zachwycona. Do tego stopnia, że zabrałam na treningi również męża, który z uwagi na problemy z kręgosłupem wszystkiego robić nie może. Proponuję zajrzeć tutaj: [moderowane] i poczytać opinie równie zachwyconych osób :-)
 • Rafał
  5 grudnia 2018
  W sumie już dawno opublikowany materiał, ale rady wciąż bez zmian. Teraz zawsze w pierwszej kolejności patrzę na opinie, a dopiero potem na cenę
 • Antoś
  11 października 2018
  A możecie kogoś polecić jako trenera we Wrocławiu?
 • Imieski
  11 października 2018
  Po prawej stronie masz wyżej polecanych trenerów, więc pewnie są najlepsi :)

Artykuły z kategorii: Trening personalny

trener-personalny-gdansk-cena-opinie-praca-kurs

Trener personalny Gdańsk | cena, opinie, praca, kurs

Co to znaczy dobry trener personalny w Gdańsku? Jak szukać trenera osobistego w Trójmieście? Podpowiadamy, jak wybierać specjalistę, i na co zwracać uwagę. Z tą wiedzą znajdziesz dobrego trenera personalnego w Gdańsku.

dobry-trener-personalny-bialystok-gdzie-go-znalezc

Dobry trener personalny Białystok – gdzie go znaleźć?

Poszukiwanie trenera personalnego w Białymstoku może stwarzać nieco problemów. Jak zabrać się za szukanie trenera osobistego w Białymstoku? Podpowiadamy, kim jest dobry trener personalny. Oto nasze opinie i wskazówki dla mieszkańców Białegostoku!

ile-kosztuje-trener-personalny-lublin-opinie-cena-praca-kurs

Ile kosztuje trener personalny Lublin? | opinie, cena, praca, kurs

Jak znaleźć trenera personalnego w Lublinie? Kim jest dobry trener personalny? Jaka jest cena treningu personalnego w Lublinie? O tym w poniższym artykule!

oferty-pracy-trener-personalny-katowice-znajdz-swoich-klientow

Oferty pracy trener personalny Katowice | Znajdź swoich klientów!

Szukasz klientów jako trener personalny w Katowicach? Już nie musisz! Dołącz do największej bazy trenerów i instruktorów sportowych w Polsce. Dlaczego warto? Zobacz, co mamy do zaoferowania trenerom personalnym nie tylko z Katowic!

dobry-trener-personalny-poznan-trenerka-personalna-jak-wybrac

Dobry trener personalny Poznań | Trenerka personalna – jak wybrać?

Szukanie trenera personalnego lub trenerki personalnej może przysporzyć nieco kłopotów. Skąd jednak będziemy wiedzieć, że ten trener to dobry trener personalny? Jakie powinien mieć kursy. Ile kosztuje trener personalny Poznań? O kwestiach wyboru trenera w Poznaniu przeczytacie niżej!

dobry-trener-personalny-bydgoszcz-jak-go-znalezc-i-ile-kosztuje

Dobry trener personalny Bydgoszcz – jak go znaleźć i ile kosztuje?

O dobrego trenera personalnego w Bydgoszczy nietrudno. Trzeba jedynie wiedzieć, jak go znaleźć. Ile kosztuje usługa trenera osobistego w Bydgoszczy? Jak weryfikować opinie o trenerze? To – i wiele więcej – na przykładzie bydgoskiego rynku trenerów w naszym artykule!

dietetyk-i-trener-personalny-lodz-jak-ich-wybrac

Dietetyk i trener personalny Łódź | Jak ich wybrać?

Szukasz trenera personalnego albo dietetyka w Łodzi? Kim jest dobry trener personalny Łódź? Podpowiadamy, na jakie aspekty pracy trenera personalnego i dietetyka należy zwracać uwagę. Zobacz, ile kosztuje trener personalny Łódź.

ile-kosztuje-trener-personalny-krakow-jak-go-wybrac

Ile kosztuje trener personalny Kraków – jak go wybrać?

Dobry trener personalny Kraków? To cel wielu osób. Trzeba go jednak jakoś znaleźć. Kim jest dobry trener personalny w Krakowie? Jak znaleźć trenerkę personalną w stolicy Małopolski? Ile kosztuje usługa trenera personalnego w Krakowie? To, i wiele więcej poniżej!

trener-personalny-warszawa-jak-wybrac-najlepszego

Trener personalny Warszawa – jak wybrać najlepszego?

Rynek trenerów personalnych w Warszawie to duża konkurencja i duża rozbieżność ofert. Jak się nie pogubić w tym wszystkim i wybrać najlepszą ofertę trenera personalnego w Warszawie? Ile kosztuje trener personalny w stolicy?

jakie-cechy-powinien-miec-dobry-trener-sportowy

Jakie cechy powinien mieć dobry trener sportowy?

Prowadzenie treningów nie kończy się jedynie na samych ćwiczeniach. Dobry trener sportowy czy dobry trener personalny powinni posiadać wiele dodatkowych cech. Znajdziemy w nich m.in. odpowiednie wykształcenie czy szeroką wiedzę z zakresu sportu. Istotnym elementem są także cechy charakteru i umiejętności pozasportowe. Zobacz, czym charakteryzuje się dobry trener personalny/sportowy.

trener-personalny-gdansk-cena-opinie-praca-kurs

Trener personalny Gdańsk | cena, opinie, praca, kurs

Co to znaczy dobry trener personalny w Gdańsku? Jak szukać trenera osobistego w Trójmieście? Podpowiadamy, jak wybierać specjalistę, i na co zwracać uwagę. Z tą wiedzą znajdziesz dobrego trenera personalnego w Gdańsku.

dobry-trener-personalny-bialystok-gdzie-go-znalezc

Dobry trener personalny Białystok – gdzie go znaleźć?

Poszukiwanie trenera personalnego w Białymstoku może stwarzać nieco problemów. Jak zabrać się za szukanie trenera osobistego w Białymstoku? Podpowiadamy, kim jest dobry trener personalny. Oto nasze opinie i wskazówki dla mieszkańców Białegostoku!

ile-kosztuje-trener-personalny-lublin-opinie-cena-praca-kurs

Ile kosztuje trener personalny Lublin? | opinie, cena, praca, kurs

Jak znaleźć trenera personalnego w Lublinie? Kim jest dobry trener personalny? Jaka jest cena treningu personalnego w Lublinie? O tym w poniższym artykule!

oferty-pracy-trener-personalny-katowice-znajdz-swoich-klientow

Oferty pracy trener personalny Katowice | Znajdź swoich klientów!

Szukasz klientów jako trener personalny w Katowicach? Już nie musisz! Dołącz do największej bazy trenerów i instruktorów sportowych w Polsce. Dlaczego warto? Zobacz, co mamy do zaoferowania trenerom personalnym nie tylko z Katowic!

dobry-trener-personalny-poznan-trenerka-personalna-jak-wybrac

Dobry trener personalny Poznań | Trenerka personalna – jak wybrać?

Szukanie trenera personalnego lub trenerki personalnej może przysporzyć nieco kłopotów. Skąd jednak będziemy wiedzieć, że ten trener to dobry trener personalny? Jakie powinien mieć kursy. Ile kosztuje trener personalny Poznań? O kwestiach wyboru trenera w Poznaniu przeczytacie niżej!

dobry-trener-personalny-bydgoszcz-jak-go-znalezc-i-ile-kosztuje

Dobry trener personalny Bydgoszcz – jak go znaleźć i ile kosztuje?

O dobrego trenera personalnego w Bydgoszczy nietrudno. Trzeba jedynie wiedzieć, jak go znaleźć. Ile kosztuje usługa trenera osobistego w Bydgoszczy? Jak weryfikować opinie o trenerze? To – i wiele więcej – na przykładzie bydgoskiego rynku trenerów w naszym artykule!

dietetyk-i-trener-personalny-lodz-jak-ich-wybrac

Dietetyk i trener personalny Łódź | Jak ich wybrać?

Szukasz trenera personalnego albo dietetyka w Łodzi? Kim jest dobry trener personalny Łódź? Podpowiadamy, na jakie aspekty pracy trenera personalnego i dietetyka należy zwracać uwagę. Zobacz, ile kosztuje trener personalny Łódź.

ile-kosztuje-trener-personalny-krakow-jak-go-wybrac

Ile kosztuje trener personalny Kraków – jak go wybrać?

Dobry trener personalny Kraków? To cel wielu osób. Trzeba go jednak jakoś znaleźć. Kim jest dobry trener personalny w Krakowie? Jak znaleźć trenerkę personalną w stolicy Małopolski? Ile kosztuje usługa trenera personalnego w Krakowie? To, i wiele więcej poniżej!

trener-personalny-warszawa-jak-wybrac-najlepszego

Trener personalny Warszawa – jak wybrać najlepszego?

Rynek trenerów personalnych w Warszawie to duża konkurencja i duża rozbieżność ofert. Jak się nie pogubić w tym wszystkim i wybrać najlepszą ofertę trenera personalnego w Warszawie? Ile kosztuje trener personalny w stolicy?

jakie-cechy-powinien-miec-dobry-trener-sportowy

Jakie cechy powinien mieć dobry trener sportowy?

Prowadzenie treningów nie kończy się jedynie na samych ćwiczeniach. Dobry trener sportowy czy dobry trener personalny powinni posiadać wiele dodatkowych cech. Znajdziemy w nich m.in. odpowiednie wykształcenie czy szeroką wiedzę z zakresu sportu. Istotnym elementem są także cechy charakteru i umiejętności pozasportowe. Zobacz, czym charakteryzuje się dobry trener personalny/sportowy.

{