Dobry trener personalny Wrocław – znajdź specjalistę dla siebie!

Dobry trener personalny Wrocław – znajdź specjalistę dla siebie!

Wybór trenera personalnego to poważna decyzja. Dobry trener personalny kosztuje, ale płacimy za jakość treningów. Ile kosztuje trener personalny we Wrocławiu? W dzisiejszym odcinku zobaczymy kim jest dobry trener personalny | Wrocław zapraszamy do lektury! Jesteś trenerem personalnym z Wrocławia? Czytaj dalej, co powinieneś zrobić, by to Ciebie wybrali klienci!

Praca trener personalny Wrocław

Trener personalny stał się zawodem powszechnym jak każdy inny. Obecnie, na treningi personalne chodzą zarówno mieszkańcy Warszawy, Wrocławia, Poznania, jak i mniejszych miejscowości. O pracę dla trenerów personalnych nietrudno. Chętnych na treningi i zajęcia fitness mamy naprawdę wiele. Kurs trenera personalnego (także we Wrocławiu) może zrobić każdy zainteresowany. Podczas wyboru własnego trenera ważne jest jednak uważne prześledzenie doświadczenia i kwalifikacji kandydatów. Praca jako trener personalny kusi miłośników aktywności fizycznej. Bez znaczenia, czy jest to Wrocław, czy Warszawa. Zawód trenera personalnego wydaje się lekki. Tym bardziej, że aby pracować jako trener – wystarczy nawet kurs internetowy. Jeśli szukacie trenera – koniecznie sprawdźcie jego kwalifikacje. Dobrym wyznacznikiem są ukończone szkoły, szkolenia, kursy dla trenerów personalnych. Im więcej, tym lepiej. To, ile kosztuje trener personalny we Wrocławiu, wcale nie musi oznaczać jakości treningów. Zanim umówimy się na konsultacje – zweryfikujmy, czy cena treningu personalnego jest adekwatna do jakości. Oczywiście, praca trenera personalnego w dużych miastach (takich jak Wrocław) tę cenę potrafi sztucznie zawyżać. Ale na to nic nie poradzimy, tak po prostu rozwinął się rynek treningów personalnych.

 

Jeśli szukasz specjalisty koniecznie sprawdź naszych trenerów personalnych Wrocław

trener personalny wrocław

 

Ile kosztuje trener personalny Wrocław?

To, ile kosztuje trener personalny, w dużej mierze zależy od wielkości miasta, w którym pracuje trener. Nie trzeba nikomu mówić, że najwyższe ceny znajdziemy w Warszawie. A jak na mapie cenowej pracy trenera personalnego przedstawia się Wrocław? Otóż, nie jest najgorzej. Średnia cena treningu personalnego we Wrocławiu wynosi około 88 zł (dla Warszawy jest to powyżej 100 zł). Porównując te liczby z miastami poniżej 20 tysięcy mieszkańców mamy sporą rozbieżność. Otóż tam trening personalny średnio kosztuje niewiele ponad 55 zł. Dlaczego tak jest? Rynek treningów personalnych rządzi się swoimi prawami. Im większe miasto (np. Wrocław, Warszawa, Poznań), tym większy popyt. Im większy popyt, tym większa konkurencja. Im większa konkurencja, tym – wiadomo – wyższe ceny.

Czytaj więcej:
 Ile kosztuje prywatny trener?

Dobrą wiadomością jest, że jeśli mamy większą konkurencję, to zwiększa się także szansa na lepszą jakość usług. Trenerzy personalni rywalizują między sobą o klientów. Chcą więc się wyróżniać, być lepsi, a więc robią coraz więcej kursów i szkoleń. Tym bardziej, że w dużych miastach (takich jak Wrocław) jest to znacznie łatwiejsze. We Wrocławiu na przykład znajdziemy mnóstwo firm i szkół zajmujących się rozwijaniem umiejętności trenerów. I tak właśnie to kółko cenowe się nakręca – również jeśli chodzi o pracę trenera personalnego we Wrocławiu.


Zobaczcie sami, jaka jest konkurencja pośród trenerów personalnych Wrocław chociażby w naszej bazie.

 

Dobry trener personalny Wrocław
trener personalny we wrocławiu

Dobry trener personalny, to właściwie jaki? Każdy ma inne upodobania, jeśli chodzi np. o charakter, osobowość, wygląd… Ale każdy powinien umieć ocenić doświadczenie i kwalifikacje trenera. Czy to Wrocław, czy Warszawa – konieczna jest umiejętność dobrego reaserchu. Dlaczego? Otóż wiemy, że trener personalny jest z miasta Wrocław i ukończył taką i taką szkołę, ten kurs i jeszcze dwa szkolenia. Do wyboru we Wrocławiu mamy jednak kilku trenerów personalnych po różnych kursach. Jak wybrać tego właściwego? Wystarczy sprawdzić opinie o szkołach, kursach czy szkoleniach, które ukończyli dani trenerzy. I już mamy pierwszą podstawę do wyboru trenera personalnego we Wrocławiu. Ale co potem? Trener personalny Wrocław – cena musi być wyższa – czy jakość jest, czy jej nie ma. Więc to, ile kosztuje trener personalny, nie jest zbyt dobrym wyznacznikiem. Mamy na to radę – dobry trener personalny Wrocław powinien mieć opinie dotychczasowych klientów. To one mówią wiele o tym, co dzieje się podczas ćwiczeń. I jest to czynnik, który powinien nas interesować najbardziej. Zbierzmy więc wszystko to, co powinien mieć dobry trener personalny we Wrocławiu.

Jesteś trenerem? Zobacz, jak zdobywać dobre opinie klientów.

Zobacz, jak powinny wyglądać opinie o dobrym trenerze personalnym Wrocław.

Dobry trener personalny Wrocław to:

- praca w znanym klubie/na siłowni bądź własna działalność

- kurs trenera personalnego w cenionej szkole (nie tylko we Wrocławiu), a więc odpowiednie kwalifikacje

- cena adekwatna do jakości treningów

- dobre opinie dotychczasowych klientów

- prawdziwe zamiłowanie do sportu (odsiejemy tych trenerów personalnych z Wrocławia, którzy wybrali tę pracę „ot tak”)

- nienaganny wygląd → jeśli ktoś jest trenerem personalnym, to powinno być to po nim widać, jak po nikim innym

- życie poza pracą, bo dodatkowe godziny na siłowni mogą świadczyć o nieprzykładaniu się do treningów…

- właściwa motywacja, ale o tym możemy dowiedzieć się dopiero podczas treningów 


Powodzenia w szukaniu trenera personalnego Wrocław!

 

 

Chcesz przeczytać cały artykuł?

admin 5 11 października 2018  3139

Dodaj komentarz

 • Anka
  10 lutego 2019
  Jeśli trener personalny, to tylko Paweł [moderowane]. Zmotywuje, doradzi, pomoże. Do treningów podchodzi w pełni profesjonalnie, konsultując ćwiczenia z fizjoterapeutą. Chodzę do niego od trzech miesięcy i jestem zachwycona. Do tego stopnia, że zabrałam na treningi również męża, który z uwagi na problemy z kręgosłupem wszystkiego robić nie może. Proponuję zajrzeć tutaj: [moderowane] i poczytać opinie równie zachwyconych osób :-)
 • Anka
  10 lutego 2019
  Jeśli trener personalny, to tylko Paweł [moderowane]. Zmotywuje, doradzi, pomoże. Do treningów podchodzi w pełni profesjonalnie, konsultując ćwiczenia z fizjoterapeutą. Chodzę do niego od trzech miesięcy i jestem zachwycona. Do tego stopnia, że zabrałam na treningi również męża, który z uwagi na problemy z kręgosłupem wszystkiego robić nie może. Proponuję zajrzeć tutaj: [moderowane] i poczytać opinie równie zachwyconych osób :-)
 • Rafał
  5 grudnia 2018
  W sumie już dawno opublikowany materiał, ale rady wciąż bez zmian. Teraz zawsze w pierwszej kolejności patrzę na opinie, a dopiero potem na cenę
 • Antoś
  11 października 2018
  A możecie kogoś polecić jako trenera we Wrocławiu?
 • Imieski
  11 października 2018
  Po prawej stronie masz wyżej polecanych trenerów, więc pewnie są najlepsi :)

Artykuły z kategorii: Trening Personalny

trening-obwodowy-na-miesnie-brzucha

Trening obwodowy na mięśnie brzucha

Z uwagi na to, że mięśnie brzucha są stosunkowo małą partią mięśniową wymagają intensywnych ćwiczeń wykonywanych w izolacji. Efekty w postaci zwiększenia masy i wytrzymałości mięśni brzucha można uzyskać dzięki treningowi obwodowemu. Zobacz gotowy plan ćwiczeń!

praca-jako-trener-personalny

Praca jako trener personalny

W zdrowym ciele zdrowy duch – głosi dobrze wszystkim znane powiedzenie. I racja - im więcej aktywności fizycznej, tym lepsza kondycja i jednocześnie lepsze samopoczucie. Nie każdy trening można jednak robić samodzielnie (a przynajmniej nie na początku). W tajniki sportu, a szczególnie ćwiczeń na siłowni czy bieganie powinien wprowadzić nas kompetentny trener personalny.

trener-personalny-online-czy-taka-wspolpraca-ma-w-ogole-sens

Trener personalny online - czy taka współpraca ma w ogóle sens?

W dobie szeroko pojętej telekomunikacji, webinarów i wideokonferencji instytucja trenera personalnego przechodzi swego rodzaju restrukturyzację. Stacjonarny kontakt z klientem nie jest już wystarczający, a obecna sytuacja w kraju i na świecie związana z koronawirusem dodatkowo utrudnia współpracę face to face. Jak pracuje trener personalny online, gdzie go szukać i jak wybrać tego najlepszego?

poradnik-jak-szukac-trenera-personalnego-w-internecie

Poradnik: Jak szukać trenera personalnego w internecie?

W dzisiejszych czasach coraz więcej ofert przeglądamy w sieci. Tak dzieje się też z usługami trenerów personalnych. Na co zwrócić uwagę podczas wyboru trenera osobistego? Jak analizować dostępne oferty w internecie? O tym poniżej.

dobry-trener-personalny-bialystok-gdzie-go-znalezc

Dobry trener personalny Białystok – gdzie go znaleźć?

Poszukiwanie trenera personalnego w Białymstoku może stwarzać nieco problemów. Jak zabrać się za szukanie trenera osobistego w Białymstoku? Podpowiadamy, kim jest dobry trener personalny. Oto nasze opinie i wskazówki dla mieszkańców Białegostoku!

trener-personalny-gliwice-postaw-na-indywidualne-podejscie-i-dzialaj

Trener personalny Gliwice - postaw na indywidualne podejście i działaj!

Jeśli twój trening nie przynosi oczekiwanych efektów, to bardziej niż prawdopodobne, że coś robisz nie tak. Za mało jesz? Za dużo ćwiczysz? A może dobierasz niewłaściwy zestaw ćwiczeń? W takiej sytuacji warto zasięgnąć porady specjalisty - trener personalny z Gliwic i okolic to twoja szansa!

trening-wysokich-lotow-znajdz-swojego-trenera-personalnego-w-bydgoszczy

Trening wysokich lotów - znajdź swojego trenera personalnego w Bydgoszczy

Dobrze skonstruowany zestaw ćwiczeń to podstawa sukcesu w całym procesie treningowym. Z czasem może się jednak okazać, że nawet najbardziej różnorodne ćwiczenia i rotowanie posiłkami na nic się nie zda, a ty odbijesz się od ściany. Z pomocą może ci przyjść trener personalny. Z kim współpracować w Bydgoszczy i okolicach?

trener-personalny-szczecin-twoja-przepustka-do-dobrej-formy

Trener personalny Szczecin - twoja przepustka do dobrej formy

Kiedy niemiecki gigant zaczął podbijać polski rynek fitness, nikt nie sądził, że sieć siłowni nr 1 w Europie dotrze do Szczecina. Tymczasem coraz lepiej funkcjonuje, a świadomość klientów znad Dąbia w zakresie zdrowego stylu życia cały czas rośnie. W tym momencie do gry wkracza trener personalny - co może zaoferować aktywnym ze Szczecina?

oferty-pracy-trener-personalny-katowice-znajdz-swoich-klientow

Oferty pracy trener personalny Katowice - Znajdź swoich klientów!

Szukasz klientów jako trener personalny w Katowicach? Już nie musisz! Dołącz do największej bazy trenerów i instruktorów sportowych w Polsce. Dlaczego warto? Zobacz, co mamy do zaoferowania trenerom personalnym nie tylko z Katowic! Przewiń artykuł, by przejść do aktualizacji dla szukających trenera.

twoj-trener-personalny-w-sosnowcu-zlote-punkty-na-mapie-slaska

Twój trener personalny w Sosnowcu - złote punkty na mapie Śląska

Z każdym dniem coraz większy nacisk kładzie się na kulturę fizyczną, dbając o tężyznę własnego ciała. Niezależnie od aktualnego celu treningowego, na pewno posiadamy opracowany i przemyślany plan żywieniowy oraz zestaw ćwiczeń. Wszystko za sprawą prężnie działających trenerów personalnych. Jak wygląda sytuacja rynkowa w Sosnowcu i okolicach?

trening-obwodowy-na-miesnie-brzucha

Trening obwodowy na mięśnie brzucha

Z uwagi na to, że mięśnie brzucha są stosunkowo małą partią mięśniową wymagają intensywnych ćwiczeń wykonywanych w izolacji. Efekty w postaci zwiększenia masy i wytrzymałości mięśni brzucha można uzyskać dzięki treningowi obwodowemu. Zobacz gotowy plan ćwiczeń!

praca-jako-trener-personalny

Praca jako trener personalny

W zdrowym ciele zdrowy duch – głosi dobrze wszystkim znane powiedzenie. I racja - im więcej aktywności fizycznej, tym lepsza kondycja i jednocześnie lepsze samopoczucie. Nie każdy trening można jednak robić samodzielnie (a przynajmniej nie na początku). W tajniki sportu, a szczególnie ćwiczeń na siłowni czy bieganie powinien wprowadzić nas kompetentny trener personalny.

trener-personalny-online-czy-taka-wspolpraca-ma-w-ogole-sens

Trener personalny online - czy taka współpraca ma w ogóle sens?

W dobie szeroko pojętej telekomunikacji, webinarów i wideokonferencji instytucja trenera personalnego przechodzi swego rodzaju restrukturyzację. Stacjonarny kontakt z klientem nie jest już wystarczający, a obecna sytuacja w kraju i na świecie związana z koronawirusem dodatkowo utrudnia współpracę face to face. Jak pracuje trener personalny online, gdzie go szukać i jak wybrać tego najlepszego?

poradnik-jak-szukac-trenera-personalnego-w-internecie

Poradnik: Jak szukać trenera personalnego w internecie?

W dzisiejszych czasach coraz więcej ofert przeglądamy w sieci. Tak dzieje się też z usługami trenerów personalnych. Na co zwrócić uwagę podczas wyboru trenera osobistego? Jak analizować dostępne oferty w internecie? O tym poniżej.

dobry-trener-personalny-bialystok-gdzie-go-znalezc

Dobry trener personalny Białystok – gdzie go znaleźć?

Poszukiwanie trenera personalnego w Białymstoku może stwarzać nieco problemów. Jak zabrać się za szukanie trenera osobistego w Białymstoku? Podpowiadamy, kim jest dobry trener personalny. Oto nasze opinie i wskazówki dla mieszkańców Białegostoku!

trener-personalny-gliwice-postaw-na-indywidualne-podejscie-i-dzialaj

Trener personalny Gliwice - postaw na indywidualne podejście i działaj!

Jeśli twój trening nie przynosi oczekiwanych efektów, to bardziej niż prawdopodobne, że coś robisz nie tak. Za mało jesz? Za dużo ćwiczysz? A może dobierasz niewłaściwy zestaw ćwiczeń? W takiej sytuacji warto zasięgnąć porady specjalisty - trener personalny z Gliwic i okolic to twoja szansa!

trening-wysokich-lotow-znajdz-swojego-trenera-personalnego-w-bydgoszczy

Trening wysokich lotów - znajdź swojego trenera personalnego w Bydgoszczy

Dobrze skonstruowany zestaw ćwiczeń to podstawa sukcesu w całym procesie treningowym. Z czasem może się jednak okazać, że nawet najbardziej różnorodne ćwiczenia i rotowanie posiłkami na nic się nie zda, a ty odbijesz się od ściany. Z pomocą może ci przyjść trener personalny. Z kim współpracować w Bydgoszczy i okolicach?

trener-personalny-szczecin-twoja-przepustka-do-dobrej-formy

Trener personalny Szczecin - twoja przepustka do dobrej formy

Kiedy niemiecki gigant zaczął podbijać polski rynek fitness, nikt nie sądził, że sieć siłowni nr 1 w Europie dotrze do Szczecina. Tymczasem coraz lepiej funkcjonuje, a świadomość klientów znad Dąbia w zakresie zdrowego stylu życia cały czas rośnie. W tym momencie do gry wkracza trener personalny - co może zaoferować aktywnym ze Szczecina?

oferty-pracy-trener-personalny-katowice-znajdz-swoich-klientow

Oferty pracy trener personalny Katowice - Znajdź swoich klientów!

Szukasz klientów jako trener personalny w Katowicach? Już nie musisz! Dołącz do największej bazy trenerów i instruktorów sportowych w Polsce. Dlaczego warto? Zobacz, co mamy do zaoferowania trenerom personalnym nie tylko z Katowic! Przewiń artykuł, by przejść do aktualizacji dla szukających trenera.

twoj-trener-personalny-w-sosnowcu-zlote-punkty-na-mapie-slaska

Twój trener personalny w Sosnowcu - złote punkty na mapie Śląska

Z każdym dniem coraz większy nacisk kładzie się na kulturę fizyczną, dbając o tężyznę własnego ciała. Niezależnie od aktualnego celu treningowego, na pewno posiadamy opracowany i przemyślany plan żywieniowy oraz zestaw ćwiczeń. Wszystko za sprawą prężnie działających trenerów personalnych. Jak wygląda sytuacja rynkowa w Sosnowcu i okolicach?