Dobry trener personalny Poznań | Trenerka personalna – jak wybrać?

Dobry trener personalny Poznań | Trenerka personalna – jak wybrać?

Szukanie trenera personalnego lub trenerki personalnej może przysporzyć nieco kłopotów. Skąd jednak będziemy wiedzieć, że ten trener to dobry trener personalny? Jakie powinien mieć kursy. Ile kosztuje trener personalny Poznań? O kwestiach wyboru trenera w Poznaniu przeczytacie niżej!

Trener personalny Poznań a trenerka personalna Poznań

To, jaka płeć trenera personalnego nas interesuje, to już nasza decyzja. Każdy trener personalny i każda trenerka powinni tak samo znać anatomię kobiecego i męskiego ciała. Muszą być również przeszkoleni z różnych typów treningu i celów ćwiczeń. Przecież w dużej mierze kobiety i mężczyźni pracują nad innymi aspektami ciała. A że mają różną anatomię – inne metody im służą. Jak więc widać – dobry trener personalny nie ma płci. Możemy jednak wybierać, czy współpracujemy z trenerką personalną czy trenerem personalnym. W końcu każdy z nas lepiej dogaduje się z jedną z płci. Niemniej, pamiętajmy, że zarówno trener personalny, jak i trenerka personalna podchodzą do tych samych kursów. A więc ich wiedza obejmuje te same poziomy. To jedynie od indywidualnych preferencji ćwiczącego zależy to, jakiego trenera wybierze. Płeć jednak ma najmniejsze znaczenie. Przede wszystkim powinno się zwrócić uwagę na to, jakie przygotowanie, doświadczenie, wyniki i ofertę ma dany trener personalny lub trenerka personalna

Czytaj też: Rynek fitness w Poznaniu

Dobry trener osobisty  Poznań
trenerka personalna poznan

Jeśli już zdecydujemy się na trenerkę personalną bądź trenera personalnego w Poznaniu – musimy wiedzieć, kim jest dobry trener personalny. Zwykle nasze poszukiwania zaczynamy od lokalizacji. I nie chodzi tu o konkretne miasto – a najbliższą nam okolicę. Sugerujemy na początku wzięcie pod uwagę całego Poznania. Trenerzy personalni i trenerki personalne często są mobilne – po co mamy na starcie odrzucać ich oferty? Następnie sprawdźmy, jakie doświadczenie i kwalifikacje ma trener personalny. Dobry trener personalny to zwykle ten po studiach z dodatkowymi kursami. Ale ale! Ukończenie kursów i szkoleń w dobrej szkole to też oznaka dobrego trenera! Pamiętajmy więc, by nie oceniać książki po okładce. Dokładnie przejrzyjmy całe doświadczenie, kursy i szkolenia trenerskie. Teraz pora na opinie o trenerze. Znajdziemy je w internecie, w mediach społecznościowych, a także u nas w serwisie. Zobaczcie, jak powinny wglądać opinie o dobrym trenerze personalnym w Poznaniu:

trenerzy w poznaniu

Cena trenera personalnego Poznań - Ile kosztują usługi trenerskie?

A to zależy na kogo trafimy. Dlatego też tak ważne jest dobre zbadanie tematu trenerów i trenerek personalnych przed podjęciem decyzji. W tak dużych miastach jak Poznań, treningi mogą kosztować nawet kilkaset złotych. Ceny jednak zaczynają się od 80 zł. Ile powinniśmy za trening personalny zapłacić? To wszystko zależy od naszych potrzeb i oczekiwań. Najważniejsze jest, żeby cena była adekwatna do jakości. Jeśli trener jest dobrym trenerem personalnym, zbiera pozytywne opinie, a jego oferta jest szeroka – warto za sesję zapłacić nawet wyższą cenę.  Warto zwrócić uwagę  na dodatkowe usługi trenera personalnego Poznaniu. Wliczone są często w cenę podstawego treningu z osobistym instruktorem. Do  usług możemy zaliczyć m.in: masaż sportowy, zajęcia z fizjoterapii, rehabilitację i  ułożenie diety. 

Zobacz też: Krav maga w Poznaniu

Kursy trenera personalnego Poznań opinie

Rozpoczęcie kariery jako trener personalny w Poznaniu  wiąże się z  ukończeniem  wielu  kursów. Praca instruktora wymaga ciągłego kształcenia się i poszerzania  posiadanych umiejętności. Profesjonalny trener osobisty w Poznaniu to taki, który ukończył wiele znanych kursów instruktorskich – oczywiście poparte certyfikatami ukończenia. W wyborze odpowiedniego kursu trenera personalnego Poznań trzeba poświecić sporo czasu na przejrzeniu się opinii. Nie ma bardziej obiektywnej oceny niż opinie  bezpośrednio od kursantów. Warto zwrócić uwagę na obiektywne opinie o treningach personalnych z Poznania. Można wywnioskować z nich czy  styl prowadzenia  indywidualnych zajęć  odpowiada naszym wymaganiom. 

Praca: Trener personalny Poznań

Podczas wyboru trenera personalnego czy trenerki personalnej w Poznaniu ogromne znaczenie ma miejsce jego pracy. Pamiętajmy, że w renomowanych klubach fitness i siłowniach ceny treningów mogą być większe niż u indywidualnego trenera. Tak więc jeśli zależy nam na oszczędności – szukajmy specjalistów działających na własną rękę. Innym rozwiązaniem jest też udanie się do klubów sieciowych. Tam często znajdziemy konkurencyjne ceny za trening personalny. Dobry trener personalny to zawsze będzie wydatek. Grunt, żeby te pieniądze dobrze zainwestować

Powodzenia w szukaniu trenera personalnego bądź trenerki personalnej w Poznaniu!

dobry trener personalny poznan

Chcesz przeczytać cały artykuł?

admin 3 4 stycznia 2019  1697

Dodaj komentarz

 • Oskar
  11 lutego 2019
  Trening personalny dopasowany pod nasze cele, które chcemy osiągnąć na siłowni, to jeden z najważniejszych elementów budowania formy i sylwetki. Gdy zacząłem trenować [moderowane] nie tylko zmieniło się moje podejście do treningu, ale i osiągane rezultaty. [moderowane]
 • Kacper
  6 stycznia 2019
  Tia, w tych dużych miastach to łatwo trafić na konowalow po kursie w necie...
 • Wera
  5 stycznia 2019
  A w Poznaniu, to akurat jest spory wybór, dobrze wiedzieć na co zwracać uwagę

Artykuły z kategorii: Trening Personalny

trening-obwodowy-na-miesnie-brzucha

Trening obwodowy na mięśnie brzucha

Z uwagi na to, że mięśnie brzucha są stosunkowo małą partią mięśniową wymagają intensywnych ćwiczeń wykonywanych w izolacji. Efekty w postaci zwiększenia masy i wytrzymałości mięśni brzucha można uzyskać dzięki treningowi obwodowemu. Zobacz gotowy plan ćwiczeń!

praca-jako-trener-personalny

Praca jako trener personalny

W zdrowym ciele zdrowy duch – głosi dobrze wszystkim znane powiedzenie. I racja - im więcej aktywności fizycznej, tym lepsza kondycja i jednocześnie lepsze samopoczucie. Nie każdy trening można jednak robić samodzielnie (a przynajmniej nie na początku). W tajniki sportu, a szczególnie ćwiczeń na siłowni czy bieganie powinien wprowadzić nas kompetentny trener personalny.

trener-personalny-online-czy-taka-wspolpraca-ma-w-ogole-sens

Trener personalny online - czy taka współpraca ma w ogóle sens?

W dobie szeroko pojętej telekomunikacji, webinarów i wideokonferencji instytucja trenera personalnego przechodzi swego rodzaju restrukturyzację. Stacjonarny kontakt z klientem nie jest już wystarczający, a obecna sytuacja w kraju i na świecie związana z koronawirusem dodatkowo utrudnia współpracę face to face. Jak pracuje trener personalny online, gdzie go szukać i jak wybrać tego najlepszego?

poradnik-jak-szukac-trenera-personalnego-w-internecie

Poradnik: Jak szukać trenera personalnego w internecie?

W dzisiejszych czasach coraz więcej ofert przeglądamy w sieci. Tak dzieje się też z usługami trenerów personalnych. Na co zwrócić uwagę podczas wyboru trenera osobistego? Jak analizować dostępne oferty w internecie? O tym poniżej.

dobry-trener-personalny-bialystok-gdzie-go-znalezc

Dobry trener personalny Białystok – gdzie go znaleźć?

Poszukiwanie trenera personalnego w Białymstoku może stwarzać nieco problemów. Jak zabrać się za szukanie trenera osobistego w Białymstoku? Podpowiadamy, kim jest dobry trener personalny. Oto nasze opinie i wskazówki dla mieszkańców Białegostoku!

trener-personalny-gliwice-postaw-na-indywidualne-podejscie-i-dzialaj

Trener personalny Gliwice - postaw na indywidualne podejście i działaj!

Jeśli twój trening nie przynosi oczekiwanych efektów, to bardziej niż prawdopodobne, że coś robisz nie tak. Za mało jesz? Za dużo ćwiczysz? A może dobierasz niewłaściwy zestaw ćwiczeń? W takiej sytuacji warto zasięgnąć porady specjalisty - trener personalny z Gliwic i okolic to twoja szansa!

trening-wysokich-lotow-znajdz-swojego-trenera-personalnego-w-bydgoszczy

Trening wysokich lotów - znajdź swojego trenera personalnego w Bydgoszczy

Dobrze skonstruowany zestaw ćwiczeń to podstawa sukcesu w całym procesie treningowym. Z czasem może się jednak okazać, że nawet najbardziej różnorodne ćwiczenia i rotowanie posiłkami na nic się nie zda, a ty odbijesz się od ściany. Z pomocą może ci przyjść trener personalny. Z kim współpracować w Bydgoszczy i okolicach?

trener-personalny-szczecin-twoja-przepustka-do-dobrej-formy

Trener personalny Szczecin - twoja przepustka do dobrej formy

Kiedy niemiecki gigant zaczął podbijać polski rynek fitness, nikt nie sądził, że sieć siłowni nr 1 w Europie dotrze do Szczecina. Tymczasem coraz lepiej funkcjonuje, a świadomość klientów znad Dąbia w zakresie zdrowego stylu życia cały czas rośnie. W tym momencie do gry wkracza trener personalny - co może zaoferować aktywnym ze Szczecina?

oferty-pracy-trener-personalny-katowice-znajdz-swoich-klientow

Oferty pracy trener personalny Katowice - Znajdź swoich klientów!

Szukasz klientów jako trener personalny w Katowicach? Już nie musisz! Dołącz do największej bazy trenerów i instruktorów sportowych w Polsce. Dlaczego warto? Zobacz, co mamy do zaoferowania trenerom personalnym nie tylko z Katowic! Przewiń artykuł, by przejść do aktualizacji dla szukających trenera.

twoj-trener-personalny-w-sosnowcu-zlote-punkty-na-mapie-slaska

Twój trener personalny w Sosnowcu - złote punkty na mapie Śląska

Z każdym dniem coraz większy nacisk kładzie się na kulturę fizyczną, dbając o tężyznę własnego ciała. Niezależnie od aktualnego celu treningowego, na pewno posiadamy opracowany i przemyślany plan żywieniowy oraz zestaw ćwiczeń. Wszystko za sprawą prężnie działających trenerów personalnych. Jak wygląda sytuacja rynkowa w Sosnowcu i okolicach?

trening-obwodowy-na-miesnie-brzucha

Trening obwodowy na mięśnie brzucha

Z uwagi na to, że mięśnie brzucha są stosunkowo małą partią mięśniową wymagają intensywnych ćwiczeń wykonywanych w izolacji. Efekty w postaci zwiększenia masy i wytrzymałości mięśni brzucha można uzyskać dzięki treningowi obwodowemu. Zobacz gotowy plan ćwiczeń!

praca-jako-trener-personalny

Praca jako trener personalny

W zdrowym ciele zdrowy duch – głosi dobrze wszystkim znane powiedzenie. I racja - im więcej aktywności fizycznej, tym lepsza kondycja i jednocześnie lepsze samopoczucie. Nie każdy trening można jednak robić samodzielnie (a przynajmniej nie na początku). W tajniki sportu, a szczególnie ćwiczeń na siłowni czy bieganie powinien wprowadzić nas kompetentny trener personalny.

trener-personalny-online-czy-taka-wspolpraca-ma-w-ogole-sens

Trener personalny online - czy taka współpraca ma w ogóle sens?

W dobie szeroko pojętej telekomunikacji, webinarów i wideokonferencji instytucja trenera personalnego przechodzi swego rodzaju restrukturyzację. Stacjonarny kontakt z klientem nie jest już wystarczający, a obecna sytuacja w kraju i na świecie związana z koronawirusem dodatkowo utrudnia współpracę face to face. Jak pracuje trener personalny online, gdzie go szukać i jak wybrać tego najlepszego?

poradnik-jak-szukac-trenera-personalnego-w-internecie

Poradnik: Jak szukać trenera personalnego w internecie?

W dzisiejszych czasach coraz więcej ofert przeglądamy w sieci. Tak dzieje się też z usługami trenerów personalnych. Na co zwrócić uwagę podczas wyboru trenera osobistego? Jak analizować dostępne oferty w internecie? O tym poniżej.

dobry-trener-personalny-bialystok-gdzie-go-znalezc

Dobry trener personalny Białystok – gdzie go znaleźć?

Poszukiwanie trenera personalnego w Białymstoku może stwarzać nieco problemów. Jak zabrać się za szukanie trenera osobistego w Białymstoku? Podpowiadamy, kim jest dobry trener personalny. Oto nasze opinie i wskazówki dla mieszkańców Białegostoku!

trener-personalny-gliwice-postaw-na-indywidualne-podejscie-i-dzialaj

Trener personalny Gliwice - postaw na indywidualne podejście i działaj!

Jeśli twój trening nie przynosi oczekiwanych efektów, to bardziej niż prawdopodobne, że coś robisz nie tak. Za mało jesz? Za dużo ćwiczysz? A może dobierasz niewłaściwy zestaw ćwiczeń? W takiej sytuacji warto zasięgnąć porady specjalisty - trener personalny z Gliwic i okolic to twoja szansa!

trening-wysokich-lotow-znajdz-swojego-trenera-personalnego-w-bydgoszczy

Trening wysokich lotów - znajdź swojego trenera personalnego w Bydgoszczy

Dobrze skonstruowany zestaw ćwiczeń to podstawa sukcesu w całym procesie treningowym. Z czasem może się jednak okazać, że nawet najbardziej różnorodne ćwiczenia i rotowanie posiłkami na nic się nie zda, a ty odbijesz się od ściany. Z pomocą może ci przyjść trener personalny. Z kim współpracować w Bydgoszczy i okolicach?

trener-personalny-szczecin-twoja-przepustka-do-dobrej-formy

Trener personalny Szczecin - twoja przepustka do dobrej formy

Kiedy niemiecki gigant zaczął podbijać polski rynek fitness, nikt nie sądził, że sieć siłowni nr 1 w Europie dotrze do Szczecina. Tymczasem coraz lepiej funkcjonuje, a świadomość klientów znad Dąbia w zakresie zdrowego stylu życia cały czas rośnie. W tym momencie do gry wkracza trener personalny - co może zaoferować aktywnym ze Szczecina?

oferty-pracy-trener-personalny-katowice-znajdz-swoich-klientow

Oferty pracy trener personalny Katowice - Znajdź swoich klientów!

Szukasz klientów jako trener personalny w Katowicach? Już nie musisz! Dołącz do największej bazy trenerów i instruktorów sportowych w Polsce. Dlaczego warto? Zobacz, co mamy do zaoferowania trenerom personalnym nie tylko z Katowic! Przewiń artykuł, by przejść do aktualizacji dla szukających trenera.

twoj-trener-personalny-w-sosnowcu-zlote-punkty-na-mapie-slaska

Twój trener personalny w Sosnowcu - złote punkty na mapie Śląska

Z każdym dniem coraz większy nacisk kładzie się na kulturę fizyczną, dbając o tężyznę własnego ciała. Niezależnie od aktualnego celu treningowego, na pewno posiadamy opracowany i przemyślany plan żywieniowy oraz zestaw ćwiczeń. Wszystko za sprawą prężnie działających trenerów personalnych. Jak wygląda sytuacja rynkowa w Sosnowcu i okolicach?