facebook

instagram

user photo
Główna specjalizacja: Trening personalny
Miasto: Poznań
brak
brak
Trener

Błażej Klimczak

0 ocen

Informacje o trenerze Błażej Klimczak

NARESZCIE!!! 

Jeśli czytasz to ogłoszenie, to znaczy, że postanowiłeś zrobić pierwszy krok by zmienić swoje życie na lepsze, a ja jestem w stanie Ci w tym pomóc. Wspólnie osiągniemy Twój cel, zmienimy Twoje nawyki żywieniowe, poprawimy Twoją kondycję fizyczną, a co za tym idzie zadbamy o Twoje zdrowie i lepsze samopoczucie. 

Dlaczego warto mi zaufać?

 • PLAN DIETETYCZNY dostosowany do Twoich uwag i oczekiwań
 • PLAN TRENINGOWY dopasowany do Twoich możliwości*
 • PLAN DIETETYCZNO-TRENINGOWY- połączenie, które daje zamierzone efekty
 • DOBÓR SUPLEMENTACJI
 • Możliwość TRENINGÓW PERSONALNYCH
 • 100 % ZAANGAŻOWANIA 
 • Możliwość KONTAKTU zarówno drogą elektroniczną, jak i telefoniczną

Zagwarantuję Ci różnorodność ćwiczeń, które w połączeniu ze zdrowym odżywianiem przyniosą zadowalające efekty, motywację i chęć do dalszego działania w chwilach zwątpienia, które ma każdy z nas. 

Do każdego klienta podchodzę indywidualnie biorąc pod uwagę jego stan zdrowia, potrzeby oraz efekty jakie chce osiągnąć. Na podstawie ankiety złożonej z kilku pytań, na które udzielisz mi odpowiedzi ustalimy plan działania, który pozwoli osiągnąć nam zamierzone cele. 

W trakcie całej naszej współpracy w razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości zawsze będę do Twojej dyspozycyjności. Razem będziemy monitorować Twoje postępy oraz regularnie dostosowywać plan żywieniowy i treningowy do zmian jakie zajdą w Twoim ciele. 

Co mnie wyróżnia wśród innych?

Tym co mnie wyróżnia wśród innych trenerów jest moje świeże spojrzenie na świat sportu i zdrowego odżywiania. Traktuję to jako swoja pasję, która daje mi dużo przyjemności i satysfakcji. Nie jestem trenerem, który z zegarkiem w ręku odmierza czas do końca treningu. Nie zobaczysz mnie również z telefonem podczas zajęć. Jestem w 100% zaangażowany w pracę ze swoim podopiecznym. 

Kurs na trenera personalnego pozwolił mi poznać podstawy anatomii i fizjologii człowieka, a także metody oceny zdrowia i sprawności fizycznej co jest niezbędne w prawidłowym ułożeniu programu treningowego jak i żywieniowego. Cały czas poszerzam swoją wiedzę i umiejętności poprzez kursy zarówno z dietetyki, suplementacji jak i z treningów personalnych, wszystko po to by efektywniej pomóc Tobie w osiągnięciu wymarzonej sylwetki przy zachowaniu dobrego samopoczucia.

Masz jakiekolwiek pytania? 

Napisz a rozwieję wszystkie Twoje wątpliwości! 

Teraz wszystko zależy od Ciebie! 

*Treningi personalne są możliwe w wybranych siłowniach na terenie Poznania, cena treningu personalnego zależy od siłowni, w której jest on przeprowadzony.

Wiek: 4
Doświadczenie: mniej niż rok

Ukończone kursy, szkolenia i szkoły

 • Trener personalny i Instruktor siłowni, Fit-Academy, 2018
 • Dietetyka i suplementacja, Pro-Fi Fitness School, 2018

Dodatkowe doświadczenie

 • Układanie planów treningowych
 • Indywidualne plany dietetyczne
 • Doświadczenie w suplementacji sportowej

FIRMY W KTÓRYCH PRACUJE Błażej Klimczak

Trener nie posiada lub nie uzupełnił firm w których pracuje

GALERIA TRENERA

Oferta

Trener nie posiada lub nie uzupełnił oferty

Obiekty sportowe - miejsca prowadzenia zajęć

Opinie o Błażej Klimczak