facebook

instagram

user photo
Główna specjalizacja: Sporty zimowe
Miasto: Warszawa
brak
brak
Firma

BFC Grupa

0 ocen

Informacje o firmie BFC Grupa

Dziś, firma jest jedynym i oficjalnym przedstawicielem regionu Trentino w Polsce. Stała się tym samym ambasadorem polskiej turystyki we Włoszech i oficjalnym partnerem włoskiej organizacji turystycznej FTO. Proponuje wyjazdy do lokalizacji ściśle wyselekcjonowanych na drodze 25-letniego doświadczenia i corocznie organizuje podróże dla tysięcy osób.

BFC to unikalne doświadczenia podróżnicze, sportowe emocje i prestiż elitarnej grupy członków klubu. To społeczność od 25 lat zrzeszająca osoby o podobnych zamiłowaniach i najbardziej wymagających potrzebach. Zapewnia przywileje klubowe, przestrzeń na jakościowy relaks, sport i networking wśród selektywnej grupy Klientów premium. 

Filarem filozofii marki są sport, relacje i emocje, a kluczem do sukcesu hojny i kompleksowy pakiet usług i propozycji. Dzięki międzynarodowym standardom i lojalności Klientów, BFC organizuje Klientom życie w sferach zawodowo-sportowo-prywatnych pośród już trzech pokoleń.

To jedyna taka organizacja na polskim rynku z tak szerokim zakresem usług, tak silnym przywiązaniem do wysokich standardów i tak bliskim kontakcie z Klientem. 

Trenerzy pracujący w firmie BFC Grupa

Firma nie posiada lub nie uzupełniła informacji o trenerach

GALERIA FIRMY

Oferta

Firma nie posiada lub nie uzupełniła oferty

Obiekty sportowe - miejsca prowadzenia zajęć

Opinie o BFC Grupa