Beauty&Health Klinika Medycyny Estetycznej, Kosmetologii i Fizjoterapii Instytucja szkoleniowa

ocen

Informacje o obiekcie

Beauty & Health, to kompleksowe i nowoczesne miejsce na mapie usług z zakresu Piękna i Zdrowia w Krakowie, do którego Pacjenci przychodzą w większości z polecenia, z zaufaniem i spokojem o swoje bezpieczeństwo i wysoką jakość usług, a zarazem z przekonaniem, iż proponowane programy zabiegowe i terapię są najlepszymi rozwiązaniami dostępnymi na rynku, dopasowanymi do ich indywidualnych potrzeb, możliwości i oczekiwań. 

W Beauty & Health nasze główne wartości to: najnowsza wiedza, doświadczenie, najnowocześniejsze technologię, zaufanie, szacunek, dostępność i uczciwość.Mgr Fizjoterapii, Terapeuta Manualny, Kosmetolog, Licencjonowana Pielęgniarka Julia Zbożna - Lichoń wykonuje zabiegi z pasją i z indywidualnym podejściem do każdego Pacjenta /Klientaz między innymi z zakresu Kosmetologii i Medycyny Estetycznej, Rehabilitacji Medycznej i Medycyny Sportowej. Również od 2010 roku firma jest Instytucją Szkoleniową wpisaną do Wojewódzkiego Urzędu Pracy przekazując swą wiedze i szkoląc specjalistów w branży Piękna i Zdrowia, a także prowadząc kursy zawodowe uczy praktycznego zdobywania zawodu. Nagrody:FIRMA GODNA ZAUFANIA 2018 

Złoty Laureat Złote Orły Medycyny 2018 

pokaż więcej

Data założenia: 2019

Galeria obiektu

Oferta

Obiekt nie posiada lub nie uzupełnił oferty

Udogodnienia

Obiekt nie posiada żadnyh odogodnień

Adres obiektu

  • Beauty&Health Klinika Medycyny Estetycznej, Kosmetologii i Fizjoterapii Instytucja szkoleniowa
    Księcia Józefa 81, Krakow

Opinie o Beauty&Health Klinika Medycyny Estetycznej, Kosmetologii i Fizjoterapii Instytucja szkoleniowa

5
Ocena ogólna:
Wszystkich opinii:  4
trenerka personalna
Aleksandra Ślusarek Ocena: 

Typ treningu: masaż, fizjoterapia , med. estetyczna

Liczba treningów: 10+

10:23 Po całłej serii zabiegów poczułam się świetnie . Miałam wrażenie /oczywiście po pewnym czasie / że Julia i jej niesamowity kunszt spowodowała że ubyłło mi wiele lat. Julio , jesteś niesamowita !!! . Jeśli będzie miejsce dla mnie wrócę do Ciebie kolejny raz..

pokaż więcej

Jakość obsługi
Czystość
Oferta
Klimat
Infrastruktura
Bezpieczeństwo
Olga Tesliuk Ocena: 

Typ treningu: Fizjoterapia

Liczba treningów: 10+

Trafiłam do Pani Julii z bólem kręgosłupa. Już po pierwszym zabiegu wyraźnie się zmniejszył, a po kilku ustąpił. od roku nie problemów z moim kręgosłupem. Polecam Panią Julię ze względu na profesjonalizm i za fachowe, indywidualne podejście do pacjenta. mgr Julia

pokaż więcej

Jakość obsługi
Czystość
Oferta
Klimat
Infrastruktura
Bezpieczeństwo
trenerka personalna
Katarzyna Wielgus Ocena: 

Typ treningu: Terapia energotonowa

Liczba treningów: 10+

Cześć, od ponad roku choruję za zespół Guillain-Barre (zanik osłonek mielinowych), mam sparaliżowaną twarz, a moje ciało mnie po prostu boli, zwłaszcza kończyny. Niedawno dowiedziałam się o terapii energotonowej, z której mogę skorzystać u Pani Julii. Chcę się Wam pochwalić, że widzę pierwsze efekty stosowania terapii energotonowej. Byłam dopiero na 10. zabiegach, ale już jest różnica w tym, jak się uśmiecham, widac minimalny ruch na czole i mogę się "złościć". Przede mną jeszcze kilka miesięcy stosowania tej metody, ale widząc efekty jakoś mi się chce. Nigdzie nie znalazłam lepszej oferty, niż u w tym gabinecie. Pani Julia zawsze mi coś doradzi, porozmawia, podpowie co mam ćwiczyć, na co zwrócić największą uwagę przy moim schorzeniu. Szczerze polecam! Nie dość, że są widoczne zewnętrzne i wewnętrzne efekty to jeszcze mam lepszy nastrój, więcej energii do działania, a smutne myśli jest mi łatwiej od siebie odgonić. K.

pokaż więcej

Jakość obsługi
Czystość
Oferta
Klimat
Infrastruktura
Bezpieczeństwo
trenerka personalna
Ewa Dubik-Szerejko Ocena: 

Typ treningu: Drenaż limfatyczny

Liczba treningów: 7-10

Polecam z całego serca!!! Pani Julia jest profesjonslistką w swojej branży, a przy tym jest osobą ciepłą i opiekuńczą. Pacjent czuje się bezpiecznie i wie, że jest w dobrych rękach!!!

pokaż więcej

Jakość obsługi
Czystość
Oferta
Klimat
Infrastruktura
Bezpieczeństwo
Gabinet fizjoterapii
0 5 5 5