Zostań Oficjalnym Trenerem RUNMAGEDDON

Zostań Oficjalnym Trenerem RUNMAGEDDON Dodano: 2019.07.03

Bycie trenerem to wyjątkowa sztuka przekazywania tego czego się nauczyłeś osobie, która chce umieć i wiedzieć to co Ty wiesz i umiesz.

Doświadczenie trenerskie

Jestem trenerem od 2010 roku. Czas trenerski, to niesamowity czas, w którym doświadczałem ludzi, aby poznać ich potrzeby. Jeżeli chcesz być skutecznym trenerem musisz zaspokajać oczekiwania swoich podopiecznych. Czy to jednak wystarczy, żeby stać się trenerem, który jest marką samą w sobie? 

Oficjalny Trener Runmageddon - Szkolenie

Szkolenie „Oficjalny Trener Runmageddon” odpowiada na potrzeby trenerów, którzy poprzez nabywanie nowych kompetencji i uzupełnianie wiedzy dostosowują się do dynamicznie zmieniających się potrzeb branży fitness, jaką jest nowo rozwijająca się gałąź biegów OCR. Sport kształtuje siłę i charakter i tak właśnie jest na tym szkoleniu. Kto raz podjął wyzwanie sportowe wie, że nie liczą się tylko mięśnie, a w dużej mierze to, jak przygotowany mentalnie jesteś. Połączenie aspekty fizycznego i psychicznego pozwala nam być zwycięzcą, same mięśnie nie pomogą osiągać sukcesów – a stworzą jedynie spalonego mięśniaka.

Wspólne pokonywanie trasy!

W roku 2015 pokonałem swój pierwszy RUNMAGEDDON. Zaproponowałem swoim podopiecznym, aby pokonali ze mną tą trasę – czułem, że będzie to niesamowita przygoda. Za przygodą jednak szły różne myśli: Strach przed nieznanym, obawa przed porażką, myśli mówiące czy dam radę pokonać wszystkie przeszkody….. Znasz to uczucie prawda?

Szkolenie do biegu przeszkodowego

Nigdy wcześniej nie przebiegłem żadnego biegu przeszkodowego, a już zacząłem przygotowywać innych .. . Brzmi abstrakcyjnie prawda? Zrobiłem to, bo w tamtym okresie nie było jakiejkolwiek wiedzy na ten temat, a czułem, że jest to projekt, w który chce się zaangażować – przygotowywać podopiecznych do ekstremalnego biegu, jednocześnie pomagając im wyeliminować ich słabości, lęk i obawy, dając motywacyjnego kopniaka do rozwijania swojej fizyczności i poprawy zdrowia.

Weteran Runmageddonu

Dzisiaj mając za sobą wiele startów, tytuł weterana RUNMAGEDDONU, tworząc 3 pierwsze poznańskie edycje tego biegu, przygotowując uczestników historycznej edycji RUNMAGEDDON SAHARA mogę powiedzieć, że wiem już ciut więcej o przygotowaniach. Zbierając całą sumą doświadczeń nie tylko swoich, ale i grupy wyjątkowych specjalistów w swoich dziedzinach powstało szkolenie OFICJALNY TRENER RUNMAGEDDON. Nie ma na rynku drugiego tak kompleksowego szkolenia z taką dawką wiedzy, z trenerami, z których każdy jest specjalistą w swoim zakresie – wszystko po to, aby uczestnik szkolenia nabył wiedzę i umiejętności na wielu płaszczyznach. Dla mnie pole pracy trenera to bardzo szeroki zakres kompetencji nie opierających się tylko na twardych dowodach o byciu tylko (fizycznym DZIKIEM), ale o najważniejszej płaszczyźnie komunikacji i treningu mentalnego w prowadzeniu swoich podopiecznych. Rozumiejąc to dla mnie jesteś TRENEREM.

Elementy kursu

Na szkoleniu zawsze powtarzam, że myślimy jak trenerzy nie jak zawodnicy. W trakcie tych 2 wspaniałych dni doświadczysz wielu płaszczyzn rozwoju trenera.

 • TRENING MENTALNY: Poznasz podstawy pracy z obawami i przekonaniami Twoich podopiecznych, których prowadzisz. Każdy ma w sobie czarnego pasażera, który blokuje nas przed działaniem.
 • PODSTAWY ANATOMII: Zawarte w pigułce najważniejszy połączenia biomechaniki człowieka, o których należy wiedzieć przygotowując ludzi do startu
 • PROGRAMOWANIE TRENINGÓW: Budowanie skutecznych i ciekawych programów treningowych opartych o unikatowość biegu RUNMAGEDDON
 • PIERWSZA POMOC: Kto nic nie robi nie popełnia błędów, ale warto wiedzieć jak pomóc człowiekowi, kiedy coś się stanie.
 • SKUTECZNE POKONYWANIE PRZESZKÓD: Z najlepszymi trenerami nauczysz się jak skutecznie pokonywać przeszkody jak i nauczysz się jak przekazywać zdobytą wiedzę swoim podopiecznym

 Szkolenie – co zyskujesz?

Co zyskujesz biorąc udział w szkoleniu:

 • Nawet 3 darmowe starty w Runmageddon o wartości ok. 600 zł
 • 20 h zajęć prowadzonych przez 3osobową kadrę
 • Zniżki na stary w biegu Runmageddon dla Twoich podopiecznych
 • Szkolenie z pierwszej pomocy przedmedycznej
 • Informacja o prowadzonych przez Ciebie zajęciach na stronie www.runmageddon.pl
 • Koszulka trenerska

Kliknij i zobacz co czeka na Ciebie na szkoleniu !!!Specjalna oferta dla trenerów zarejestrowanych w LepszyTrener.pl - zapisz się przez ten formularz:
http://wiecejniztrenerpersonalny.pl/szkolenia/trenuj-do-runmageddon-level-1/lp/ 

 


Chcesz zapisać się na szkolenie? KLIKNIJ i zapisz się !!!

Gościnnie pisali dla nas: https://trenujdorunmageddon.pl
 
Chcesz przeczytać cały artykuł?

marketing-w-branzy-fitness-czyli-jak-dotrzec-do-klientow-jako-silownia

Marketing w branży fitness, czyli jak dotrzeć do klientów jako siłownia

Nowo otwarty klub fitness czy osiedlowa siłownia w łatwy sposób zdobywa klientów z lokalnej społeczności. Problem w tym, że pierwsi klienci najpewniej nie zostaną na zawsze. Z czasem miejsce im się znudzi, będą potrzebowali czegoś więcej lub po prostu zmienią otoczenie. Podpowiadamy, o które aspekty zadbać, by pozyskać kolejne leady sprzedażowe i dotrzeć do nowych klientów.

podsumowanie-2019-wazne-zmiany-trendy-i-wartosci-w-branzy-fitness

Podsumowanie 2019: ważne zmiany, trendy i wartości w branży fitness

Koniec roku to zawsze dobry czas na chwilę refleksji. Dla nas to idealny moment na podsumowanie ważnych zmian i trendów, które miały miejsce w 2019 roku. To czas naprawdę dużych przemian w branży fitness nie tylko pod względem organizacyjnym. To również silne zorientowanie na potrzeby klienta i chęć odpowiedzi na nie jak najlepszymi usługami. Jakie najważniejsze wydarzenia rozegrały się w 2019?

trener-personalny-w-klubach-fitness-i-osrodkach-wellness-jak-sie-zatrudnic

Trener personalny w klubach fitness i ośrodkach wellness. Jak się zatrudnić?

Różnorodność form zatrudnienia daje spore pole manewru w kwestii dochodów osiąganych przez trenera personalnego oraz kosztów ponoszonych przez klub fitness. Gospodarka rynkowa dyktuje coraz wyższe koszty utrzymania, a te z kolei regulują politykę wynagrodzeń. Jak się zatrudnić, by korzyści finansowe były jak największe i co jest tak naprawdę lepsze: etat w klubie fitness czy własna działalność trenerska?

opracuj-swoj-wlasny-sukces-mozliwe-sciezki-rozwoju-w-branzy-fitness

Opracuj swój własny sukces! Możliwe ścieżki rozwoju w branży fitness

Coraz więcej ofert pracy i ogłoszeń na portalach społecznościowych pisze o nie hierarchicznej strukturze i partnerskich relacjach. O ile piątki zbijane ze wszystkimi przy porannej kawie są już czymś normalnym, to struktura stanowisk i siatka podległości służbowej nadal istnieje. Jak to wygląda w branży fitness? Przedstawiamy strukturę i możliwe ścieżki rozwoju.