Zostań Oficjalnym Trenerem RUNMAGEDDON

Zostań Oficjalnym Trenerem RUNMAGEDDON Dodano: 2019.07.03

Bycie trenerem to wyjątkowa sztuka przekazywania tego czego się nauczyłeś osobie, która chce umieć i wiedzieć to co Ty wiesz i umiesz.

Doświadczenie trenerskie

Jestem trenerem od 2010 roku. Czas trenerski, to niesamowity czas, w którym doświadczałem ludzi, aby poznać ich potrzeby. Jeżeli chcesz być skutecznym trenerem musisz zaspokajać oczekiwania swoich podopiecznych. Czy to jednak wystarczy, żeby stać się trenerem, który jest marką samą w sobie? 

Oficjalny Trener Runmageddon - Szkolenie

Szkolenie „Oficjalny Trener Runmageddon” odpowiada na potrzeby trenerów, którzy poprzez nabywanie nowych kompetencji i uzupełnianie wiedzy dostosowują się do dynamicznie zmieniających się potrzeb branży fitness, jaką jest nowo rozwijająca się gałąź biegów OCR. Sport kształtuje siłę i charakter i tak właśnie jest na tym szkoleniu. Kto raz podjął wyzwanie sportowe wie, że nie liczą się tylko mięśnie, a w dużej mierze to, jak przygotowany mentalnie jesteś. Połączenie aspekty fizycznego i psychicznego pozwala nam być zwycięzcą, same mięśnie nie pomogą osiągać sukcesów – a stworzą jedynie spalonego mięśniaka.

Wspólne pokonywanie trasy!

W roku 2015 pokonałem swój pierwszy RUNMAGEDDON. Zaproponowałem swoim podopiecznym, aby pokonali ze mną tą trasę – czułem, że będzie to niesamowita przygoda. Za przygodą jednak szły różne myśli: Strach przed nieznanym, obawa przed porażką, myśli mówiące czy dam radę pokonać wszystkie przeszkody….. Znasz to uczucie prawda?

Szkolenie do biegu przeszkodowego

Nigdy wcześniej nie przebiegłem żadnego biegu przeszkodowego, a już zacząłem przygotowywać innych .. . Brzmi abstrakcyjnie prawda? Zrobiłem to, bo w tamtym okresie nie było jakiejkolwiek wiedzy na ten temat, a czułem, że jest to projekt, w który chce się zaangażować – przygotowywać podopiecznych do ekstremalnego biegu, jednocześnie pomagając im wyeliminować ich słabości, lęk i obawy, dając motywacyjnego kopniaka do rozwijania swojej fizyczności i poprawy zdrowia.

Weteran Runmageddonu

Dzisiaj mając za sobą wiele startów, tytuł weterana RUNMAGEDDONU, tworząc 3 pierwsze poznańskie edycje tego biegu, przygotowując uczestników historycznej edycji RUNMAGEDDON SAHARA mogę powiedzieć, że wiem już ciut więcej o przygotowaniach. Zbierając całą sumą doświadczeń nie tylko swoich, ale i grupy wyjątkowych specjalistów w swoich dziedzinach powstało szkolenie OFICJALNY TRENER RUNMAGEDDON. Nie ma na rynku drugiego tak kompleksowego szkolenia z taką dawką wiedzy, z trenerami, z których każdy jest specjalistą w swoim zakresie – wszystko po to, aby uczestnik szkolenia nabył wiedzę i umiejętności na wielu płaszczyznach. Dla mnie pole pracy trenera to bardzo szeroki zakres kompetencji nie opierających się tylko na twardych dowodach o byciu tylko (fizycznym DZIKIEM), ale o najważniejszej płaszczyźnie komunikacji i treningu mentalnego w prowadzeniu swoich podopiecznych. Rozumiejąc to dla mnie jesteś TRENEREM.

Elementy kursu

Na szkoleniu zawsze powtarzam, że myślimy jak trenerzy nie jak zawodnicy. W trakcie tych 2 wspaniałych dni doświadczysz wielu płaszczyzn rozwoju trenera.

 • TRENING MENTALNY: Poznasz podstawy pracy z obawami i przekonaniami Twoich podopiecznych, których prowadzisz. Każdy ma w sobie czarnego pasażera, który blokuje nas przed działaniem.
 • PODSTAWY ANATOMII: Zawarte w pigułce najważniejszy połączenia biomechaniki człowieka, o których należy wiedzieć przygotowując ludzi do startu
 • PROGRAMOWANIE TRENINGÓW: Budowanie skutecznych i ciekawych programów treningowych opartych o unikatowość biegu RUNMAGEDDON
 • PIERWSZA POMOC: Kto nic nie robi nie popełnia błędów, ale warto wiedzieć jak pomóc człowiekowi, kiedy coś się stanie.
 • SKUTECZNE POKONYWANIE PRZESZKÓD: Z najlepszymi trenerami nauczysz się jak skutecznie pokonywać przeszkody jak i nauczysz się jak przekazywać zdobytą wiedzę swoim podopiecznym

 Szkolenie – co zyskujesz?

Co zyskujesz biorąc udział w szkoleniu:

 • Nawet 3 darmowe starty w Runmageddon o wartości ok. 600 zł
 • 20 h zajęć prowadzonych przez 3osobową kadrę
 • Zniżki na stary w biegu Runmageddon dla Twoich podopiecznych
 • Szkolenie z pierwszej pomocy przedmedycznej
 • Informacja o prowadzonych przez Ciebie zajęciach na stronie www.runmageddon.pl
 • Koszulka trenerska

Kliknij i zobacz co czeka na Ciebie na szkoleniu !!!Specjalna oferta dla trenerów zarejestrowanych w LepszyTrener.pl - zapisz się przez ten formularz:
http://wiecejniztrenerpersonalny.pl/szkolenia/trenuj-do-runmageddon-level-1/lp/ 

 


Chcesz zapisać się na szkolenie? KLIKNIJ i zapisz się !!!

Gościnnie pisali dla nas: https://trenujdorunmageddon.pl
 
Chcesz przeczytać cały artykuł?

skuteczne-promocje-wakacyjne-na-silowni

Skuteczne promocje wakacyjne na siłowni

Wakacje to czas, w którym ludzie stawiają bardziej na aktywność fizyczną niż siedzenie w domu. Jest to też świetna pora dla podjęcia działań marketingowych w Twojej siłowni! W tym artykule przyjrzymy się najlepszym wakacyjnym promocjom znanych klubów, z których warto zaczerpać inspirację!

fitness-poznaj-dyscypliny-i-techniki-by-uatrakcyjnic-swoje-zajecia

Fitness – poznaj dyscypliny i techniki, by uatrakcyjnić swoje zajęcia

Ze względu na wciąż wzrastającą konkurencję wśród trenerów czy instruktorów fitness najważniejszym czynnikiem w pozyskiwaniu nowych klientów jest różnorodna i interesująca oferta. Poznaj skuteczne metody na ulepszenie swojej oferty treningowej. Naprawdę niewiele trzeba zrobić, by zachęcić ludzi do skorzystania z Twoich usług!

targi-sportowe-fitness-dla-trenerow-i-instruktorow-dlaczego-warto-brac-udzial

Targi sportowe/fitness dla trenerów i instruktorów – dlaczego warto brać udział?

Branie udziału w targach sportowych czy fitness to dobra inwestycja we własną reklamę. W naszym kraju oraz na całym świecie organizowane są targi, na których można się dużo dowiedzieć oraz poznać najnowsze trendy. Zobacz, dlaczego warto brać udział w targach sportowych/fitness.

trening-personalny-dla-wymagajacego-klienta-1

Trening personalny dla wymagającego klienta

Trafiają się klienci mający konkretne wymagania odnośnie treningu personalnego. Takim osobom powinno się poświęcić szczególną uwagę. Zobacz, jak pracować z wymagającym klientem. Przekonaj się, jakie kroki należy podjąć, by po każdym treningu wyszedł zadowolony.