Zostań naszym blogerem - dodaj artykuł sportowy

Zostań naszym blogerem - dodaj artykuł sportowy Dodano: 2016.07.27

Lubisz pisać i chcesz dotrzeć ze swoimi tekstami do szerokiego grona odbiorców? Na stronie LepszyTrener.pl możesz bezpłatnie publikować swoje artykuły. Wystarczy, że skorzystasz z opcji dodaj artykuł. Zobacz jak publikować artykuły sportowe, promować swój blog lub stronę internetową. Zostań redaktorem i buduj swoją rozpoznawalność i popularność w internecie.

Publikowanie materiałów w internecie w formie artykułów, poradników, wywiadów czy felietonów to doskonała forma marketingu trenera, dietetyka czy ośrodka sportowego. Skuteczna reklama, dzięki której zyskasz nowych klientów. Opublikuj artykuł sportowy na LepszyTrener.pl i ciesz się popularnością w sieci!

Opublikuj artykuł sportowy – na czym to polega?

Jedną z możliwości, jakie oferuje serwis LepszyTrener.pl to opcja bezpłatnego publikowania artykułów sportowych pisanych przez trenerów, specjalistów od odżywiania i właścicieli klubów fitness i ośrodków sportowych z całej Polski. Nie musisz być świetnym pisarzem lub mieć doświadczenia w pisaniu tekstów – ważne, żeby twój artykuł był ciekawy. Formą zajmiemy się my. Temat artykułu jest dowolny, o ile wiąże się z dziedziną fitness i twoją specjalizacją.

Czytaj: Kreatywna reklama dla trenera

Aby artykuł został opublikowany, konieczne jest spełnienie kilku oczywistych kryteriów. Po pierwsze, tekst musi być oryginalnym dziełem. Od początku do końca napisanym przez trenera, dietetyka, właściciela siłowni lub innego specjalistę ze świata fitness. Jeśli artykuł był już wcześniej publikowany, nie zostanie zamieszczony na Blogu LepszyTrener.pl. Po drugie, redakcja serwisu LepszyTrener.pl zastrzega sobie możliwość do wprowadzania poprawek i drobnych zmian w tekście z zachowaniem jego sensu. Ma to na celu dostosowanie tekstu do standardów przyjętych w serwsie.

Zobacz: Jak promować wydarzenia sportowe?

Artykuł na Blogu – kto może publikować?

Teksty na Blogu LepszyTrener.pl może pisać każdy. Trenerzy personalni mogą publikować artykuły o różnych formach treningu. Instruktorzy sportowi mają możliwość publikacji swoich materiałów z zajęć grupowych lub poradników. Dietetycy o sprawdzonych sposobach na odchudzanie. Pasjonaci zdrowej kuchni mogą dodawać przepisy na modne posiłki i koktajle.

Zachęcamy właścicieli klubów fitness oraz siłowni do publikacji artykułów o wprowadzonych zmianach i nowych możliwościach dla klientów. Właściciele ośrodków wodnych mogą dodawać artykuły o nowinkach ze świata windsurfingu i żeglarstwa. Autorzy tekstów mają dowolność w wyborze tematu. Liczy się pomysłowość i kreatywność przekazanego do publikacji materiału.

Zobacz też: Marketing internetowy dla trenerów i instruktorów

Skuteczna reklama trenera – jakie mam z tego korzyści?

Jak wiadomo, marketing internetowy ma ogromną siłę. Każdy dbający o swoją promocję przedsiębiorca powinien dokonać wszelkich starań, aby wyszukanie jego oferty w internecie było łatwe i szybkie. Wielu klientów zanim odwiedzi klub fitness najpierw wyszukuje trenerów w sieci i czyta o nich opinie. Największe szanse na wysoką pozycję w wyszukiwarkach mają ci trenerzy, którzy dbają o swoją reklamę w internecie. Serwis LepszyTrener.pl pomoże ci stać się jednym z najszybciej wyszukiwanych trenerów w Polsce. Dodając ciekawy artykuł docierasz do szerokiego grona odbiorców. Czytelnicy naszego serwisu to duża grupa osób zainteresowana zdrowym stylem życia, treningiem, odchudzaniem oraz sportem. Każda publikacja na LepszyTrener.pl jest oznaczona autorem, który dodał artykuł i może być podlinkowana do blogu lub strony internetowej. Publikując poprawiasz więc pozycjonowanie swojego bloga lub strony internetowej oraz zwiększasz liczbę swoich czytelników.

Reklama dzięki publikacji artykułów

Jednym ze sposobów na marketing internetowy trenera lub innego specjalisty ze świata fitness jest pisanie artykułów sportowych. Czytelnicy mogą się przekonać, że autor ma wiedzę z danej dziedziny, a jego usługi są sprawdzone i bezpieczne. Publikując artykuł, dociera się do szerokiego grona odbiorców, często również tych, którzy nigdy wcześniej nie byli w klubie fitness i nie mieli w żaden sposób związku ze sportem. Publikacja artykułu to sposób na promocję treningów, szkoleń, kursów, wydarzeń sportowych i konkursów organizowanych przez autora tekstu.

Promuj artykuł na Blogu – jak to zrobić?

Skoro zdecydowałeś się opublikować swój tekst, oto wskazówki jak to zrobić. To bardzo proste. Artykuł należy przesłać pod adres kontakt@lepszytrener.pl w edytowalnym pliku. Nasza redakcja zajmie się czytaniem Twojego materiału i po otrzymaniu informacji zwrotnej - publikacją artykułu. Publikacja jest możliwa tylko wtedy, gdy jesteś autorem przesłanego tekstu.

Chcesz przeczytać cały artykuł?

jakie-specjalizacje-warto-robic-dodatkowy-kurs-z-treningu-funkcjonalnego

Jakie specjalizacje warto robić? Dodatkowy kurs z treningu funkcjonalnego

Silny trend prozdrowotny coraz bardziej determinuje ofertę klubów fitness. Również trenerzy personalni powinni sprostać potrzebom i oczekiwaniom potencjalnych klientów. Obok trening prozdrowotnego świetnie działa także trening funkcjonalny. Czy warto robić dodatkowy kurs?

programowanie-treningu-silowego-czyli-jak-go-ulozyc-by-dawal-pozadane-efekty

Programowanie treningu siłowego, czyli jak go ułożyć, by dawał pożądane efekty?

Plan treningowy skrojony na miarę potrzeb twoich klientów to warunek konieczny do budowania własnej marki. Nic innego nie pozwoli ci tak rozwinąć skrzydeł, jak zadowoleni klienci, którzy osiągnęli swoje cele treningowe. Podpowiadamy, czym jest planowanie treningu siłowego i jak podejść do tematu, aby twoi podopieczni wychodzili z zajęć z uśmiechem na twarzy!

jak-zostac-pracownikiem-strzelnicy-kurs-instruktora-strzelectwa-w-pigulce

Jak zostać pracownikiem strzelnicy: kurs instruktora strzelectwa w pigułce

Doświadczenie w używaniu broni to jedno, ale instruktor strzelectwa to nie tylko osoba, która ma celne oko i potrafi dobrze posługiwać się bronią palną. To przede wszystkim mentor i pedagog, a więc osoba, która świetnie przekaże wiedzę innym i nauczy praktycznego posługiwania się bronią. Zobacz, gdzie i jak najlepiej zdobyć uprawnienia na kursie instruktora strzelectwa.

mobilnosc-i-stabilnosc-w-treningu-personalnym-jak-ugryzc-ten-delikatny-temat

Mobilność i stabilność w treningu personalnym - jak ugryźć ten delikatny temat?

Oprócz wspomagania przemieszczania się, nasz układ nerwowy ma za zadanie dopasowanie mięśni i kości do przyjmowania konkretnych ruchów odpowiadających m.in. za takie życiowe funkcje jak oddychanie czy odżywianie. Mobilność chroni ciało przed urazami, a stabilność pozwala na zarządzanie dynamiką tych ruchów. Jak wykorzystać je w treningu personalnym i jak doskonalić te dwie umiejętności?