Zapisy na treningi w grafiku online - dlaczego warto je prowadzić?

Zapisy na treningi w grafiku online - dlaczego warto je prowadzić? Dodano: 2020.03.19

Prowadzenie treningów personalnych czy zajęć fitness wiąże się z koniecznością prowadzenia kalendarza zapisów. Bez niego nie ogarniesz zajęć i spotkań z klientami. Czy tradycyjna forma zapisków w notesie nadal się sprawdza? Poznaj 8 powodów, dla których warto wprowadzić zapisy na zajęcia w grafiku online.

Nowocześnie i luksusowo: twój kalendarz z zapisami online

Świat pędzi naprzód, a rozwój technologiczny przybiera na sile. Blisko 70% z nas działa w świecie wirtualnym i przenosi do smartfonów codzienne życie, zarządzając z komórki całym przedsiębiorstwem czy sterując urządzeniami domowymi. Dlaczego więc nie przenieść swojej firmy do aplikacji z zapisami na treningi w kalendarzu online? Funkcjonalność dostępna jest chociażby w strefie trenera na LepszyTrener.pl. Twoje usługi będą odbierane jako bardziej profesjonalne i nowoczesne, wzrośnie też sam prestiż twojej osoby w konkurencyjnym środowisku trenerów i instruktorów.

System rezerwacji treningów online: idealny marketing

Dostępne w sieci kalendarze online i systemy do rezerwacji zajęć to świetny sposób na realizację działań marketingowych i rozwój strategii biznesowych. Jako trener personalny lub instruktor fitness możesz uruchomić system dodawania opinii i recenzowania twoich zajęć i efektów pracy. Marketing szeptany i sieć poleceń to prawdziwa machina, która napędza ten biznes, a dzięki prostej aplikacji z zapisami na treningi online będziesz pozyskiwać kolejnych klientów. Pamiętaj, że im więcej opinii, tym większa rozpoznawalność i w efekcie większa konkurencyjność twoich usług.

Zapisy na treningi w grafiku online: twoja firma 24/7

Ktoś nie śpi, żeby spać mógł ktoś - to niezwykle ponadczasowe sformułowanie odnajduje się również w branży usług profesjonalnych, w tym treningów personalnych czy zajęć fitness. Nawet jeśli działasz w określonych godzinach i po 20.00 nie odbierasz już telefonów, a w nocy chcesz po prostu zregenerować siły, twoja firma może dalej funkcjonować. Dzięki systemowi rezerwacjizajęć w grafiku online  zwiększa się twoja dostępność dla klientów, którzy mogą wygodnie wybrać najlepszy dla nich termin bez konieczności potwierdzania, czy w danej godzinie na pewno masz wolne.

Oszczędność czasu i pieniędzy: twoje zapisy na treningi online

Prowadzenie tradycyjnego kalendarza z zapisami na zajęcia wymaga regularnego przeglądania i aktualizacji zapisków, a przy tym ciągłego kontaktu z klientem. To nie tylko inwestycja czasu, ale też pieniędzy. Wyobraź sobie, że kalendarz samoczynnie wypełnia się umówionymi spotkaniami, a telefon sam wysyła SMS-y z potwierdzeniami zajęć? Wprowadzenie systemu zapisów na treningi w grafiku online to dla ciebie oszczędność czasu i pieniędzy i jednocześnie realna szansa na wygenerowanie dodatkowych kilku treningów, konsultacji czy spotkań z klientami.

Czytaj: Kursy i szkolenia dla trenerów

Pełne skupienie na biznesie: wypróbuj rezerwacje w kalendarzu online

Dostępność firmy 24/7 oraz oszczędność czasu i pieniędzy wynikająca z wprowadzenia systemu rezerwacji zajęć online da ci pełną swobodę w prowadzeniu biznesu i pozwoli maksymalnie się skupić na rozwijaniu swoich usług. Gdy już uwolnisz się od ciągłego pisania w kalendarzu, zyskasz czas na stuprocentowe działanie z klientami i ich potrzebami, a twoja głowa po prostu będzie lżejsza. Prowadzenie biznesu to nieustanny stres i mnóstwo obowiązków - jeśli tylko możesz, oszczędzić sobie dodatkowych czynności i wprowadź prosty w obsłudze grafik online. Tak wygląda kalendarz online w LepszyTrener.pl:

grafik online

Zapisy na zajęcia w grafiku online: twój sposób na budowanie relacji z klientami

Wydawać by się mogło, że to oczywiste, ale warto to ostatecznie podkreślić. Proste rozwiązanie w formie kalendarza online z zapisami na treningi pozwoli ci na budowanie relacji z klientami i pozostawanie z nimi w stałym kontakcie. Oprócz intuicyjnego kalendarza, udostępniasz moduł do dodawania opinii, czat oraz telefon kontaktowy. Nie musisz już dłużej zastanawiać się, czy obsługiwać aktualnego klienta, czy odebrać telefon i zapisać kolejnego na zajęcia - system zautomatyzuje proces i zrobi część rzeczy za ciebie. Możesz sobie na to pozwolić!Chcesz przeczytać cały artykuł?

co-zrobic-gdy-klient-traci-zapal-zobacz-jak-zmotywowac-leniuszka-do-cwiczen

Co zrobić, gdy klient traci zapał? Zobacz, jak zmotywować leniuszka do ćwiczeń!

Często zdarza się, że w trakcie pracy nad wieloma projektami gubimy się w nawale obowiązków i tracimy motywację. Nie inaczej dzieje się w przypadku treningu personalnego - to również projekt, który musi być odpowiednio poprowadzony. Zobacz nasze wskazówki motywacyjne dla niezmotywowanych i sprawdź łatwe narzędzia, aby zmotywować leniuszka do dalszej pracy nad sobą!

klient-niezadowolony-z-treningu-jak-poradzic-sobie-z-porazka

Klient niezadowolony z treningu. Jak poradzić sobie z porażką?

Zmotywowani i podążający za twoimi wskazówkami klienci to niewątpliwie pozytywny aspekt w pracy trenera personalnego. To nie tylko wyznacznik wysokiego prestiżu i poziomu wiedzy fachowej trenera, ale też motywacja sama w sobie. Co zrobić, kiedy w grę wchodzi klient niezadowolony z treningu? Zobacz, jak poradzić sobie z porażką, jeśli usługa faktycznie nie była skrojona na miarę potrzeb.

kreowanie-wizerunku-trenera-krok-po-kroku-zobacz-jakie-to-proste

Kreowanie wizerunku trenera krok po kroku - zobacz, jakie to proste!

Niezależnie od twojego stażu w zawodzie trenera, musisz stale pracować nad tym, jak widzi cię odbiorca. Odpowiednie relacje z innymi oraz skupienie na celu i podążanie w jego kierunku na pewno będą pomocne. Zobacz, jak krok po kroku wygląda kreowanie wizerunku trenera. Wdrożenie tych małych kroków w życie pozwoli ci na zwiększenie autorytetu i zbudowanie mocnej marki własnej.

baza-wiedzy-na-dobry-start-najczesciej-zadawane-pytania-poczatkujacego-trenera

Baza wiedzy na dobry start. Najczęściej zadawane pytania początkującego trenera

Masz ukończony kurs na trenera personalnego i praktyki za sobą, ale wciąż nie wiesz, co dalej? Jest tak, że nawet najlepsze szkoły i uczelnie wyższe nie dają gotowych rozwiązań i jako początkujący trener jesteś zdany sam na siebie. Dotychczasowe doświadczenie w kontakcie z młodymi trenerami pozwoliło nam na utworzenie zbioru, który na pewno ci pomoże. Oto najczęściej zadawane pytania początkującego trenera.