Zapisy na treningi w grafiku online - dlaczego warto je prowadzić?

Zapisy na treningi w grafiku online - dlaczego warto je prowadzić? Dodano: 2020.03.19

Prowadzenie treningów personalnych czy zajęć fitness wiąże się z koniecznością prowadzenia kalendarza zapisów. Bez niego nie ogarniesz zajęć i spotkań z klientami. Czy tradycyjna forma zapisków w notesie nadal się sprawdza? Poznaj 8 powodów, dla których warto wprowadzić zapisy na zajęcia w grafiku online.

Nowocześnie i luksusowo: twój kalendarz z zapisami online

Świat pędzi naprzód, a rozwój technologiczny przybiera na sile. Blisko 70% z nas działa w świecie wirtualnym i przenosi do smartfonów codzienne życie, zarządzając z komórki całym przedsiębiorstwem czy sterując urządzeniami domowymi. Dlaczego więc nie przenieść swojej firmy do aplikacji z zapisami na treningi w kalendarzu online? Funkcjonalność dostępna jest chociażby w strefie trenera na LepszyTrener.pl. Twoje usługi będą odbierane jako bardziej profesjonalne i nowoczesne, wzrośnie też sam prestiż twojej osoby w konkurencyjnym środowisku trenerów i instruktorów.

System rezerwacji treningów online: idealny marketing

Dostępne w sieci kalendarze online i systemy do rezerwacji zajęć to świetny sposób na realizację działań marketingowych i rozwój strategii biznesowych. Jako trener personalny lub instruktor fitness możesz uruchomić system dodawania opinii i recenzowania twoich zajęć i efektów pracy. Marketing szeptany i sieć poleceń to prawdziwa machina, która napędza ten biznes, a dzięki prostej aplikacji z zapisami na treningi online będziesz pozyskiwać kolejnych klientów. Pamiętaj, że im więcej opinii, tym większa rozpoznawalność i w efekcie większa konkurencyjność twoich usług.

Zapisy na treningi w grafiku online: twoja firma 24/7

Ktoś nie śpi, żeby spać mógł ktoś - to niezwykle ponadczasowe sformułowanie odnajduje się również w branży usług profesjonalnych, w tym treningów personalnych czy zajęć fitness. Nawet jeśli działasz w określonych godzinach i po 20.00 nie odbierasz już telefonów, a w nocy chcesz po prostu zregenerować siły, twoja firma może dalej funkcjonować. Dzięki systemowi rezerwacjizajęć w grafiku online  zwiększa się twoja dostępność dla klientów, którzy mogą wygodnie wybrać najlepszy dla nich termin bez konieczności potwierdzania, czy w danej godzinie na pewno masz wolne.

Oszczędność czasu i pieniędzy: twoje zapisy na treningi online

Prowadzenie tradycyjnego kalendarza z zapisami na zajęcia wymaga regularnego przeglądania i aktualizacji zapisków, a przy tym ciągłego kontaktu z klientem. To nie tylko inwestycja czasu, ale też pieniędzy. Wyobraź sobie, że kalendarz samoczynnie wypełnia się umówionymi spotkaniami, a telefon sam wysyła SMS-y z potwierdzeniami zajęć? Wprowadzenie systemu zapisów na treningi w grafiku online to dla ciebie oszczędność czasu i pieniędzy i jednocześnie realna szansa na wygenerowanie dodatkowych kilku treningów, konsultacji czy spotkań z klientami.

Czytaj: Kursy i szkolenia dla trenerów

Pełne skupienie na biznesie: wypróbuj rezerwacje w kalendarzu online

Dostępność firmy 24/7 oraz oszczędność czasu i pieniędzy wynikająca z wprowadzenia systemu rezerwacji zajęć online da ci pełną swobodę w prowadzeniu biznesu i pozwoli maksymalnie się skupić na rozwijaniu swoich usług. Gdy już uwolnisz się od ciągłego pisania w kalendarzu, zyskasz czas na stuprocentowe działanie z klientami i ich potrzebami, a twoja głowa po prostu będzie lżejsza. Prowadzenie biznesu to nieustanny stres i mnóstwo obowiązków - jeśli tylko możesz, oszczędzić sobie dodatkowych czynności i wprowadź prosty w obsłudze grafik online. Tak wygląda kalendarz online w LepszyTrener.pl:

grafik online

Zapisy na zajęcia w grafiku online: twój sposób na budowanie relacji z klientami

Wydawać by się mogło, że to oczywiste, ale warto to ostatecznie podkreślić. Proste rozwiązanie w formie kalendarza online z zapisami na treningi pozwoli ci na budowanie relacji z klientami i pozostawanie z nimi w stałym kontakcie. Oprócz intuicyjnego kalendarza, udostępniasz moduł do dodawania opinii, czat oraz telefon kontaktowy. Nie musisz już dłużej zastanawiać się, czy obsługiwać aktualnego klienta, czy odebrać telefon i zapisać kolejnego na zajęcia - system zautomatyzuje proces i zrobi część rzeczy za ciebie. Możesz sobie na to pozwolić!Chcesz przeczytać cały artykuł?

biznesowa-siatka-kontaktow-w-pracy-trenera-personalnego-jak-ja-zbudowac

Biznesowa siatka kontaktów w pracy trenera personalnego - jak ją zbudować?

Jako trener personalny współpracujesz na co dzień z klientem indywidualnym, a mocno rozwinięta sieć poleceń zapewnia ci ciągłość pracy i możliwość długofalowego rozwoju w branży. Jeśli myślisz poważnie o swoim biznesie i chcesz rozwinąć swoje skrzydła, czas na zbudowanie biznesowej siatki kontaktów.

jakie-specjalizacje-warto-robic-dodatkowy-kurs-z-treningu-funkcjonalnego

Jakie specjalizacje warto robić? Dodatkowy kurs z treningu funkcjonalnego

Silny trend prozdrowotny coraz bardziej determinuje ofertę klubów fitness. Również trenerzy personalni powinni sprostać potrzebom i oczekiwaniom potencjalnych klientów. Obok trening prozdrowotnego świetnie działa także trening funkcjonalny. Czy warto robić dodatkowy kurs?

programowanie-treningu-silowego-czyli-jak-go-ulozyc-by-dawal-pozadane-efekty

Programowanie treningu siłowego, czyli jak go ułożyć, by dawał pożądane efekty?

Plan treningowy skrojony na miarę potrzeb twoich klientów to warunek konieczny do budowania własnej marki. Nic innego nie pozwoli ci tak rozwinąć skrzydeł, jak zadowoleni klienci, którzy osiągnęli swoje cele treningowe. Podpowiadamy, czym jest planowanie treningu siłowego i jak podejść do tematu, aby twoi podopieczni wychodzili z zajęć z uśmiechem na twarzy!

jak-zostac-pracownikiem-strzelnicy-kurs-instruktora-strzelectwa-w-pigulce

Jak zostać pracownikiem strzelnicy: kurs instruktora strzelectwa w pigułce

Doświadczenie w używaniu broni to jedno, ale instruktor strzelectwa to nie tylko osoba, która ma celne oko i potrafi dobrze posługiwać się bronią palną. To przede wszystkim mentor i pedagog, a więc osoba, która świetnie przekaże wiedzę innym i nauczy praktycznego posługiwania się bronią. Zobacz, gdzie i jak najlepiej zdobyć uprawnienia na kursie instruktora strzelectwa.