Treningi personalne przed pierwszą gwiazdką? Promocje świąteczne w pigułce

Treningi personalne przed pierwszą gwiazdką? Promocje świąteczne w pigułce Dodano: 2019.12.16

Trwa najbardziej zwariowany okres w roku, gdy wszyscy na potęgę kupują prezenty i prezenciki dla siebie i swoich bliskich. Nie wszystkie te bibeloty będą trafionym podarunkiem. Warto, by prezent był na maksa spersonalizowany i dopasowany do potrzeb drugiej osoby. Nie czekaj i działaj od razu: wprowadź do oferty świąteczną promocję na treningi personalne! Poniżej nasze propozycje.

Treningi personalne w promocji świątecznej: taniej w pakiecie!

Wielkie koncerny handlowe prześcigają się w coraz bardziej wymyślnych promocjach napędzających sprzedaż w okresie świątecznym. A przecież siła tkwi w prostocie, również w kwestiach marketingowych. W pakiecie promocji w grudniu w twojej ofercie nie może zabraknąć pakietów treningów personalnych. Usługi sprzedawane w większej ilości możesz przecenić o 10-20% lub zaproponować promocję stopniowaną. Może to być 1 trening personalny gratis przy zakupie 5 godzin zajęć indywidualnych lub 2 treningi za free przy zakupie 8 godzin z góry. Promocje świąteczne tego typu są bardzo elastyczne i dają ci możliwość manewrowania minimalną liczbą sprzedawanych treningów, przy których nalicza się rabat całkowity oraz tych, przy których dodawany jest gratis. Ten również możesz dowolnie dobierać - w końcu nie tylko treningi personalne są w twojej ofercie!

Czytaj też: Podsumowanie roku 2019 - branża fitness

Promocja świąteczna: trening personalny i plan dietetyczny za free!

Mówi się, że siłownia to bardziej styl życia niż aktywność. Oprócz regularnych ćwiczeń siłowych i wysiłku cardio, konieczne jest również właściwe żywienie i ewentualna suplementacja oraz odpowiedni czas na regenerację. Dlatego przy okazji świątecznej promocji możesz pomyśleć o pakiecie treningów personalnych sprzedawanych razem z planem żywieniowym. Zdecyduj, jak wysoką zniżkę możesz dać na dopasowaną do potrzeb klienta dietę, jeśli ten zakupi trening personalny. Możesz również ustalić, że plan żywieniowy będzie wartością dodaną - całkowicie za darmo - przy zakupie kilku treningów personalnych. Dzięki temu zdobędziesz dodatkowych klientów, zapełnisz luki w swoim grafiku treningowym oraz zbudujesz sieć poleceń. Warto też wziąć pod uwagę aktualne trendy w branży fitness i ukierunkować świąteczne promocje na zdrowie!

Wykorzystaj trend w promocji świątecznej: tańsze treningi prozdrowotne
promocje świąteczne na treningi personalne

Odkąd Medicover przejął większość akcji OK System, w społeczeństwie wzrosła świadomość aktywności fizycznej w codziennym życiu. Pojawiają się też dodatkowe akcje organizowane przez Światową Organizację Zdrowia, która komunikuje aktywność zdrowotną w piramidzie zdrowego żywienia. Z tego względu, planując świąteczne promocje i ich ewentualne przedłużanie na początek nowego roku, weź pod uwagę osoby starsze i wprowadź dodatkowe rabaty na treningi prozdrowotne. Pamiętaj, że ci klienci będą potrzebować dodatkowej opieki z twojej strony i będą liczyć raczej na dużą dozę empatii niż ćwiczenia podnoszące siłę czy zwiększające masę mięśniową. Sprzedaż treningów personalnych zorientowanych na witalność i dobre samopoczucie możesz połączyć w pakiet z planem suplementów przygotowanym indywidualnie dla każdego klienta, możesz też pokusić się o plany żywieniowe gratis lub z dużą zniżką.

Zobacz: Promocje sezonowe w branży fitness

Aktywny prezent na święta: promocja na treningi personalne

Wszystkie te promocje na pewno dobrze się sprawdzą i dzięki nim uda ci się zdobyć nowych klientów, którzy będą polecać twoje usługi. Dobrym pomysłem będzie również oferta na specjalną okazję! Zamiast bibelotów i czekoladek coraz częściej decydujemy się na zakup kart podarunkowych do wykorzystania w późniejszym terminie. Przygotuj chwytliwą i przyjazną treść oraz dobierz odpowiednią oprawę graficzną. Bony podarunkowe na treningi personalne świetnie się sprawdzą przy okazji świątecznych promocji, a noworoczne postanowienia tylko pomogą w wykorzystaniu prezentu. Bony możesz wręczać w formie papierowej, możesz też przygotować szatę graficzną i generator online. To naprawdę świetny pomysł i spore pole manewru nie tylko dla ciebie, ale i osób, które nie mają jeszcze pomysłu na prezent!
Chcesz przeczytać cały artykuł?

newsletter-na-miare-twoje-inspiracje-na-email-marketing-trenera-personalnego

Newsletter na miarę: twoje inspiracje na email marketing trenera personalnego

“Jesteśmy w kontakcie” - jak często żegnasz się tak z klientami? A teraz zastanów się, ile razy faktycznie byłeś w stałym kontakcie ze swoimi klientami, przesyłając im dodatkowe informacje? Możesz to zmienić! Spróbuj gotowych rozwiązań i stwórz własny email marketing - to świetne rozwiązanie na stały kontakt z klientami i budowanie siatki poleceń.

skuteczna-reklama-dla-trenera-personalnego-content-marketing-od-kuchni

Skuteczna reklama dla trenera personalnego: content marketing od kuchni

Nawet jasno sprecyzowane usługi i rozbudowana sieć poleceń może nie być wystarczająca, aby twój biznes kręcił się wystarczająco mocno. Dźwignią udanej sprzedaży jest odpowiednio przygotowana reklama i skonkretyzowany target jej odbiorców. Zobacz, jak wygląda content marketing dla trenera personalnego i wprowadź nowe akcje do swoich bieżących działań reklamowych.

social-media-potezne-narzedzia-w-skutecznej-promocji-klubu-fitness

Social media - potężne narzędzia w skutecznej promocji klubu fitness

Wielokanałowa komunikacja z klientami pozwala na zbudowanie trwałych i długofalowych relacji. Możliwości promocji klubu fitness w Internecie są nieograniczone! Odpowiedni dobór narzędzi pozwoli na realne wypromowanie twojego miejsca. Sprawdź, jak wykorzystać potęgę social mediów do promocji twojego biznesu i zdobądź kolejnych klientów!

zmiec-konkurencje-10-nawykow-skutecznego-sprzedawcy-treningow-personalnych

Zmieć konkurencję: 10 nawyków skutecznego sprzedawcy treningów personalnych

Sprzedajesz już dłuższy czas i wciąż zastanawiasz się, dlaczego twoje wyniki nie dają ci satysfakcji, mimo że osiągasz założone cele i przebijasz targety? Możesz osiągać jeszcze więcej - wystarczy, że poznasz 10 prostych nawyków skutecznego sprzedawcy treningów personalnych. Czytaj, wdrażaj i działaj!