Nadchodzące targi fitness - zobacz, gdzie warto się pojawić w 2020!

Nadchodzące targi fitness - zobacz, gdzie warto się pojawić w 2020! Dodano: 2019.11.12

Mnóstwo emocji, konferencje i wykłady na temat sportu i żywienia, nowoczesne rozwiązania treningowe i innowacje technologiczne wykorzystywane w odzieży sportowej. Targi fitness od lat cieszą się dużą popularnością. Przedstawiamy kalendarz wydarzeń w nadchodzących targach fitness 2020!

Europe Sport Power: nadchodzące targi fitness 2020 Wrocław

Już w pierwszych dniach lutego czekają na nas niezapomniane emocje podczas Europe Sport Power 2020. Zorganizowany we wrocławskiej Hali Stulecia event otworzy serię nadchodzących targów fitness w Polsce i Europie. 2-dniowe wydarzenie z wizją “Power of energy” to moc pozytywnych emocji, którymi można się łatwo naładować. Oprócz licznych konferencji i warsztatów branżowych, odbędą się m.in. debiuty PZKFiTS, zawody crossfit, pokazy kalisteniki oraz amatorskie zawody MMA. Nie zabraknie benefitów dla samych wystawców. Organizatorzy oferują promocyjne ceny wynajęcia powierzchni wystawczych.

Czytaj też: Dlaczego warto brać udział w targach fitness?

Targi fitness 2020: nadchodzące FIBO w niemieckiej Kolonii

Na początek kwietnia warto zaplanować wyjazd do niemieckiej Kolonii. Od 2 do 5 IV 2020 odbędą się wiodące targi fitness, wellness i zdrowia FIBO. Organizatorzy zapowiadają wystawców z ponad 40 krajów, którzy zaprezentują wszystko, co najważniejsze w fitnessie. W sektorze wellness pojawi się kompleksowy program obejmujący m.in. wykłady z zakresu treningu i dietoterapii w codziennym życiu. Nadchodzący event w niemieckiej Kolonii przyciągnie liczne grono wystawców i zwiedzających. Organizatorzy oferują pełne wsparcie logistyczne oraz dodatkowy personel do obsługi stoisk.

Nadchodzący Fit Weekend 2020: targi fitness Kielce Expo City
targi fitness 2020

Pod koniec kwietnia wystartuje kolejna edycja Fit Weekend, jedno z najważniejszych wydarzeń branży fitness i kulturystyki w Polsce. Zeszłoroczna edycja cieszyła się wielkim zainteresowaniem, a podczas dwudniowego eventu odbyły się prestiżowe zawody, m.in. Mistrzostwa Polski w Kulturystyce i Fitness, Mistrzostwa Polski Dzieci w Fitness, Polce Dance Show oraz Grand Prix Karate Kyokushin. Nie zabrakło również klasycznych zawodów w wyciskaniu siłowym na klatkę. Organizatorzy chcą przebić dobrą sławę z zeszłego roku i w nadchodzących targach fitness przewidzieli dodatkowe atrakcje, m.in. Mistrzostwa Polski w Muay Thai. Będzie się działo!

Gigant targów fitness 2020: Go Active Show w Warsaw PTAK Expo

Od 22 do 24 V 2020 w podwarszawskim Warsaw PTAK Expo odbędą się jedne z największych targów fitness. Go Active Show w nadchodzącym 2020 r. od lat przyciągają tysiące pasjonatów zdrowego lifestyle’u, a organizatorzy chętnie zapraszają blisko pół tysiąca wystawców, reprezentujących międzynarodowe marki sportowe. Organizowane są szkolenia i warsztaty, intensywne treningi i zawody o randze ogólnopolskiej i międzynarodowej. Zaplanowane na maj 2020 Go Active Show to gorące emocje w 3-dniowych targach fitness, na których każdy znajdzie coś dla siebie!

Nadchodzące targi fitness w Poznaniu: Fit Expo vol. 2020

Od lat jedna z większych imprez fitnessowych w Polsce spróbuje powtórzyć swój dotychczasowy sukces. Od 24 do 26 V 2020 zaplanowano kolejną edycję targów w Fit Expo Poznań. W zeszłym roku ogromnym powodzeniem cieszyły się m.in. treningi z gwiazdami sieci. Pojawiły się takie twarze jak Agata Dąbrowska, Ola Żelazo, Kamil Holka i Tomasz Choiński. Oprócz spotkań z trenerskimi gwiazdami social media, organizatorzy przewidują dodatkowe prelekcje i warsztaty ze znanymi wykładowcami i szkoleniowcami.

FIWE 2020. Targi fitness 2020 w Expo XXI Warszawa

Na wrzesień 2020 zaplanowano 7. edycję FIWE. Nadchodzące największe targi fitness w Polsce odbędą się w warszawskim EXPO XXI od 18 do 20 IX. Zobaczymy m.in. takie gwiazdy, jak Deynn i Majewskiego, Akopa i Sylwię Szostaków, Kasię Oleśkiewicz, Michała Karmowskiego i Radka Słodkiewicza. OD lat FIWE towarzyszą dodatkowe wydarzenia, m.in.Bodybuilders Show, Timbersports Series i walki KSW. Z nieoficjalnych źródeł wiemy, że organizatorzy chcą przebić zeszłoroczny hit Crossfit Loginlab. Zapowiadają się naprawdę wielkie emocje!


LepszyTrener.pl objął Europe Sport Power 2020, Fit Weekend 2020, Go Active Show 2020, Fit Expo 2020 oraz FIWE 2020 Patronatem Medialnym. Do zobaczenia na targach!Chcesz przeczytać cały artykuł?

na-rozstaju-drog-zostac-trenerem-personalnym-czy-instruktorem-fitness

Na rozstaju dróg: zostać trenerem personalnym czy instruktorem fitness?

Osoby zaangażowane w branżę sportowe i czerpiące pełną satysfakcję z uprawianej aktywności na pewno nie raz zastanawiały się nad tą kwestią. Praca w ramach swoich zainteresowań to najlepszy sposób na życie! Na jaką dyscyplinę się zdecydować i jaki fach wybrać: trener personalny czy instruktor zajęć fitness?

czy-trening-ems-moze-zastapic-standardowy-trening-personalny

Czy trening EMS może zastąpić standardowy trening personalny?

Trening EMS różni się od standardowych ćwiczeń na siłowni pod względem wielu aspektów, jednak zazwyczaj oba te typy pozwalają na uzyskanie podobnych efektów. Który z tych rodzajów jest lepszy i czy trening EMS może zastąpić standardowe ćwiczenia na siłowni?

trendy-na-nowy-rok-jak-bedzie-wygladal-2020-w-branzy-fitness

Trendy na nowy rok: jak będzie wyglądał 2020 w branży fitness?

Synergia OK System i Medicover z połowy 2018 roku diametralnie zmieniła postrzeganie treningu i zdrowego stylu życia. Wartości te utrzymają się jeszcze przez kilka lat. Oprócz zdrowia, w nowym roku postawimy na wygodę. Jak kształtować się będą trendy fitness w 2020 roku?

marketing-w-branzy-fitness-czyli-jak-dotrzec-do-klientow-jako-silownia

Marketing w branży fitness, czyli jak dotrzeć do klientów jako siłownia

Nowo otwarty klub fitness czy osiedlowa siłownia w łatwy sposób zdobywa klientów z lokalnej społeczności. Problem w tym, że pierwsi klienci najpewniej nie zostaną na zawsze. Z czasem miejsce im się znudzi, będą potrzebowali czegoś więcej lub po prostu zmienią otoczenie. Podpowiadamy, o które aspekty zadbać, by pozyskać kolejne leady sprzedażowe i dotrzeć do nowych klientów.