Nadchodzące targi fitness - zobacz, gdzie warto się pojawić w 2020!

Nadchodzące targi fitness - zobacz, gdzie warto się pojawić w 2020! Dodano: 2019.11.12

Mnóstwo emocji, konferencje i wykłady na temat sportu i żywienia, nowoczesne rozwiązania treningowe i innowacje technologiczne wykorzystywane w odzieży sportowej. Targi fitness od lat cieszą się dużą popularnością. Przedstawiamy kalendarz wydarzeń w nadchodzących targach fitness 2020!

Europe Sport Power: nadchodzące targi fitness 2020 Wrocław

Już w pierwszych dniach lutego czekają na nas niezapomniane emocje podczas Europe Sport Power 2020. Zorganizowany we wrocławskiej Hali Stulecia event otworzy serię nadchodzących targów fitness w Polsce i Europie. 2-dniowe wydarzenie z wizją “Power of energy” to moc pozytywnych emocji, którymi można się łatwo naładować. Oprócz licznych konferencji i warsztatów branżowych, odbędą się m.in. debiuty PZKFiTS, zawody crossfit, pokazy kalisteniki oraz amatorskie zawody MMA. Nie zabraknie benefitów dla samych wystawców. Organizatorzy oferują promocyjne ceny wynajęcia powierzchni wystawczych.

Czytaj też: Dlaczego warto brać udział w targach fitness?

Targi fitness 2020: nadchodzące FIBO w niemieckiej Kolonii

Na początek kwietnia warto zaplanować wyjazd do niemieckiej Kolonii. Od 2 do 5 IV 2020 odbędą się wiodące targi fitness, wellness i zdrowia FIBO. Organizatorzy zapowiadają wystawców z ponad 40 krajów, którzy zaprezentują wszystko, co najważniejsze w fitnessie. W sektorze wellness pojawi się kompleksowy program obejmujący m.in. wykłady z zakresu treningu i dietoterapii w codziennym życiu. Nadchodzący event w niemieckiej Kolonii przyciągnie liczne grono wystawców i zwiedzających. Organizatorzy oferują pełne wsparcie logistyczne oraz dodatkowy personel do obsługi stoisk.

Nadchodzący Fit Weekend 2020: targi fitness Kielce Expo City
targi fitness 2020

Pod koniec kwietnia wystartuje kolejna edycja Fit Weekend, jedno z najważniejszych wydarzeń branży fitness i kulturystyki w Polsce. Zeszłoroczna edycja cieszyła się wielkim zainteresowaniem, a podczas dwudniowego eventu odbyły się prestiżowe zawody, m.in. Mistrzostwa Polski w Kulturystyce i Fitness, Mistrzostwa Polski Dzieci w Fitness, Polce Dance Show oraz Grand Prix Karate Kyokushin. Nie zabrakło również klasycznych zawodów w wyciskaniu siłowym na klatkę. Organizatorzy chcą przebić dobrą sławę z zeszłego roku i w nadchodzących targach fitness przewidzieli dodatkowe atrakcje, m.in. Mistrzostwa Polski w Muay Thai. Będzie się działo!

Gigant targów fitness 2020: Go Active Show w Warsaw PTAK Expo

Od 22 do 24 V 2020 w podwarszawskim Warsaw PTAK Expo odbędą się jedne z największych targów fitness. Go Active Show w nadchodzącym 2020 r. od lat przyciągają tysiące pasjonatów zdrowego lifestyle’u, a organizatorzy chętnie zapraszają blisko pół tysiąca wystawców, reprezentujących międzynarodowe marki sportowe. Organizowane są szkolenia i warsztaty, intensywne treningi i zawody o randze ogólnopolskiej i międzynarodowej. Zaplanowane na maj 2020 Go Active Show to gorące emocje w 3-dniowych targach fitness, na których każdy znajdzie coś dla siebie!

Nadchodzące targi fitness w Poznaniu: Fit Expo vol. 2020

Od lat jedna z większych imprez fitnessowych w Polsce spróbuje powtórzyć swój dotychczasowy sukces. Od 24 do 26 V 2020 zaplanowano kolejną edycję targów w Fit Expo Poznań. W zeszłym roku ogromnym powodzeniem cieszyły się m.in. treningi z gwiazdami sieci. Pojawiły się takie twarze jak Agata Dąbrowska, Ola Żelazo, Kamil Holka i Tomasz Choiński. Oprócz spotkań z trenerskimi gwiazdami social media, organizatorzy przewidują dodatkowe prelekcje i warsztaty ze znanymi wykładowcami i szkoleniowcami.

FIWE 2020. Targi fitness 2020 w Expo XXI Warszawa

Na wrzesień 2020 zaplanowano 7. edycję FIWE. Nadchodzące największe targi fitness w Polsce odbędą się w warszawskim EXPO XXI od 18 do 20 IX. Zobaczymy m.in. takie gwiazdy, jak Deynn i Majewskiego, Akopa i Sylwię Szostaków, Kasię Oleśkiewicz, Michała Karmowskiego i Radka Słodkiewicza. OD lat FIWE towarzyszą dodatkowe wydarzenia, m.in.Bodybuilders Show, Timbersports Series i walki KSW. Z nieoficjalnych źródeł wiemy, że organizatorzy chcą przebić zeszłoroczny hit Crossfit Loginlab. Zapowiadają się naprawdę wielkie emocje!


LepszyTrener.pl objął Europe Sport Power 2020, Fit Weekend 2020, Go Active Show 2020, Fit Expo 2020 oraz FIWE 2020 Patronatem Medialnym. Do zobaczenia na targach!Chcesz przeczytać cały artykuł?

badz-kowalem-wlasnego-losu-jak-osiagnac-sukces-jako-instruktor-fitness

Bądź kowalem własnego losu. Jak osiągnąć sukces jako instruktor fitness?

Pewnie nie raz zachodzisz w głowę, analizując bieżącą sytuację na rynku fitness. Z jakiegoś powodu jedni instruktorzy są bardziej rozpoznawalni i na ich zajęcia przychodzi więcej uczestników. Jak to się dzieje? Zobacz, jak osiągnąć sukces jako instruktor zajęć grupowych i opracuj swoją karierę!

inwestycje-w-branzy-fitness-te-sektory-powinny-cie-zainteresowac

Inwestycje w branży fitness - te sektory powinny cię zainteresować!

Prowadzone inwestycje w branży fitness to zdecydowanie najgorętszy temat, zwłaszcza w dobie silnego rozwoju trendów kultu ciała. Jak odpowiednio inwestować, by nie wyjść na tym jak Zabłocki na mydle? Otwierać nowe kluby fitness czy może kłaść nacisk na szkolenia i rozwój osobisty?

wellness-na-najwyzszym-poziomie-rynek-uslug-premium-w-branzy-fitness

Wellness na najwyższym poziomie: rynek usług premium w branży fitness

Dynamiczny rozwój branży fitness w Polsce dyktuje coraz bardziej restrykcyjne warunki. Obok butikowych klubów fitness powstają miejsca świadczące usługi premium z zakresu fitness i wellness. Zobacz, jakie typy usług można w nich odnaleźć i na czym polega fenomen klubów premium.

kursy-cz-16-16-trening-dla-kobiet-w-ciazy-i-po-porodzie-zobacz-specjalistyczny-kurs-dla-trenerow

KURSY cz. 16/16 | Trening dla kobiet w ciąży i po porodzie - zobacz specjalistyczny kurs dla trenerów

Klientki uczęszczające na zajęcia grupowe oraz współpracujące indywidualnie z trenerami personalnymi są coraz bardziej świadome własnego ciała i korzyści płynących z aktywności fizycznej. Również kobiety w ciąży i te, które niedawno urodziły wiedzą, że trening to dobra metoda na utrzymanie kondycji i szybki powrót do formy sprzed ciąży. A gdyby tak kurs z treningu dla kobiet w ciąży i po porodzie?