Jakie informacje można zamieścić na profilu trenera?

Jakie informacje można zamieścić na profilu trenera? Dodano: 2016.06.15

Profil zarejestrowany... i co dalej? By reklama trenera była w pełni skuteczna potrzeba uzbroić go w informacje. Zobacz jak to zrobić krok po kroku.

Profil jest super narzędziem – jeśli jest uzbrojony w informacje
uzupełniony w 100% profil
Pusty profil nikogo nie zachęci do kupna treningów...


Krok po kroku

W celu przedstawienia się klientom należy uzupełnić dane osobowe, takie jak imię i nazwisko trenera, płeć i miasto oraz telefon kontaktowy. Najważniejszy jest wybór specjalizacji treningowej – możesz wybrać jedną specjalizację główną. To ona decyduje o adresie URL Twojego profilu.

W podstawowej wersji profilu do wyboru masz 4 specjalizacje. W wersji premium można ustawić do 10 specjalizacji.
Pełną listę dyscyplin sportowych znajdziesz tutaj.

Czym przykuć uwagę klientów?

Zdjęcie profilowe jest pierwszą rzeczą, na którą klient zwróci uwagę. Zdjęcie umożliwia klientom poznanie trenera i zachęca do przejrzenia profilu. Dodatkowo profile ze zdjęciem są wyżej wyświetlane w wyszukiwarkach. Najlepszym typem zdjęcia profilowego jest zdjęcie portretowe. Gwarantuje ono indywidualizm i wzbudza zaufanie klientów.

Warto, by Twoja profilówka była dobrej jakości. Jeśli zamieszczasz zdjęcie portretowe, szczególnie zadbaj o to, by nie było na nim mocnych cieni.Masz więcej zdjęć związanych z uprawianiem sportu, zawodami lub treningami?
Zamieść je w swojej galerii, w ten sposób sprawisz, że profil będzie częściej odwiedzany przez użytkowników serwisu LepszyTrener.pl

Twoja historia – dla lubiących poczytać

Po ustawieniu podstawowych informacji pora na kolejny ważny element każdego profilu trenera – opis konta.

Co warto zamieścić w opisie?

W opisie prezentujesz siebie klientom. Warto zamieścić tam informacje o tym:

- jaką dyscyplinę sportu trenujesz obecnie oraz co trenowałeś w przeszłości

- co jest dla ciebie najważniejsze podczas ćwiczeń

- na kim się wzorujesz

- dlaczego sport jest dla Ciebie ważny

- skąd czerpiesz swoją wiedzę na temat sportu – warto wymienić ukończone szkoły i kursy oraz odbyte szkolenia

- w jakich zawodach/konkursach brałeś udział (jeżeli dotyczy)

- jakie są Twoje metody treningowe, czym się kierujesz podczas wyboru rodzaju treningu dla klientów, jak dostosowujesz plany treningowe do oczekiwań klientów

- jakie dodatkowe usługi świadczysz poza treningami indywidualnymi/personalnymi. Może układasz diety bądź pomagasz w suplementacji sportowej? Koniecznie o tym napisz.

Kalendarz online trenera - zapisy na treningi

kalendarz online trenera

Na LepszyTrener.pl możesz ustawić swój kalendarz online. W kalendarzu możesz zamieścić wszystkie treningi, które regularnie prowadzisz oraz ustawić przedziały czasowe które masz „wolne” - w postaci wolnych terminów. Klienci mogą się zapisywać na treningi indywidualne oraz konsultacje bezpośrednio z Twojego kalendarza.

Miejsca prowadzenia treningów - mapa dojazdu na zajęcia

W ramach miejsc możesz określić na mapie dowolne miejsce, w którym prowadzisz treningi. Pracujesz na siłowni i tam udzielasz treningów? Oznacz ją na mapie, wpisując adres. Prowadzisz zajęcia w obiekcie sportowym lub parku? Te miejsca również możesz dodać do swojego konta. Nasza baza to kilka tysięcy siłowni, sal sportowych i innych obiektów. Jest ciągle aktualizowana i rozbudowywana. Jeśli nie znalazłeś swojego obiektu w naszej bazie - możesz dodać go sam!

Oferta trenerska - pokaż cennik swoich usług

Oferta jest specjalną zakładką, w której przedstawiasz klientom swój cennik i zakres usług.

Warto jest zamieścić pełną ofertę z kilku powodów. Po pierwsze, klienci lubią wiedzieć jakich cen za treningi mogą się spodziewać, po drugie publikacja oferty wzmacnia moc profilu i dzięki niej konto trenera zajmuje lepsze pozycje w serwisie i wyszukiwarkach.

Na koniec - Moc profilu

W każdym profilu trenera jest funkcjonalność moc profilu – mierzy ona nie tylko stopień uzupełnienia informacji, lecz także Twój zasięg w internecie. Im wyższa moc, tym lepiej widoczny jest Twój profil. Co to dla Ciebie oznacza? Profile z wyższą mocą są wyświetlane w większej liczbie miejsc w portalu oraz lepiej się pozycjonują.

Funkcjonalność dla ambitnych

Lubisz pisać? Wraz z profilem premium na LepszyTrener.pl zyskujesz możliwość publikowania artykułów na blogu trenera. Każdy artykuł podlinkujemy do Twojego profilu. Sprawdź nasz blog!

Czytaj dalej: Zostań naszym blogerem!
Chcesz przeczytać cały artykuł?

jak-zdobyc-pierwsze-doswiadczenie-w-pracy-trenera-personalnego

Jak zdobyć pierwsze doświadczenie w pracy trenera personalnego?

Jeżeli ukończyliśmy kurs trenera personalnego i nadal jesteśmy zainteresowani wykonywaniem tego zawodu, to należy podjąć w tym kierunku praktykę. Zdobycie doświadczenia w pracy trenera personalnego jest niezwykle istotne. Jak zatem postarać się o pracę na siłowni? Czy rozpoczęcie od praktyk jest dobrym rozwiązaniem?

co-trener-personalny-powinien-wiedziec-o-tapingu

Co trener personalny powinien wiedzieć o tapingu?

Taping, to metoda leczenia plastrami. Taping został wymyślony już w latach 70, ale na stałe zagościł w fizjoterapii dopiero z początkiem XXI wieku. Zastanawiasz się czy taping jest skuteczny? Czy przynosi zadowalające efekty? Poniższy artykuł rozwiej wiele z Twoich wątpliwości.

kurs-pierwszej-pomocy-dla-trenera-jak-przebiega

Kurs pierwszej pomocy dla trenera – jak przebiega?

Kurs pierwszej pomocy powinien znać każdy człowiek. Niezależnie od tego jaki rodzaj pracy wykonuje. Umiejętność niesienia pierwszej pomocy może uratować komuś życie. Nawet nie zdajemy sobie sprawy z tego, że w codziennym życiu może pojawić się osoba, która będzie potrzebowała, abyśmy jej pomogli. Jak się wtedy zachować?

top-5-opasek-sportowych-na-rok-2021

TOP 5 opasek sportowych na rok 2021

Opaski i zegarki sportowe stają się coraz bardziej popularne. Kończący się rok nauczył wiele osób, aby zwrócić jeszcze większą uwagę na swoje zdrowie. Taka opaska sportowa z całą pewnością pomoże obserwować wiele z życiowych parametrów. Dlaczego jeszcze warto zaopatrzyć się w opaskę lub zegarek sportowy? I jakie są najbardziej popularne modele?