Jak uzupełnić profil trenera LepszyTrener.pl w odpowiedni sposób?

Jak uzupełnić profil trenera LepszyTrener.pl w odpowiedni sposób? Dodano: 2019.08.27

Serwis LepszyTrener.pl powstał z myślą o trenerach ogłaszających swoje usługi i ludziach szukających pomocy u specjalistów z danej dziedziny sportu. Po prostu łączymy trenera z podopiecznym. Przejście przez proces rejestracji jest tylko połową sukcesu w dotarciu do szerszej grupy klientów. Dowiedz się, jak uzupełnić profil trenera w LepszyTrener.pl, aby był bardziej atrakcyjny.

Rozpoczęcie swojego sukcesu zawodowego!

Przygoda z portalem LepszyTrener.pl rozpoczyna się w momencie wyboru odpowiedniego rodzaju konta podczas rejestracji.  Istnieją  trzy typy profilu, które są przeznaczone dla:

typ konta lepszytrener.pl

 

  1. Trenerów. Funkcje profilu i zakładki są dostosowane do pełnego przedstawienia usług trenera personalnego. Może on w swoim panelu m.in. sprawdzać statystyki odwiedzin profilu czy uzupełnić grafik zajęć. W podglądzie profilu natomiast, który przegląda potencjalny klient, znajdują się informacje zamieszczone przez trenera. To, co trener wprowadzi u siebie – będzie widoczne dla klienta.
  2. Konto umożliwia reklamę usług firmy sportowej. Zarządzanie kontem z panelu firmy jest bardzo łatwe. Profil firmy zawiera przydatne funkcje np. kalendarz zajęć, zaznaczanie miejsc na mapie czy też cennika.
  3. Użytkowników. Konto przeznaczone dla osób, które poszukują pomocy lub podjęły współpracę z danym trenerem personalnym lub firmą.  Profil ma możliwość dołączenia do grup utworzonych trenerów. W grupie użytkownik może kontaktować się z swoim trenerem i ma wgląd we wspólny kalendarz. Wszystkie informacje o treningach znajdują się w jednym miejscu i można szybko skontaktować się z danym trenerem. Konto użytkownika pozwala również na wystawianie opinii danemu trenerowi.
 

Prawidłowe uzupełnienie profilu trenera – krok po kroku

Już na samym początku rejestracji konta przechodzimy przez etap – dodatkowe informacje.   Należy wgrać zdjęcie profilowe  i  przedstawić się  w kilku słowach.

Przykładowe przedstawienie się:

 „Nazywam się Piotr Kowalski, jestem trenerem personalnym.  Postanowiłem wykorzystać moje doświadczenie i pomóc innym osiągnąć ich cel  - wymarzoną sylwetkę. Współpracuję z osobami, które są zdeterminowane do przekraczania granic podczas treningów, ale również z tymi, które chcą po prostu  zmienić swój tryb życia i wprowadzić aktywność  fizyczną  do swojego codziennego grafiku.”

Następnym krokiem na tym etapie jest uzupełnienie danych, takich jak:

 

  • Data urodzenia
  • Doświadczenie (mniej niż rok/ 15+)
  • Numer telefonu
  • Strona internetowa (posiadanie jej, nie jest konieczne)

 

Dobrze jest „podpiąć” swoje wszystkie profile społecznościowe do konta LepszyTrener.pl.  Wielu potencjalnych klientów odwiedza  konta społecznościowe przed podjęciem decyzji.

Kolejnym krokiem jest uzupełnienie szczegółowych informacji dotyczących ukończonych kursów specjalistycznych (nazwa kursu, zdobyta specjalizacja, miejsce, rok rozpoczęcia i ukończenia kursu). Dodatkowo, można podać  kwalifikacje  zwiększające możliwość dotarcia do szerszej grupy klientów.

Prawidłowe uzupełnienie 3 etapu rejestracji konta trenera

Ustawienie profilu – panel trenera

Panel trenera jest miejscem zarządzania treścią, jaka  zostanie wyświetlona klientowi w podglądzie profilu. Prawidłowe uzupełnienie profilu  jest  procentowo zaprezentowane jako „siła profilu”. Im większy jest procent, tym wyżej wyświetlamy dany profil w naszym serwisie. Jest to realna szansa na zdobycie i dotarcie do większej grupy potencjalnych klientów.

siła profilu

 

W zakładce „Edytuj profil” istnieje możliwość  uzupełnienia potrzebnych danych, takich jak podstawowe informacje oraz opis profilu (przedstawienie się, ustawienia zdjęcia w tle i dodatkowych informacji). Z zakładki edycji profilu można także spersonalizować przychodzące powiadomienia mailowe.

powiadomienia lepszytrener.pl

Niezwykle funkcjonalny kalendarz – profil trenera

Profil trenera w portalu LepszyTrener.pl oferuje  możliwość  korzystania z  kalendarza online (zakładka kalendarz). Dzięki niemu, każdy klient może wybrać dogodny termin zajęć prowadzonych przez trenera  i zapisać się na trening bezpośrednio z kalendarza.  
Kalendarz można uzupełniać z kilkutygodniowym wyprzedzeniem.

pusty kalendarz

Podczas dodawania pozycji w kalendarzu mamy dostępne dwa rodzaje zapisów. Może to być zaplanowany trening lub wolny termin z możliwością zapisu. Każdy termin może zostać wzbogacony  o dodatkowe informacje np. miejsca treningu, wolne godziny i liczbę osób na treningu. Dodatkowo, istnieje możliwość  dodania notatki treningowej.

uzupełniony kalendarz

Każdy kalendarz można wygenerować  w formie gotowej do druku.

Statystyki – monitorowanie profilu na bieżąco

Posiadacz profilu trenera  LepszyTrener.pl może monitorować liczbę odsłon swojego profilu i numeru  telefonu. Jest to świetny sposób  na sprawdzenie skuteczności swojego konta w sieci.

Opinie to podstawa – zakładka LepszyTrener.pl

Liczba pozytywnych opinii wpływa na wiarygodność  oferowanych usług. Każdy trener posiadający profil na naszej stronie może wysłać  swojemu podopiecznemu prośbę o wystawienie opinii. Klient może dodać opinię także bez rejestracji w naszym serwisie. W panelu trenera wyświetlona zostaje informacja dotycząca średniej ocen pochodzących od klientów w różnych ocenianych zakresach.

opinie

Profil trenera, który otrzymał wyższą średnią ocen znajduje się wyżej na listach w naszej wyszukiwarce sportowej. Warto więc zadbać o dobre opinie od klientów!

Miejsca treningów personalnych

W zakładce „miejsca” trener może wskazać na mapie obiekty, w których prowadzi treningi. Dzięki temu klient może z łatwością trafić na swoje zajęcia. Wystarczy wyszukać obiekt lub dodać go samodzielnie, jeśli nie został jeszcze zarejestrowany na naszej stronie

Przejrzysta oferta  dostępna w twoim profilu

Panel trenera jest funkcjonalny pod względem prezentowania ofert. Klient odwiedzający różne profile może porównać propozycje trenerów i  wybrać dla siebie najbardziej korzystną wersję. Ułożenie oferty z panelu trenera jest bardzo proste. Wystarczy postępować według przykładowej instrukcji.

instrukcja oferta

Prowadzenie albumów treningowych

Wgrywanie zdjęć  jest świetnym sposobem na  zwiększenie  oglądalności  profilu trenera  i dotarcie do większej grupy potencjalnych klientów. W galerii może znajdować się do 12 plików zdjęciowych. Warto aktualizować  album treningowy z każdym miesiącem. Wgranie zdjęć zwiększa siłę profilu i pozycję na listach w naszej wyszukiwarce sportowej.

Płatność, historia wpłat i system poleceń

W zakładce „historia wpłat”, istnieje możliwość sprawdzenia swoich rozliczeń z portalem LepszyTrener.pl. W zakładce „płatności”  widnieje informacja o możliwości przedłużeniu  swojej subskrypcji.  Każdy klient może dostosować swój abonament do indywidualnych potrzeb.

wybierz swój plan lepszytrener

 

Jednocześnie istnieje możliwość  otrzymania dodatkowego bonusu pieniężnego  w wysokości 100 zł brutto – dzięki udziałowi w systemie poleceń. Wystarczy, by zaproszona osoba zarejestrowała się z indywidualnego linku i wykupiła abonament w naszym serwisie. A do zapraszającego na konto bankowe trafia 100 zł brutto za każdą taką osobę. Ale to nie wszystko – zajrzyj do zakładki https://lepszytrener.pl/wspolpraca i zostań Partnerem LepszyTrener.pl

                                                                      Witamy na pokładzie!
Chcesz przeczytać cały artykuł?

klient-niezadowolony-z-treningu-jak-poradzic-sobie-z-porazka

Klient niezadowolony z treningu. Jak poradzić sobie z porażką?

Zmotywowani i podążający za twoimi wskazówkami klienci to niewątpliwie pozytywny aspekt w pracy trenera personalnego. To nie tylko wyznacznik wysokiego prestiżu i poziomu wiedzy fachowej trenera, ale też motywacja sama w sobie. Co zrobić, kiedy w grę wchodzi klient niezadowolony z treningu? Zobacz, jak poradzić sobie z porażką, jeśli usługa faktycznie nie była skrojona na miarę potrzeb.

kreowanie-wizerunku-trenera-krok-po-kroku-zobacz-jakie-to-proste

Kreowanie wizerunku trenera krok po kroku - zobacz, jakie to proste!

Niezależnie od twojego stażu w zawodzie trenera, musisz stale pracować nad tym, jak widzi cię odbiorca. Odpowiednie relacje z innymi oraz skupienie na celu i podążanie w jego kierunku na pewno będą pomocne. Zobacz, jak krok po kroku wygląda kreowanie wizerunku trenera. Wdrożenie tych małych kroków w życie pozwoli ci na zwiększenie autorytetu i zbudowanie mocnej marki własnej.

baza-wiedzy-na-dobry-start-najczesciej-zadawane-pytania-poczatkujacego-trenera

Baza wiedzy na dobry start. Najczęściej zadawane pytania początkującego trenera

Masz ukończony kurs na trenera personalnego i praktyki za sobą, ale wciąż nie wiesz, co dalej? Jest tak, że nawet najlepsze szkoły i uczelnie wyższe nie dają gotowych rozwiązań i jako początkujący trener jesteś zdany sam na siebie. Dotychczasowe doświadczenie w kontakcie z młodymi trenerami pozwoliło nam na utworzenie zbioru, który na pewno ci pomoże. Oto najczęściej zadawane pytania początkującego trenera.

sama-waga-to-nie-wszystko-na-czym-polega-analiza-skladu-ciala-i-jak-wyglada

Sama waga to nie wszystko! Na czym polega analiza składu ciała i jak wygląda?

Jako trener personalny dobrze wiesz, że samo obserwowanie wagi i kontrola masy ciała nie wystarczy w żadnym procesie treningowym. Kluczowym parametrem jest ilość tłuszczu w organizmie, a także masa kości i ogólne nawodnienie organizmu. Zobacz, czym jest analiza składu ciała, jak się do niej przygotować i jak poprawnie odczytywać wyniki.