Baza wiedzy

Materiały o reklamie i marketingu dla trenerów personalnych oraz instruktorów fitness. Zobacz jak promować siłownię oraz obiekt sportowy. Zwiększ swoje zyski i sprzedaż w branży sportowej

Własna strona internetowa może być skuteczną reklamą dla trenera personalnego. Pozwala również na promowanie swoich usług i zdobycie nowych klientów. Istnieją różne typy stron internetowych. Jedne są prostsze i tańsze, drugie – oryginalne i droższe. Czy warto inwestować we własną stronę w internecie? Mamy tańszą i skuteczniejszą alternatywę.

Trenerzy znają prawidłową technikę wykonywania ćwiczeń. Nieobce jest im również układanie odpowiednich planów treningowych. Te umiejętności nie stanowią jednak stuprocentowej ochrony przed kontuzjami czy urazami. Liczy się podejście – okresowe wyłączenie z wykonywania zawodu można potraktować jako pożyteczną lekcję. Jak trener może przekuć kontuzję...

Bezpieczeństwo na treningu powinno być jedną z najważniejszych kwestii dla trenera personalnego. Najwięcej wypadków na siłowni zdarza się podczas ćwiczeń z wolnymi ciężarami. Warto zatem zorientować się, jak powinna wyglądać prawidłowa asekuracja trenerska. Poznaj ćwiczenia, które wymagają asekuracji i zobacz, jak lepiej dbać o swojego klienta.

lepszy trener

Działamy w całej Polsce

Reklama dla trenerów i instruktorów sportowych każdej dyscypliny. Zapewniamy pozycjonowanie w internecie. Skuteczny marketing, zwiększ dochody ze sprzedaży treningów.
Zaufało nam już 6770 trenerów z całego kraju.

Stwórz darmowy profil