facebook

instagram

user photo
Główna specjalizacja: Sporty zimowe
Miasto: Szczawnica
brak
brak
Firma

ARENA NARCIARSKA JAWORKI

0 ocen

Informacje o firmie ARENA NARCIARSKA JAWORKI

Ośrodek „ARENA NARCIARSKA JAWORKI – HOMOLE” położony jest w Jaworkach jednym z najpiękniejszych zakątków Polski, na styku dwóch pasm górskich – pasma Radziejowej i Małych Pienin. Położenie to, powoduje, że panuje tutaj wyjątkowy, służący zdrowiu mikroklimat oraz niezwykłe bogactwo form krajobrazu.

Zbiegających się w Jaworkach pięć dużych potoków: Biała Woda, Czarna Woda, Skalski, Kamionka i Stary, wyrzeźbiło przepiękne doliny. Jedną z najbardziej znanych jest dolina na potoku Kamionka, tworząca wspaniały wąwóz Homole. Równie wspaniały przełom przez Smolegowe Skały, z kamienistym korytem i kaskadami tworzy potok Biała Woda. Dolina Skalskiego zaprowadzi nas do urokliwego rezerwatu przyrody „Zaskalskie – Bodnarówka”.

Zaś dolina największej Czarnej Wody zachęci nas do zdobycia najwyższego szczytu Beskidu Sądeckiego Radziejowej o wysokości 1262 m n.p.m. Zaś z nagiego wierzchołka „Wysokiej” 1052 m n.p.m. będącego najwyższym szczytem całych Pienin można podziwiać równie imponujące widoki na: Pasmo Radziejowej, Babią Górę, Tatry i Pieniny.

Cztery rezerwaty przyrody: Wąwóz Homole, Zaskalskie-Bodnarówka, Biała Woda i Wysokie Skałki, łącznej powierzchni 120 ha są gwarancją obcowania w Jaworkach z cennymi osobliwościami przyrody nieożywionej i ożywionej.

Trenerzy pracujący w firmie ARENA NARCIARSKA JAWORKI

Firma nie posiada lub nie uzupełniła informacji o trenerach

GALERIA FIRMY

Oferta

Firma nie posiada lub nie uzupełniła oferty

Obiekty sportowe - miejsca prowadzenia zajęć

Opinie o ARENA NARCIARSKA JAWORKI