facebook

instagram

user photo
Główna specjalizacja: Taniec
Miasto: Warszawa
brak
brak
Trener

Anula Kołakowska

0 ocen

Informacje o trenerze Anula Kołakowska

Taniec towarzyszył Anuli odkąd pamięta. Od dzieciństwa uczyła się różnych form tańca, aż przypadkiem w 1996 roku trafiła na stepowanie, które pozostało jej największą pasją do dnia dzisiejszego.

Jest wychowanką Studia Tap & Jazz Dance Jiřiny Nowakowskiej w Warszawie, gdzie uczyła się przez 15 lat i gdzie po latach została asystentką instruktorki. Stepu uczy od 2006 roku. Tworzy choreografie, jest autorką większości swoich pokazów.

Parokrotnie zdobyła Mistrzostwo oraz Wicemistrzostwo Polski w stepowaniu. Jak dotąd jej największym osiągnięciem jest zdobycie Pucharu Czech w Pradze w kategorii seniorzy Solo w 2008 roku.

Ukończyła dwuletni kurs instruktora tańca jazzowego w Mazowieckim Centrum Kultury i Sztuki w Warszawie. Regularnie uczestniczy w festiwalach i warsztatach stepowania na całym świecie (Chlewiska, Praga, Sztokholm, Berlin, Zurych, Nowy Jork, Sao Paolo). Brała udział w zajęciach u takich instruktorów jak: Jason Samuels Smith, Sam Weber, Chloe Arnold, Avalon Rathgeb, Milson Saidl, Michelle Dorrance, Cartier Williams, Lane Alexander, Chazz Young i wielu innych. W 2012 roku spędziła dwa miesiące w Nowym Jorku by uczyć się od znanych i cenionych instruktorów takich jak: Derick Grant, Barbara Duffy, Andrew Nemr, Andrew Black, Felipe Galgannii, Jason Janas, Jared Grimes i wielu innych.

Z biegiem lat i praktyki stepu broadwayowskiego stara się odchodzić od standardu, tworząc step oparty na improwizacji i wewnętrznym odczuciu świata, tańca i muzyki, który tworzy jej osobowość. Ucząc dużą wagę przykłada do techniki i szybkości nawet w grupach początkujących, ponieważ z praktyki wie, że ma to duży wpływ na dalszy rozwój. Czerpiąc pomysły od swoich autorytetów, prowadzi rozgrzewkę bez muzyki, stawia na inwencję własną i spontaniczność. W 2013 roku założyła swoją szkołę stepowania w Warszawie, która nazywa się Tip Tap. Prowadzi regularne zajęcia, organizuje warsztaty stepowania, zaprasza zagranicznych gości i organizuje Jamy Stepowe z muzyką na żywo.


 

Wiek: 34
Doświadczenie: 5 lat
Znajomość języków obcych:

Specjalizacje

Taniec Stepowanie

Ukończone kursy, szkolenia i szkoły

  • Kurs Kwalifikacyjny na Instruktora Tańca Jazzowego, Instruktor Tańca Jazzowego, Mazowieckie Centrum Kultury i Sztuki

Dodatkowe doświadczenie

  • Zajęcia dla dzieci
  • Doświadczenie w pracy z seniorami
  • Dojazd do klienta

FIRMY W KTÓRYCH PRACUJE Anula Kołakowska

Trener nie posiada lub nie uzupełnił firm w których pracuje

GALERIA TRENERA

Oferta

Cena
Lekcja indywidualna 100 zł
Miesięczny kurs w grupie raz w tygodniu 160 zł
Miesięczny kurs w grupie dwa razy w tygodniu 250 zł

Obiekty sportowe - miejsca prowadzenia zajęć

Opinie o Anula Kołakowska