facebook

instagram

user photo
Główna specjalizacja: Fitness
Miasto: Gdańsk, Polska
brak
brak
Trener

Anna Sztetner

1 ocena

Informacje o trenerze Anna Sztetner

Moja przygoda ze sportem...
Rozpoczęła się gdy miałam 4 lata! 
Najpierw rytmika i pierwsze występy na scenie. Potem balet i gimnastyka sportowa. Wieloletnia członkini kadry narodowej w gimnastyce, wielokrotna złota medalista Mistrzostw Polski w klasie mistrzowskiej, reprezentantka kraju podczas mistrzostw europy i świata. W 2000 roku podczas Mistrzostw Europy w Paryżu jako pierwsza w świecie wykonałam skok przez konia, który został nazwany moim nazwiskiem - Sztetner. 
Na studiach rozpoczęłam przygodę z akrobatyką sportową - skoki na ścieżce, gdzie również stawałam na najwyższym podium podczas Mistrzostw Polski. Jako absolwentka ZWWF w Białej Podlaskiej oraz ówczesny pracownik dydaktyczny zakładu gimnastyki spróbowałam sowich sił w fitness gimnastycznym wygrywając tym samym Debiuty Kulturystyczne oraz zajęłam II miejsce podczas Mistrzostw Polski. 
Decydując się na macierzyństwo odpuściłam zawodową aktywność fizyczną ograniczając się do niezbędnego mi do życia minimum :) 
Obecnie trenuję dla siebie 3 razy w tygodniu. Pozwala mi to zachować formę i utrzymać kondycję fizyczną na dobrym poziomie. Jest to dla mnie wystarczająca ilość treningów, żebym się dobrze czuła i miała energię do życia. 

Prywatnie
Jestem mamą Kornela i Oliwki. Uwielbiam sport i aktywność fizyczną. Ze względu na prozdrowotne korzyści płynące z aktywnego stylu życia staram się zarażać tym samym moje dzieci oraz najbliższych.  
Uwielbiam pracę z moimi „babeczkami” zarówno z tymi starszymi (treningi personalne) jak i tymi młodszymi (praca w szkole sportowej z gimnastyczkami). 
Kocham słońce, które daje mi tyle samo energii co dobry trening, bardzo lubię podróżować - w stronę słońca oczywiście :)

Wiek: 3
Doświadczenie: 5 lat

Ukończone kursy, szkolenia i szkoły

  • Akademia Wychowania Fizycznego, Mgr wychowania fizycznego, Biała Podlska, 2002 - 2007
  • Kurs trenera personalnego, Trener personalny, Gdańsk
  • Kurs Aktywne 9 miesięcy, treningi personalne i grupowe dla kobiet w ciąży, Warszawa, 2009 - 2009
  • Międzynarodowy kurs Gymnastics for all, Trener Gimnastyki dla wszystkich, Praga - Czechy, 2011

Dodatkowe doświadczenie

  • Zajęcia dla dzieci
  • Praca z kobietami w ciąży
  • Układanie planów treningowych
  • Dojazd do klienta

FIRMY W KTÓRYCH PRACUJE Anna Sztetner

Trener nie posiada lub nie uzupełnił firm w których pracuje

GALERIA TRENERA

Oferta

pojedynczy trening pakiet 10 godz.
SO! FIT clasic 120 zł/ h 100 zł/ h
SO! FIT pregnat 120 zł/ h 100 zł/ h
SO! FIT active 120 zł/ h do ustalenia

Obiekty sportowe - miejsca prowadzenia zajęć

Opinie o Anna Sztetner

5
Ocena ogólna:
Wszystkich opinii: 1
user photo
Agnieszka
Ocena:
15.09.2019
Liczba treningów: 10+
Typ treningu: Fit Classic

Z Anią trenuję już od blisko roku. Kiedy zaczynałyśmy, nie byłam w najlepszej formie. Nie byłam przyzwyczajona do regularnego ruchu, jeździłam wszędzie samochodem i mało przebywałam na powietrzu. Postanowiłam spróbować zajęć na zewnątrz i okazało się, że mimo nie zawsze sprzyjającej aury i niskiej temperatury, można spokojnie zrobić coś dobrego dla siebie poza siłownią. Ania jest profesjonalistką, robi pełen wywiad przed rozpoczęciem współpracy, bierze pod uwagę zarówno uwarunkowania zdrowotne jak i możliwości ćwiczącego. Przede wszystkim daje dużo od siebie i motywuje. Przypuszczam, że bez niej nigdy nie wpadłabym sama na pomysł, żeby wyjść z domu tak wcześnie rano lub w taką pogodę, a z nią u boku po prostu się chce. Jest prawdziwa w tym, co robi, przekonuje do zdrowego trybu życia. Kiedyś ćwiczyłam z trenerem na siłowni, ale dopiero z Anią czuję, że otrzymuję 100% uwagi.

Pokaż szczegóły oceny
Kompetencje trenera
Wyjaśnienie zadań i ćwiczeń
Zaangażowanie
Dopasowanie treningu
Atmosfera na treningu
Godny polecenia