facebook

instagram

user photo
Główna specjalizacja: Sporty wodne
Miasto: Poznań
brak
brak
Firma

Akademia Pływania POZnań

0 ocen

Informacje o firmie Akademia Pływania POZnań

Swoją ofertę kierujemy przede wszystkim do klientów, szukających możliwości odbycia zajęć w komfortowych warunkach na terenie wysokiej klasy obiektów na terenie Poznania i okolic.

Duży nacisk kładziemy na indywidualizację programu zajęć i staranne dostosowywanie ćwiczeń do możliwości wydolnościowych i motorycznych naszych kursantów. Korzystamy z najnowszych technik z zakresu nauki i doskonalenia pływania zarówno dzieci jak i dorosłych. Zapewniamy wysokiej klasy sprzęt niezbędny do prowadzenia szerokiej gamy zajęć.

Naszym kursantom zapewniamy dostęp do interaktywnego grafiku zajęć, który dostosowujemy do aktualnych potrzeb i możliwości naszych klientów. Ułatwia to komunikację i ustalenie dogodnych terminów kolejnych zajęć.

Lekcje prowadzone są w języku polskim jak i angielskim przez wysoko wykwalifikowanych instruktorów z międzynarodowym doświadczeniem.

W 2017 roku w zachodniej części Poznania planujemy otwarcie własnego w pełni niezależnego kompleksowego obiektu z basenem, saunami, gabinetami masażu i odnowy.

Trenerzy pracujący w firmie Akademia Pływania POZnań

Firma nie posiada lub nie uzupełniła informacji o trenerach

GALERIA FIRMY

Oferta

Firma nie posiada lub nie uzupełniła oferty

Obiekty sportowe - miejsca prowadzenia zajęć

Opinie o Akademia Pływania POZnań