facebook

instagram

user photo
Główna specjalizacja: Sporty siłowe
brak
brak
Trener

Agnieszka Krzysiek

0 ocen

Informacje o trenerze Agnieszka Krzysiek

Nazywam się Agnieszka Krzysiek i jestem pierwszym w Polsce certyfikowanym trenerem SURFSET Fitness akredytowanym przez American Council of Exercise. SURFSET® to znana już na całym świecie metoda treningu inspirowanego surfingiem, która została zaprojektowana w Stanach Zjednoczonych, aby połączyć korzyści treningu cardio, treningu siłowego i pracy nad równowagą w jednym treningu. Regularny trening oznacza zwiększoną wytrzymałość mięśni głębokich zapewniając mocne plecy i płaski brzuch, poprawę metabolizmu i wydolności organizmu, budowę mięśni, zwinność, moc, stabilność ogólną, elastyczność i równowagę.W treningu w surfingowym klimacie można powiedzieć, że zakochałam się od pierwszego wejrzenia, gdy go spróbowałam wiedziałam, że to właśnie TO. Dlatego chciałabym Ci pokazać podczas indywidualnej sesji zupełnie nowy wymiar treningu inspirowanego surfingiem prowadzonego metodą SURFSET® i zarazić Cię choć trochę moją pasją. 

SURFSET® narodził się z chęci wniesienia sportów ekstremalnych do świata fitness dla osób lubiących smak przygody i codzienne wyzwania.

SURFSET® przenosi surfing jeden z najbardziej wymagających i ekstremalnych sportów na świecie do poziomu treningu, który może zostać przeprowadzony przez każdego, wszędzie i o każdej porze roku, a trenującej osobie daje możliwość przeżycia jedynego w swoim rodzaju treningu jak na prawdziwej fali oceanu.

Każdy kto czuje się gotowy na takie przeżycie może już dziś spróbować nowej fali treningu na pierwszej w Polsce desce Surfset Fitness podczas treningu personalnego.

SURFSET® to innowacyjna metoda treningu, w którym wykorzystuje się specjalną deskę surfingową, dzięki czemu trening zyskuje niestandardowy charakter.

Deska treningowa SURFSET Fitness posiada specjalny balansujący system naśladujący ruch deski surfingowej na wodzie.

Niestabilna deska Surfset Fitness zapewnia korzyści z aktywności ruchowej całego ciała jak podczas surfowania i to bez prawdziwej fali i oceanu.

Deska Surfset Fitness umożliwia wykonywanie szerokiej gamy tradycyjnych ćwiczeń z dodatkową korzyścią wynikającą z pracy na niestabilnej powierzchni.

 

 

 

 

 

Doświadczenie: mniej niż rok
Znajomość języków obcych:

Ukończone kursy, szkolenia i szkoły

Trener nie posiada lub nie uzupełnił ukończonych kursów

Dodatkowe doświadczenie

  • Układanie planów treningowych
  • Dojazd do klienta
  • Trening w parze
  • Otwarty na oferty pracy w klubach lub na siłowni

FIRMY W KTÓRYCH PRACUJE Agnieszka Krzysiek

Trener nie posiada lub nie uzupełnił firm w których pracuje

GALERIA TRENERA

Oferta

Trener nie posiada lub nie uzupełnił oferty

Obiekty sportowe - miejsca prowadzenia zajęć

Opinie o Agnieszka Krzysiek