facebook

instagram

user photo
Główna specjalizacja: Jazda konna
Miasto: Wrocław
brak
brak
Trener

Adrianna Karnasiewicz

0 ocen

Informacje o trenerze Adrianna Karnasiewicz

Witaj, mam na imię Adrianna, jestem instruktorem rekreacji ruchowej o specjalności Jazda Konna, instruktorem Sportu Jazda konna, posiadam odznakę jeździecką ogólną - brązową i srebrną, III klasę sportową w dyscyplinie skoków przez przeszkody, mam za sobą wielokrotne starty w zawodach ogólnopolskich w dyscyplinie skoków przez przeszkody oraz w dyscyplinie ujeżdżenia, rozpoczynam starty w dyscyplinie endurance (sportowe rajdy konne). 
Od dziecka moją największą pasją są konie. Od początku jeździeckiej kariery miałam przyjemność pracować ze znakomitymi profesjonalistami (w tym z trenerem kadry polskiej) dzięki czemu, jako instruktor mogę przekazać wiedzę innym wielbicielom koni. Praca w charakterze instruktora jest moją pasją nie tylko ze względu na możliwość obcowania z ukochanymi zwierzętami, Wasze ambicje i sukcesy satysfakcjonują mnie bardziej niż moje własne. Podczas treningów skupiam się na indywidualnym podejściu do jeźdźców oraz koni, stawiam na wzajemną współpracę, zrozumienie i przede wszystkim harmonię w pracy ze zwierzęciem. W dążeniu do celów jestem osobą ambitną, pracowitą i stanowczą, ale także wrażliwą, dlatego wraz z moimi podopiecznymi tworzę prawdziwy team, jesteśmy skuteczni, zarażamy się dobrą energią, wspólnie rozwiązujemy wszystkie problemy. 
Stawiam duży nacisk na zaplecze treningowe, przede wszystkim komfort psychiczny/fizyczny konia i jeźdźca, pomogę w doborze paszy, suplementów, sprzętu, zabiegów pielęgnacyjnych i ćwiczeń wykonywanych poza sesjami treningowymi. 
Oferuję treningi jeźdźców na różnych etapach zaawansowania, od lonż do startów w zawodach. Przygotowuję do egzaminów odznakowych.
Przeprowadzam treningi indywidualne jeźdźcom na ich własnych koniach (z dojazdem do klienta) w cenie 40-60zł, cena zostaje ustalona indywidualnie w zależności od poziomu zaawansowania pary, zawsze zmieści się w podanym przedziale, oferuję również możliwość wykupienia lekcji na koniach szkółkowych.
Kontakt: 731 122 558
Zajęcia na koniach stajennych odbywają się w stajni KJ Borowa: Al. Kasztanowa 10
55-095 Borowa Oleśnicka

Wiek: 26
Doświadczenie: 12 lat
Znajomość języków obcych:

Ukończone kursy, szkolenia i szkoły

  • Instruktor Rekreacji Ruchowej o specjalności Jazda Konna, Wadowice, 2017
  • Odznaka Jeździecka Ogólna - Srebrna, OJ Wolica, 2011
  • III Klasa Sportowa Skoki przez przeszkody

Dodatkowe doświadczenie

  • Zajęcia dla dzieci
  • Układanie planów treningowych
  • Dojazd do klienta
  • Przygotowywanie do zawodów sportowych

FIRMY W KTÓRYCH PRACUJE Adrianna Karnasiewicz

Trener nie posiada lub nie uzupełnił firm w których pracuje

GALERIA TRENERA

Oferta

OFERTA
Indywidualny trening z dojazdem do klienta (własny koń) 40-60zł + dojazd
Trening grupowy z dojazdem do klientów (własne konie) 30zł/os. + dojazd
Lonża 30min (konie szkółkowe) 40 zł
Jazda w zastępie 60min (konie szkółkowe) 50zł
Jazda indywidualna 60min (konie szkółkowe) 80zł

Obiekty sportowe - miejsca prowadzenia zajęć

Opinie o Adrianna Karnasiewicz