facebook

instagram

user photo
Główna specjalizacja: Taniec
Miasto: Łódź
brak
brak
Firma

7Coma7

0 ocen

Informacje o firmie 7Coma7

Klub Sportowy „7 COMA 7”od 31 lat szkoli dzieci i młodzież w zakresie tańca współczesnego i sportowego. Od 1998 r. klub posiada licencję na działalność w sporcie wyczynowym i jest zrzeszony w Polskim Związku Tańca Sportowego oraz międzynarodowej organizacji International Dance Federation (IDF).

Założycielem zespołu, trenerem i choreografem jest Urszula Dziekciarek – absolwentka Królewskiej Akademii Tańca w Wielkiej Brytanii, międzynarodowy sędzia tańca sportowego, wiceprezes Polskiego Związku Tańca Sportowego.

Klub bierze czynny udział w krajowej i międzynarodowej rywalizacji sportowej; ma na swoim koncie wiele sukcesów, między innymi: Mistrzostwo Europy i Świata w kategoriach disco dance, dance show, dance pop czy belly dance oraz wielokrotne tytuły Mistrza Polski. Grupa pochwalić się może udanymi tournee po Niemczech i Japonii.

W maju b.r. zawodnicy klubu brali udział w Mistrzostwach Świata w Tańcu Sportowym organizowanych we Włoszech, skąd wrócili z wieloma sukcesami i medalami. Obecnie zawodnicy przygotowują się do Mistrzostw Polski 2016 w Warszawie.

Specjalizacje

Taniec Taniec towarzyski

Trenerzy pracujący w firmie 7Coma7

Firma nie posiada lub nie uzupełniła informacji o trenerach

GALERIA FIRMY

Oferta

Firma nie posiada lub nie uzupełniła oferty

Obiekty sportowe - miejsca prowadzenia zajęć

Opinie o 7Coma7